Suzanna de Kraker opzegaienst Annie van Tilburg-Hanssens Annie van Tilburg-Hanssens Hendrik Willemse 32 I familieberichten dinsdag 16 februari 2010 fl fflensenunq.nl Het bestuur van het Openbaar Primair Onderwijs Walcheren heeft met leedwezen kennisgenomen van het toch nog plotselinge overlijden van mevrouw Irene van Leeuwen Tot 1 december 2009 was zij als remedial teacher verbon den aan Archipelschool De Beverburch in Middelburg. Door ziekte moest ze afscheid nemen van het onderwijs. Wij zijn dankbaar voor de manier waarop zij zich met hart en ziel voor de leerlingen en het onderwijs aan De Beverburch heeft ingezet. Wij wensen haar dierbaren, verdere familie en vrienden troost toe. Cor Kuyvenhoven en Cees Corstanje, Raad van Bestuur Archipel Scholen Heden bereikte ons het droevige bericht dat, toch nog geheefonverwacht, is overleden Irene van Leeuwen Wij wensen Wim-, Manon en Marnix heel veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Directie, OR en personeel van Cegelec B.V. Wij zijn geschokt door het overlijden van onze muziek- vriend Ben Nelisse Wij wensen Maddie, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met het verwerken van dit verlies Schouws Koperensemble Geschokt en met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het zo plotselinge overlijden van ons ere-licf Ben Nelisse Hij was actief als lid, in diverse bestuursfuncties en vooral als bindende factor en stuwende kracht. Na zijn verhuizing naar Haamstede is hij altijd actief betrokken gebleven bij onze vereniging. We herinneren ons Ben als een warm en joviaal mens en we zijn dankbaar dat we hem in ons midden mochten hebben. We wensen Maddie en de kinderen veel sterkte. Bestuur en leden van de Koninklijke Muziekvereniging Concordia Tholen Tholen, 15 februari 2010 Aangeslagen en verdrietig zijn we door het overlijden van Zoë Rombouts Het is onbegrijpelijk voor ons dat je niet meer bij kdv Ibbeltje zult komen spelen. Wij leven mee met Martine, Raoul en overige familie. Kinderen, pedagogisch medewerkers en ouderraad van kinderdagverblijf Ibbeltje Ontroerd en met verbijstering hebben we kennis genomen van het plotselinge overlijden van Zoë Rombouts Wij wensen haar ouders en overige familie veel sterkte toe. Directie, Raad van Toezicht en Cliëntenraad Kinderopvang de Bevelanden Geschokt namen wij kennis van het plotselinge overlijden van Zoë Rombouts op de leeftijd van slechts 2 jaar. Dag lieve blonde ster. Onze oprechte deelneming gaat uit naar Martine en Raoul, familie, vrienden en bekenden Blokker B.V. Filiaal Braillestraat te Goes Claudia, Rob, Miranda, Marjo, Inge Judith, Ingrid, Annemieke, Kelly, Melissa, Veronique, Yuta, Stephanie en Jan Geschokt zijn wij door het overlijden van het dochtertje van onze collega Zoë Wij wensen Raoul en Martine veel sterkte bij dit verlies. Directie en medewerkers Vlees Combinatie Zuid-West Maar nu weet ik mij altijd bij U, U houdt mij aan de hand. Ps 73 23 Met vrede in ons hart geven wij u kennis dat op 96-jarige leeftijd is overleden mijn moeder, schoonmoeder, onze oma en overoma weduwe van Jannis Neuféglise 18 maart 1913 te Terneuzen t 13 februari 2010 te Breskens Ze was opgewekt en zorgzaamnooit vragend nimmer klagend, altijd stil dragend. Breskens: Neeltjc en Piet Reijnhoudt-Neuféglise Sandra en Jaap van den Hoek Kees Pieter Lineke Lilian en Frank Bron Anouk Tom Correspondentieadres: Dr. Broodmanstraat 27 4511 EN Breskens Wij danken het personeel extramuraal van Hooge Platen voor hun liefdevolle zorg en aandacht. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 19 februari om 14.00 uur in zaal "De Ontmoeting" naast de SoWkerk, Dorpsstraat 50 te Breskens. