Colofon I 37 mm. - fllensentinq.nl Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze zus Leuntje donderdag 18 februari 2010 Familie Allewijn Familie Dommisse Krabbendijke, 16 februari 2010 imt/iauiumiiii Door de Heere is weggenomen onze Bure Leu van Koeveringe Wij wensen de kinderen en verdere familie veel sterkte toe bij dit verlies. Fam. R. de Leeuw Fam. T. Bakker Fam. E. Tramper Fam. R. Gijssen Fam. A. Kriekaard 18 februari 2009 18 februari 2010 Piet Tange 1 jaar geleden. Een lege plek Een groot verdriet Onze harten het doet zo'n zeer Degene die wij zo lief hadden die is er nu niet meer. Steeds stromen onze tranen Onze keel knijpt steeds meer dicht En in onze gedachten zien wij steeds weer jouw gezicht. Mijn lieve man en (o)pa wij missen je steeds meer. Elly Amo, Olga, Robin en Kris Jack, Janine en Ricardo Rocky Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl www.pzc.nl/dekrant/adverteren In ons leven zijn er momenten waarop we afscheid moeten nemen van een geliefd persoon. Verdriet en het besef dat er ook praktische zaken geregeld moeten worden, strijden dan om voorrang. PZC kan u ondersteunen als het gaat om het op de hoogte brengen van uw omgeving. Het is immers van groot belang dat u zorgvuldigrespectvol en op persoonlijke manier uiting kunt geven aan uw gevoel. Neem voor meer informatie contact met ons op. Telefoon: 088-013 9999 of kijk op www.pzc.nl/dekrant/adverteren

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 39