Adriana Maria Wattel-de Bruijn Perry van der Weele '36 Ifamilieberichten donderdag 18 februari 2010 dlens9nlinq.nl Fe/7 kleurrijk persoon is hier nie t meer, maar niemand verdwijnt en nie tsgaat verloren. Bedroefd, maar met onuitwisbare herinneringen aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man, onze vader en opa Engelbertus Vooijs Bert Of f icier in de Orde van Oranje-Nassau 's Grayenhage Middelburg 22 januari 1928 16 februari 2010 C. Vooijs-Marinissen Jacqueline en Tijana Stefan Marlies en Alex Nadia, Thierry Walter en Diana Samantha en Steven, Ke/sey Anne-Marie en Ruud Thomas, Daniël Charlotte, Luuk Beenhouwerssingel 23 4331 MD Middelburg Er is gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen vrijdag van 19.00-20.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal worden gehouden zater dag 20 februari om 12.30 uur in voornoemd uitvaart centrum. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in tiet uitvaartcentrum. Afgelopen dinsdag 16 februari, bereikte ons het bericht, dat op 82-jarige leeftijd is overleden Bert Vooijs echtgenoot van onze zus Katrien Vooijs-Marinissen Wij als familie willen ons medeleven betuigen aan onze zus en haar kinderen en kleinkinderen en wensen hen de komende tijd heel veel sterkte toe. We hopen in een kring om jullie heen te staan. Namens allen: Leen Marinissen Ons bereikte het droevige bericht dat na een kort ziekbed, is overleden Hans Vuijk op de leeftijd van 76 jaar. Hans begon zijn carrière bij Rijn Schelde Montage Bouw begin jaren '70 als montage leider. Zijn doortastende karakter en vakmanschap zorgde ervoor dat hij voortvarend carrière maakte en benoemd werd tot Directeur van Schelde Industriële Constructie B.V. Het succesvol leidinggeven aan de Sicon organisatie leidde ertoe dat hij naast zijn directeurschap van Sicon benoemd werd tot lid van de Raad van Bestuur van de Koninklijke Schelde Groep. Hans heeft zich tot zijn 65ste jaar met hart en ziel sterk gemaakt voor "zijn" Sicon. Wij wensen zijn echtgenote Nelle, kinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het dragen van dit zware verlies. Directie en medewerkers, Rechtveerdig is de dood: ze'n spaart noch vorst noch koning, zij klopt zowel aan 's keizers hof als aan de boer zijn woning. G. Gezelle Gekomen tot de leeftijd der sterken is toch nog onver wacht van ons heengegaan onze broer, schoonbroer en oom Cyril lus Joseph Bogaert Cyriel Ik Hontenisse, 25 februari 1925 t Hulst, 10 februari 2010 Zijn familie Grootmoedersdijk 11, Kuitaart Correspondentieadres: DELA, Van der Maelstedeweg 102b, 4561 GV Hulst De crematieplechtigheid heeft in stilte plaatsgevonden. Ik leg de namen van mijn kinderen in Uw handen. Graveer Gij ze daarin met onuitwisbaar schrift. Verdrietig delen wij u mee dat, voor ons onverwacht, van ons is heengegaan mijn lieve vrouw en onze lieve moeder en oma in de leeftijd van 81 jaar. Oostkapelle Oostkapelle Oostkapelle F. Wattel Nettie en Adrie Tom en Merit Marloes en Daan Emma en Ramon Els en Jan Esther en Marco Julia, Sophie Floris en Lista Daan Sanne Katwijk Dignate 16 februari 2010 Torenstraat 22c 4356 BH Oostkapelle Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. zaterdag 20 februari om 11.00 uur in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Oostkapelle om 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Saronkerk. Geen bloemen. Geschokt hebben we kennis genomen van het overlijden van de heer Arnold Vogelaar De heer Vogelaar was in de periode van 1999 tot aan de gemeentelijke herindeling in 2003 burgemeester van de toenmalige gemeente Hontenisse. Burgemeester Vogelaar was oprecht geïnteresseerd in mensen en maatschappelijke ontwikkelingen. Wij herinneren hem als een open en toegankelijk burgervader. Bij zijn afscheid als burgemeester van Hontenisse