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid om de familie te condoleren in "De Ontmoeting". Geen bloemen. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Iemand zei eens tegen mij, je gaat niet dood, je bent alleen niet meer aanwezig. Maar je leeft voort in de harten van je dierbaren. Verdrietig, maar dankbaar dat aan haar lijden nu een einde is gekomen, delen wij u mee dat na een langdurige ziekte, die zij op bewonderenswaardige en wilskrachtige wijze heeft gedragen, een einde is gekomen aan het leven van mijn lieve zorgzame vrouw en onze moeder Henriëtte Schalkx-van Rijckevorsel Henriëtte Josepha Helene facoba Maria 26 oktober 1955 1 14 februari 2010 Gerard Schalkx Michiel en Ulrike Edwin Annie Romeinlaan 13 4385 KD Vlissingen Henriëtte is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. U kunt hier afscheid van haar nemen donderdag 18 februari van 19.30 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 19 februari om 11.00 uur in de aula van het voornoemd uitvaart centrum. Voorafgaand is er hier van 10.00 tot 10.45 uur nog gelegenheid om afscheid te nemen. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. (Hensenlinq.nl Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Kembali di Hati Tuhan "teruggekeerd in het hart van God" Na het dragen van haar leven, nam zij in liefde afscheid van ons om zich opnieuw te herenigen met haar geliefde* weduwe van Jan van Tilburg f 7 januari 1988 >V Den Pasar (Bali, Indonesië) 29 juli 1925 t Vlissingen 14 februari 2010 Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Anthony Edenlaan 71 4463 JE Goes U kunt afscheid nemen van onze moeder en oma op donderdag 18 februari van 19.00 tot 20.00 uur in de aula van het "Gasthuis", Kievitlaan 64 te Goes. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 19 februari om 11.00 uur in de Sint-Bonifatiuskerk aan de Johan Frisostraat 5 te Kwadendamme. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats te Oudelande. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in "D'n Ostpit", Vanderbijlparkstraat 1 te Oudelande. Belangrijk is niet alleen de weg die je gaat, Maar ook de sporen die je achterlaat Lieve oma rust zacht, u heeft altijd een speciaal plekje in ons hart. Carla Menno Miranda Robbert Marianne Joyce Damjan Bas &Olga Iris Loran Elly Martijn Erik Rebecca Roel, Annet& Romy Jamie Jeroen Kenny Roos-Anne Mark Suemi Marco Sandra Yvonne Zijn laatste reis is begonnen Na een lang, gelukkig en waardevol leven is toch nog onverwacht overleden onze lieve vader, groot- en overgrootvader sinds 13 november 2008 weduwnaar van Anna Willempje Benthem Vlissingen, 19 april 1918 f Vlissingen, 12 februari 2010 Wij bewonderen zijn zorgzaamheid, doorzettingsvermogen en creativiteit. Dankbaar zijn wij dat hij zon hoge leeftijd heeft mogen bereiken. Vlissingen: Chris Yvonne Willemse Angeline Oliver, Marie-Louise, Charlotte Irwin Vlissingen: Willem Gerrie Willemse Martijn Francine, Merlijn Thijs Varenka, Roman, Sarah, Gilmoure Holtzwihr (Fr): Anja &C Jean Vallon Marc, Witold, Lidia, Artus Christian Monika Correspondentieadres: C.H. Willemse Van Karnebeekstraat 8, 4384 HN Vlissingen Onze vader is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal plaatshebben op donderdag 18 februari om 15-00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Er is gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de ontvangkamer aldaar. Iijdien u geen rouwkaart heeft ontvangen gelieve deze kennisgeving als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 34