zeeland 119 gladde winkelstraten Uw oude gordijnen zijn tot 300,- waard! Voorstel verbouwing kantoor waterschap GroenLinks pleit voor robuuster landschap STEMWIJZER EN VERDER Viswinkel opent volgende week in Schuttershof Zijn uw gordijnen aan vervanging toe? Bij besteding van: Expositie Draadkunst in 's Landshuis Jonge politici Sluis houden kroegentocht iS§i v 11® donderdag 18 februari 2010 TERNEUZEN Het waterschapskantoor in Terneu- zen wacht een verbouwing vanwe ge de fusie van de twee waterschap pen in Zeeland. De begane grond van het pand moet publieksvrien delijker worden, vindt het dage lijks waterschapsbestuur, met on der meer een werkcafé, een wacht ruimte en informatiewinkel. De kosten zijn geraamd op 110.000 eu ro. Een verbouwing in Middelburg is begroot op maximaal een half miljoen euro. Het algemeen be stuur van het waterschap beslist op 18 maart over de verbouwingen. TERNEUZEN GroenLinks-lijsttrekker Peter Clij- sen pleit voor een robuustere land- schapelijke invulling van het pol dergebied tussen de glastuinbouw en de kern Westdorpe. Hij deed dat tijdens een werkbezoek van Euro parlementariër Bas Eickhout aan de opleidingskas. Clijsen bood hem, burgemeester Jan Lonink en havenschapsvertegenwoordigers ook een potje met Zeeuws-Vlaam- se lucht aan. „Laat ze over vier jaar maar terugkomen om te zien hoe de luchtkwaliteit dan is." (ijk voor welke partij het beste bij u op www.pzc.nl/stemmeninsluis, of interneuzen ofinhulst. )oe ook mee aan de peiling op de site van de pzc: Tun- hoeft niet per se morgen tolvrij STUUR UW TIPS NAAR redtern@pzc.nl Zet uw foto in het album www.pzc.nl TERNEUZEN - In Terneuzen hebben de inwoners er decennia op moe ten wachten, maar vanaf volgende week woensdag 24 februari heeft de Scheldestad dan toch weer een viswinkel. Dan opent in het nieu we winkelcentrum Schuttershof Visgilde Schipper de deuren. Een viswinkel werd tot nu toe het meest gemist in het winkelaan bod. Uitbaters Peter en Miranda Schipper presenteren de eerste twee weken hun brede assorti ment aan verse vis, schelp- en schaaldieren, salades en kant-en-klaarmaaltijden uit eigen keuken met speciale stuntprijzen. Visgilde heeft in het land veertig visspeciaalzaken onder zijn hoede. 500,- tot 1.000,- 100,- korting - - O AA 1- 1.000,- tot 1.500,- 200,- korting meer dan 1.500,- 300,- korting PS Niets in te ruilen? Ook dan hebben we aantrekkelijke kortingen voor u Bergen op Zoom Goes Koudekerke I Kruiningen www.tmcwoonwinkels.nl HULST In 's Landshuis in Hulst is tot 9 maart een expositie te zien die in het teken staat van de draadkunst van Judith Pieters en Ria de Ruiter. Het is een nog vrij onbekende kunstvorm die inmiddels een steeds breder publiek trekt. Beide kunstenaars hebben de Kantoplei ding gevolgd. Pieters heeft inmid dels al verschillende prijzen gewon nen. De Ruiter maakt ruimtelijke objecten van uiteenlopende materi alen zoals paardenhaar, metaal of kunststoffen. SLUIS Zes jongerenkandidaten van de PvdA, CDA en WD in de gemeen te Sluis houden samen een politie ke kroegentocht op zaterdag 27 fe bruari. In verschillende horecaza ken in de gemeente willen ze het gesprek aangaan met de aanwezige gasten. De politci beginnen om 21.00 uur bij Jopie in Sluis, om via 's Lands Welvaren in Aardenburg, Zeeuwse Meisjes in Oostburg, La Porte d'Or in IJzendijke en 't Krikje in Hoofplaat om 00.45 uur te eindi gen in Joy café in Cadzand. middengedeelte van de Havenstraat in Terneuzen leek de afgelopen dagen net een ijsbaan. Onder de luifels van de winkels was het nog wel goed omdat de ondernemers hun eigen stoepje vegen, maar wie wilde oversteken moest goed oppassen. foto Mark Neelemans

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 65