werd hij benoemd tot ereburger van die gemeente. Wij zijn hem dankbaar voor wat hij voor de gemeente en haar gemeenschap heeft betekend. Onze gedachten gaan in het bijzonder uit naar zijn echtgenote, dochter en verdere familie. Wij wensen hen veel kracht toe om dit verlies te dragen. Gemeenteraad en college van burgemeester en wethouders van Hulst J.F. Mulder, burgemeester D.J.M. van Bunder, raadsgriffier S. ter Wal, gemeentesecretaris Ons bereikte het droevige bericht dat de heer A. Vogelaar oud-burgemeester van de voormalige gemeente Bruinisse op 67-jarige leeftijd is overleden. De heer Vogelaar was van 1990 tot de gemeentelijke herindeling van 1997 burgemeester van de toenmalige gemeente Bruinisse. We herinneren ons de heer Vogelaar als een betrokken bestuurder. We wensen zijn naaste familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Burgemeester en wethouders van de gemeente Schouwen-Duiveland, M.K. van den Heuvel, gemeentesecreta ri s G.C.G.M Rabelink, burgemeester Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze geachte oud-burgemeester Dhr. A. Vogelaar Met waardering denken we terug aan de periode dat hij als burgervader in ons midden was, en zijn hartelijke belangstelling na zijn ambtsperiode. We wensen mevrouw Vogelaar en de kinderen veel sterkte toe. Leden, jeugd- en oud (jeugd)-leden Brandweer Bruinisse Bruinisse, februari 2010 In ons gezamenlijk verdriet om onze lieve zoon en broer zijn we in de hoofdadvertentie vergeten te vermelden: dat we al de mensen die we door omstandigheden zijn vergeten rouwbrief te sturen, toch uit te nodigen op de samenkomst in het crematorium te Middelburg zaterdag 20 februari om 11.00 uur Peter en Marijke van der Weele Adriënne Wij zijn diep getroffen door het plotseling overlijden van onze vroegere buurjongen/lieve vriend Perry van der Weele Wij wensen Peter, Marijke, Adriënne, de opa's en oma's en verdere familie veel sterkte en kracht toe om dit grote verlies te dragen. De vroegere buren van de Hamerstedestraat in Kats Fam. De Bruijne, Fam. Clement, de heer Van Dam, Fam. Hollestelle, Fam. Joosse, Fam. Klaassen, Fam. Van Loon, Fam. Nijsse, Fam. Perquin, Fam. De Ridder, Fam. Schuurman-Hess, Fam. Tazelaar-Priester, Fam. K. Theesing, Fam. M. Theesing-Belde, Fam. De Wild Nooit zal het meer hetzelfde zijn. Perry Wat zullen we je missen. Peter, Marijke en Adriënne heel veel sterkte. Kevin, Hans en Ellen Perry was een zeer gewaardeerde vakantiekracht. Wij wensen de familie veel sterkte bij dit grote verlies. E. van Dronkelaar Even Kijken Project Meubelhuis Even Kijken Met ontzetting hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Perry van der Weele Speler van het A-juniorenteam van Colijnsplaatse-Boys Wij wensen Marijke, Peter, Adriënne en andere familieleden veel sterkte toe. Bestuur en jeugdbestuur V.V.Colijnsplaatse-Boys Wij zijn diep geschokt door het plotseling overlijden van Perry van der Weele Zoon van onze medespeler Wij wensen Peter, Marijke, Adriënne, de opa's en oma's en verdere familie heel veel sterkte toe, nu en in de toekomst. Leden van Toneelvereniging Comedia della Mare, Kats Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Perry van der Weele kleinzoon van onze voorzitter Kees Schippers. Wij wensen Marijke, Peter, Adriënne, Adri en Kees Schippers en verdere familieleden heel veel sterkte; wij denken aan jullie. Commissie van Beheer van Dorpshuis "De Vriendschap", Kats There are loving hearts that wait you, in the land to which you go. Wij hebben vernomen dat ons oud-koorlid en donateur Henk Willemse is overleden. Wij wensen zijn familie sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens het Scheldeloodsenkoor R. A van der Voort, Voorzitter I.P.G.M. Florie, Secretaris

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 84