Johannes de Visser Johannes de Visser Corrie de Vos-de Winter Lambertus van de Velde IIlensenlinq.nl dinsdag 16 februari 2010 familieberichten 133 Bedroefd, maar ook in dankbaarheid terugdenkend aan alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat, voor ons toch nog onverwacht, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn lieve man en onze lieve, zorgzame vader en opa in de leeftijd van 64 jaar. Kapelle E.P. de Visser-Maljaars Aagtekerke: Joan de Visser Jeanien de Visser-Vader Jorick Boaz (in liefdevolle herinnering) Bram Luuk Middelburg: Jarina Dijke-de Visser Arjen Dijke Lindy Oostkapelle: Jolien de Visser-de Visser Jonathan de Visser Laura Kapelle: Harry de Visser 15 februari 2010 Noordhoeksewegeling 1 4421 RE Kapelle Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. vrijdag 19 februari om 13.30 uur in de Petrakerk, Goessestraatweg 18 te Kapelle. Voorafgaand aan deze dienst is er gelegenheid tot condoleren van 12.45 tot 13.15 uur. De begrafenis zal plaatsvinden om 15.00 uur op de begraafplaats te Domburg, (ingang Babelweg). Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wim van de Voorde Wij hebben Wim leren kennen als iemand die zich altijd heeft ingezet voormensen met een uitkeringsproblematiek. Voor zijn persoonlijke betrokkenheid en tomeloze inzet zijn wij Wim erg erkentelijk. Wij wensen Nelleke en de familie sterkte toe met dit verlies. Directie en medewerkers Klaverblad Zeeland WAO-platfonn Wij zijn diep getroffen door het plotselinge overlijden van onze inmiddels gepensioneerde medewerker en oud-collega Wim van de Voorde Wim genoot sinds 1 juni 1988 na een diensttijd van 42 jaar bij de Sociale Verzekeringsbank/Raad van Arbeid Middelburg, van een welverdiende VUT. Wim was tevreden met de eenvoudige dingen in het leven. Ondanks zijn slechte gezichtsvermogen genoot hij van zijn vrije tijd. Hij dacht enthousiast mee over de bestemming van het jaarlijks dagje uit van onze gepensioneerde collega's en was trouw ieder jaar van de partij. Nog niet zo lang geleden is hij van zijn vertrouwde Middelburg verhuisd naar het Brabantse Helmond. Wij herinneren ons Wim als een zeer gewaardeerde mede werker, streng maar rechtvaardig en altijd tot hulp bereid. Wij wensen zijn familie en vrienden heel veel sterkte bij de verwerking van dit verlies. Directie, medewerkers en oud collega's Sociale Verzekeringsbank Vestiging Breda Met verdriet namen wij kennis van het overlijden van Wim van de Voorde Wim heeft zich gedurende vele jaren op meerdere fronten ingezet voor onze vereniging en werd daarvoor benoemd tot lid van verdienste. Wij wensen Nelleke en de familie veel sterkte met dit verlies. Bestuur en leden van de TTC Middelburg De tijd is het nu het straks De tijd is wat is wat was of komt De tijd Geef het aan mij en ik beleef het vanuit het verleden in het nu en straks Adriaan Pieter de Vrieze A drie gehuwd geweest met Jacoba Adriana Jonker 11971 A 6 juni 1919 t 13 februari 2010 Hij verstond de kunst te genieten van het leven, ondanks vele tegenslagen. We zullen mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa erg missen. Zierikzee: Pie Langestraat-Rehorst Purmerend: Joke en Thom Hester en Jeroen, Yael, Thirza Eva en Massimilliano, Ruggero, Tessa Noëlle en Marco Dreischor: Johan in herinnering Dreischor: Hermine en Jan Roos Joran en Evelien Esmee Kadeweg 12 4301 NS Zierikzee De herdenkingssamenkomst zal gehouden worden op donderdag 18 februari in het Dorpshuis, Mr. P. Mogge- straat 5 te Dreischor, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.30 uur plaats hebben op de algemene begraafplaats te Dreischor. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis. We zijn verdrietig omdat onze broer, zwager, oom en oudoom Jo de Visser is overleden. We wensen Betsie en de kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Betty en Kees Maljaars-de Visser neven en nichten Sint Laurens, 15 februari 2010 Tot onze diepe droefheid is, na een periode van afnemende krachten, door de Heere op Zijn tijd, uit ons midden weggenomen onze geliefde schoonzoon, zwager en oom echtgenoot van Elizabeth Pieternella Maljaars in de leeftijd van 64 jaar. Sterke de Heere Betsie, kinderen en kleinkinderen in dit verlies. Grijpskerke Meliskerke Aagtekerke Grijpskerke J. Maljaars-Dekker Suus en Pieter Riemens-Maljaars Bram en Ineke Maljaars-de Visser Johan en Martha Maljaars-de Korte Neven en nichten Grijpskerke, 15 februari 2010 In verband met familieomstandigheden is Autobedrijf Dekker BV te Aagtekerke vrijdag 19 februari dc hele dag gesloten Geheel onverwachts moeten wij afscheid nemen van ons zeer gewaardeerde en sympathieke medebestuurslid. Haar overlijden heeft ons diep getroffen. Wij wensen haar familie veel sterkte toe om dit verlies te verwerken en een plekje te geven. De mensen van voorbij, zij blijven met ons leven. De mensen van voorbij, zijn met ons verweven. De mensen van voorbij, zij worden niet vergeten. De mensen van voorbij, zijn in een ander weten. De mensen van voorbij, zijn in het licht, zijn vrij. Bestuur en leden van de ANBO afdeling Goes. Na een moeizame periode heeft de Heere van ons weg genomen mijn geliefde man en onze lieve zorgzame vader --Bertus-- geb. 3 juni 1926 te Renesse Bruelisstraat 104, 4421 CT Kapelle overl. 14 februari 2010 te Goes Kapelle: C. van de Velde - Geleijnse Kapelle: Anja van de Velde Goes: René van de Velde Er is gelegenheid tot afscheidnemen op DV. woensdag 17 februari van 16.00 -17.00 uur op het huisadres. De rouwdienst zal DV. donderdag 18 februari om 11.00 uur plaatsvinden in kerkgebouw de Petrakerk, Goessestraatweg 18 te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Petrakerk. geen bloemen Met verdriet hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van onze lieve zwager en oom Adriaan Pieter de Vrieze Oosterland: A. van de Zande-Jonker Emmeloord: U.J.A. Jonker-Seeliger neven en nichten 13 februari 2010 Nog onverwacht is overleden onze oom A.P. de Vrieze Rien Klompe (in herinnering) Truus Klompe-Janse Bruinisse, 1 3 februari 2010 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze dappere buurman Daan Christiaansen Wij wensen Lies, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met de verwerking van dit grote verlies. Basen Doilie Kees en Nellie Familieberichten E-maii pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon I 088-013 9999

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 35