34 opzegdienst familieberichten donderdag 18 februari 2010 Oysrladan' Verlangend uit te zien naar de ontmoeting met haar Heiland'. In het volle vertrouwen dat voor haar een plaats is toebereid, is door de Here op Zijn tijd thuisgehaald mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder, oma en overoma Barendina van den Hoek-van der Zwan Echtgenote van Cornells van den Hoek Dochter van Jacob van der Zwan en Johanna van der Zwan-Pronk Scheveningen, 9 januari 1931 Goes, 16 februari 2010 In één van zijn gebeden zei onze vader pas: 'Dientje, je wordt verwacht'. Daarmee aangevende en vertrouwende dat alles in het Vaderhuis in gereedheid is gebracht voor de thuiskomst van zijn geliefde vrouw. Verdrietig zijn wij om haar heengaan. Tegelijk zijn wij dankbaar voor wat zij heeft betekend voor ons. Goes: C. van den Hoek Dordrecht: Marleen van Dam-van den Hoek Cor van Dam Pieter en Marije, Elianne Brendine en David Corneel en Maew Jo-Anke Maurice Goes: Jaap van den Hoek Sandra van den Hoek-Reijnhoudt Kees Pieter Lineke Goes: Martin van den Hoek Els van den Hoek-Geschiere Harm Bram Sjaak Marieke Anna Paulownaplein 1 i4461 RC Goes Mijn vrouw, onze moeder en oma is thuis opgebaard. Aldaar is er gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 19 februari van 19.30 tot 20.30 uur. De dankdienst wordt gehouden op zaterdag 20 februari om 11.00 in uur in het rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal de teraardebestelling plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na afloop van d.e teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum. Beetje bij beetje moesten we je verlaten We konden niet zo goed meer met je praten Die blikdie stilte, deed vaak zeer De vrouw van vroeger was je niet meer Maar nu je voorgoed bent weggegaan Zeggen we, "dank jevoor alles wat je hebt gedaan. Rustig, maar voor ons nog plotseling, is van ons heenge gaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Jannetje Leintje Joossen-Snoep Wemeldinge, 25 februari 1954 Krabbendijke, 17 februari 2010 Oostdijk: A.W. Joossen Arnemuiden: Ko en Hannie Joossen-Siereveld Arjan en Henriëtte Leonie Heinkenszand: Kees en Anja loossen-Vermeulen Saphira Nieuwlandse Binnendijk 1 4415AB Oostdijk De dienst van Woord en Gebed wordt zaterdag 20 februari om 11.00 uur gehouden in dorpshuis "De Meiboom", Kerkpolder 30 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er vanaf 10.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar dokter De Quay en de medewerkers van afd. C uit Ter Weel te Krabbendijke voor de goede ver zorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Het verlies was er al voor het einde, De rouw voordat het afscheid kwam. Toen die onzekere verwarring Bezit van je gedachten nam. Met veel verdriet in mijn hart heb ik nog onverwachts afscheid moeten nemen van mijn lieve vriendin Jannie Joossen-Snoep Dien Harthoorn-Vader Enige en algemene kennisgeving De wind der oneindigheid waait door mijn hart, lichaam en ziel en brengt mij de adem voor een nieuw leven. Na een moeilijke periode heeft afscheid van het leven genomen onze lieve zoon, broer en beschermengel Danel Izaz in de leeftijd van 22 jaar Je bent nu in de handen van God Tekle en Salem Izaz-Natabai lllelta, Haben, Rora Oost-Souburg: 16 februari 2010 Elzenstraat 17 4388 PP Oost-Souburg De herdenkingsdienst zal worden gehouden op zaterdag 20 februari om 10.00 uur in kerkgebouw de Open Haven, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 11.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Molenweg plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ark naast voornoemd kerkgebouw. Bloemen voor Danel kunt u (laten) bezorgen bij uitvaartverzorging Overtoom Groen Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. ITIensenUnq.nl Met Mensentinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Heden overleed onze geliefde zuster en schoonzuster Jannie Joossen-Snoep C.Snoep S.C.). Snoep-van Doezelaar E. Kakebeeke-Snoep J.J. Kakebeeke Terneuzen, 17 februari 2010 I did it my way Vol van droefheid delen wij u mede dat in de vroege ochtend van 16 februari 2010 onze Christian, papa van Aimeé, dit leven heeft verlaten Christian Münster Bad Pyrmont (Did.) 22 januari 1981 Vlissingen: Oostkapelle: Wernhout: t Vlissingen 16 februari 2010 Aimeé Münster Cora Zatrib van Ast Simon Alexander Zatrib Martine Carina Münster Maikel Broos Vronesteyn 14, 4356 AE Oostkapelle 0e crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 20 februari om 14:00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. (J) niensenljnq.nl Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van hem hebben ontvangen, geven wij u kennis dat is heengegaan mijn lieve man, onze broer, zwager en oom Cornelis Jan Sinke - Kees - Wolphaartsdijk, 9 juli 1932 - Goes, 16 februari 2010 Baarland: Riet Sinke - Karelse Reinach: Truus Kesselring - Sinke (Zwitserland) Christoph Kesselring (in herinnering) 's-Gravenpolder: Riet Blok - Sinke }an Blok Neven en nichten Westdorpseweg 1 4435 RM Baarland De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 22 februari om 14.00 in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Baarland. Voor aanvang van de dienst is er van 13.15 tot 13.45 uur gelegenheid om afscheid van Kees te nemen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geheel onverwacht is overleden, onze geliefde en meelevende zwager, oom en oudoom, Kees Sinke Echtgenoot van onze zus en (oud)tante Riet Karelse Wij bidden haar kracht toe om dit verlies te kunnen verwerken. Adrie en Marieke Karelse - van der Maas Gideon en Senuan Karelse - Sornmaneedetsaku Rinus en Lenie Karelse - Abrahamse Ko en Jo Karelse - Geschiere neven en nichten 16 februari 2010 Ome Kees Plotseling uit ons leven gedreven, blijf je in onze harten leven. We wensen tante Riet veel sterkte toe. Han, Marjo, Ina, Marcel, Sander, Milou, Arjan, Marly, Richard, Corine, Matthijs, Jocltem en Edgar Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend plotseling uit ons leven gedreven, blijf je in onze harten leven. Zonder dat iemand het heeft aan zien komen is plotseling overleden mijn lieve man en vader Johannes Jacobus Hense ■Jo in de leeftijd van 76 jaar. Roza Hense-Zagers Karei - in liefdevolle herinnering - Angelo 17 februari 2010 Vaartwijk 30 4571 SV Axel Zaterdag 20 februari is er van 16.00 - 16.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 22 februari om 10.30 uur in het eerder genoemde uitvaartcentrum. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 36