Oi/srJadan Maatje Catharina Koets-van Soelen Mattie 3o I familieberichten dinsdag 16 februari 2010 (I fTlensenLlnq.nl Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons omringde, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame vader, opa en overopa Gilles Dijl geboren te Waarde overleden te Goes 1 februari 1928 14 februari 2010 sinds 5 februari 2002 weduwnaar van Everdina van Ede Waarde: Ina Freijser-Dijl Johan Freijser (in liefdevolle herinnering) Leona en Martin Katinka (in liefdevolle herinnering) Kapelle: Annie de Leeuw van Weenen-Dijl Martin de Leeuw van Weenen (in liefdevolle herinnering) Amanda Krabbendijke: Adrie van den Berge-Dijl Jaap van den Berge Armand en Linda, Christel Dini en Arjan Gilbert en Marinke Mark Goes: Jannie Dijl Inderen Wendy Nando Krabbendijke: Dini Verhulst-Dijl Rin'us Verhulst Rinus en Emmely Karinka Waarde: Kees Dijl Jolanda Dijl-Lindenberg Stefan Patrick Middenweg 14414 RM Waarde. Onze vader en opa is thuis opgebaard, alwaar woensdag 17 februari van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W.F. van de Woestijne, wordt vrijdag 19 februari om 13.30 uur gehouden in de Hervormde kerk te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er in het Hervormd Centrum, Koninginneweg 2 gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebbendan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Elkaar na zoveel jaren samen moeten missen, dat doet onbeschrijfelijk veel pijn. De herinneringen zijn niet-uit te wissen, wat overblijft is de dankbaarheid voor ons samenzijn. Intens verdrietig maar met de mooiste liefdevolle herinne ringen nemen we afscheid van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en allerliefste opi Maarten Olivier Hanse tV 20 november 1935 t 14 februari 2010 (30 26 februari 1960 Bedankt voor alle zorg en liefde. Betsy Hanse-Kooman Marcel en Rineke Eljo en Marco Stephanie en Eric Thorn Joanne en Ronald Daphne Joran Kloosterweg 22 4328 GC Burgh-Haamstede De afscheidssamenkomst zal vrijdag 19 februari om 10.30 uur gehouden worden in dorpshuis "De Schutse", Juliana- straat 22 te Haamstede. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. De begrafenis zal in besloten kring plaatshebben. Onze allerliefste Opi We konden altijd komen, nu wordt er afscheid van je genomen. Je was er voor ons keer op keer, we zullen je missen, telkens weer. Stephanie en Eric Thorn Daphne Joran Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze broer en oom Maarten Olivier Hanse in de leeftijd van 74 jaar. We ztillen hem herinneren als een fijne broer. Haamstede: Joop Hanse Zierikzee: Ab Hanse Marja Hanse-Cashoek Oostkapelle: Ton Hanse Tonny Hanse-Landegent en neven en nichten Haamstede, 14 februari 2010 Diep bedroefd zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom Maarten Olivier Hanse In de leeftijd van 74 jaar. Wij wensen Betsie en de kinderen veel sterkte bij het verwerken van dit zware verlies. Dunedin, Ko en Margaret Kooman Kinderen en kleinkinderen Renesse, Annie Kooman-Hart Kinderen en kleinkinderen Voorst, Dicky Kooman Burgh-Haamstede, 14 februari 2010 Toch nog onverwachts is van ons heengegaan onze lieve neef Maarten Olivier Hanse Wij wensen Betsy, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Neven, nichten en kinderen "Hanseade" Haamstede, 14 februari 2010 Maarten, je levensadem is gestopt, het lichaam wou niet meer. Wat blijft is je levensgeest, de herinnering wat is geweest. Het zal niet verloren gaan en blijft verweven met ons bestaan. Wat zullen we Maarten missen! We wensen Betsy en haar gezin van harte sterkte toe. Hans en Gerda Dalebout Met droefheid hebben wij kennis genomen dat Maarten Hanse onze trouwe drijver en jachtvriend is overleden. We zullen hem erg missen. We wensen Betsy en de naaste familie, met dit grote verlies, veel sterke toe. Namens de vrienden van de jachtcombinatie Burgh-Haamstede Ad de Glopper en Wim de Vrieze Haamstede, 14 februari 2010 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Maarten Hanse Erelid en oud-bestuurslid van IJsvereniging "Haamstede-Burgh" Wij wensen zijn familie heel veel sterkte toe. Bestuur en leden van IJsvereniging "Haamstede-Burgh" 14 februari 2010 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van ons oud-bestuurslid Maarten Olivier Hanse Wij wensen de familie veel sterkte. Landbouwvereniging "Concordia et Confidence" Huub Remijn Peter de Broekert 14 februari 2010 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de voorganger op onze boerderij Maarten Hanse Wij denken met respect aan hem terug en wensen Betsy, kinderen en kleinkinderen sterkte bij het verwerken van dit verlies. Familie Remijn "Brabers" 14 februari 2010 Vrees niet, want Ik heb u verlost, Ik heb u bij Uw naam geroepen, gij zijt Mijn. Jesaja 43 vers 1 b. Na een laatste moeilijke levensfase is zacht en kalm overleden mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma en klein omaatje in de leeftijd van bijna 100 jaar Jacomina Catharina de Jonge-Luijk Mien sinds 1997 weduwe van Johannes Janes de Jonge Goes, 6 maart 1910 Goes, 15 februari 2010 Goes: Adri Lokers-de Jonge Len Lokers Goes: Joop de Jonge (in herinnering) Kloetinge: Yvonne Maas-Lokers Frans Maas Melle Wemeldinge: Rinaldo Lokers Renate en Duncan Suzanne Thiry Wij willen het personeel van zorgcentrum 'Gasthuis' en zorgcentrum Ter Weel' heel hartelijk danken voor de liefdevolle verzorging. Goes, Zorgcentrum 'Ter Weel' Correspondentieadres: E. Lokers, v.d. Spiegelstraat la 4461 LJ Goes De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 19 februari om 11.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraaf plaats) te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het rouwcentrum. Na een laatste moeilijke levensfase is onze lieve tante Mien overleden. Wij wensen onze familie sterkte toe. Joke en Johan Ruissen Chan tal, Misja en Arne Roely en Mariëlle Dankbaar voor alle liefde die wij van haar mochten ontvangen geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze oma en overgrootoma weduwe van Laurens Marinus Koets r Oost en West Souburg, 3 november 1923 t Vlissingen, 12 februari 2010 Gerard en Cobi de Ruijter-Koets Renè Alette Ilse, Lucas Elvin Ruth Fleur, Julia Maurice Kim Sophie Correspondentieadres: J.H.C. de Ruijter-Koets Populierenstraat 77, 4431 CL 's-Gravenpolder Het was de wens van mijn moeder dat de crematieplechtigheid in familiekring zou plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 74