Ben Nelisse Ben Nelisse BEN NELISSE Zoë Zoë De Uitvaart Informatie Hulplijn O Fnensenlinq.nl maandag 15 februari 2010 familieberfchten 119 Achter je ligt een leven van werk en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw eigen gezicht. Flink was jij je.hele leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je nu dat we zullen zijn, maar afstand nemen doet ons zo 'n pijn. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, harte lijkheid, bezorgdheid en liefde, is toch nog plotseling van ons heengegaan onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader Cornelis Melis Weduwnaar sinds 7 oktober 1963 van Lena Pieternella Dieleman Vrouwenpolder 28 mei 1913 12 f Domburg februari 2010 Middelburg: Willy Melis Rudi f Ellen en Aart Celina Stephanie Caroline f en Harry Demi Middelburg: Corrie Melis Eddie Middelburg: Wim Melis en Liesbeth Ponse Correspondentieadres: Arnelaan 77 4335 TC Middelburg De herdenking zal gehouden worden op woensdag 17 februari om 12.30 uur in Molen de Hoop, Vrouwen- polderseweg 55a te Serooskerke. Aansluitend zal de begrafenis om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Gapinge. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in Molen de Hoop te Serooskerke. Onze dank gaat uit naar de doktoren, het personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum Simnia. Hij hield van het vruchtbare Walcherse land Daar heeft hij gewerkt Daar heeft hij geleefd Daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd. Na een lang en arbeidzaam leven, gekenmerkt door een voud, hebben wij afscheid moeten nemen van onze vader, schoonvader, opa en over-opa Cornelis Melis Gehuwd geweest met Lena Pieternella Dieleman Hij heeft de hoge leeftijd van ruim 96 jaar mogen bereiken. Onze dank gaat uit naar het personeel van Simnia voor de liefdevolle verzorging. Kees en Connie Zjecky en Natascha Zara, Reva en Anon Mario Peter en Wil Patricia en William Melissa Evelien Fam. C. Melis Noord weg 50 4356 ED Oostkapelle Heden ontvingen wij het bericht dat op 96 jarige leeftijd is overleden onze zwager en oom Cornelis Melis Weduwnaar van Lena P. Melis-Dieleman Middelburg: W.C. Breel-Dieleman J. Breel Neven en Nichten 12 februari 2010 Zing, mijn ziel, voor God uw Here Psalm 1461 Vertrouwend op zijn Heiland, van wie hij zo graag zong, is overleden onze zwager en oom Cornelis Coppoolse weduwnaar van onze zuster en tante Nelly Johanna Suurniond Veere: Annie Wattel-Suurmond - - Boxtel: Ko en Jettie Suurmond-Kok Hellevoetsluis: Piet en Aja Suurmond-Batenburg Hansweert: Kees Suurmond Neven en nichten 10 februari 2010 Nog steeds niet beseffend wat ons is overkomen, maar met dankbaarheid voor al zijn liefde en aandacht voor ons en anderen, delen wij u met droefheid mede dat plotseling van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader en opa In de leeftijd van 62 jaar. Maddie Nelisse - Duine Jolanda éri Ruud Lise en Iris Marian en Cor Brian en Mandy 12 februari 2010 J.J. Boeyesweg 70 - - 4328 HD Burgh-Haamstede Dinsdag 16 februari is er van 19.00 tot 20.30 uur gelegenheid om de familie te condoleren in het mortuarium van het Zweedse Rode Kruis Ziekenhuis, Koning Gustaafweg 2 te Zierikzee. Woensdag 17 februari om 14.00 uur zal de crematie plechtigheid worden gehouden in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havèndijk 3. Hierna is er alsnog gelegenheid om de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Midden in het leven, nog zoveel te geven Idee en plannen te over, in één keer voorbij Bedroefd, maar ook dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze medewerker en collega Camping de Duinhoeve Caravancentrum Schouwen Duiveland Cor en Tina Ria en Paul Bert Hans Koos Jan Niels Renate Steef Anja Burgh-Haamstede, 12 februari 2010 Geschokt zijn wij door het overlijden van onze visvriend Ben Nelisse Wij wensen Maddie, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met het verwerken van dit verlies. De Denemarken gangers Cock, Cor, Arjan. Rinus, Leon, Leo, Leo, Koos Heden bereikte ons het droevige bericht dat is overleden Ben Nelisse Voorzitter en visvriend van onze vereniging. Wij wensen Maddie, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Leden en bestuur HSV "De Krabbe" Plotseling moeten we afscheid nemen van onze zeer gewaardeerde en geliefde medemuzikant Zijn overlijden heeft ons allen diep getroffen. Wij wensen alle dierbaren, Maddie en de kinderen in het bijzonder, heel veel sterkte voor nu en de toekomst om dit verlies te verwerken en een plekje te geven. Bestuur, leden, dirigenten Muziekvereniging Crescendo Voorzitter, Riet van der Weijde Dreischor, 12 februari 2010 Een lichtje zal er altijd zijn, en dat ben jij, ons kleine meisje. Je hoort er voor ons voor altijd bij. 10 oktober 2007 -13 februari 2010 Verdrietig zijn wij dat we je moeten missen, maar zo blij dat we je mochten kennen. Slaap zacht lieve schat. Kusjes papa en mama Raoul Rombouts Martine Rombouts-Sandee Kastanjestraat 102 4462 VH Goes Wij willen Zoë woensdag 17 februari om 14.00 uur naar haar laatste rustplaats brengen op de Algemene Begraafplaats te Goes. Als u daarbij aanwezig wilt zijn, nodigen wij u uit om 13.00 uur aanwezig te zijn in de Aula op de begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Hierna is er gelegenheid om de familie te condoleren. Lief klein meisje, Ook al was je nog zo klein één ding weten we zeker in onze gedachten zal je altijd bij ons zijn! Verdrietig zijn we om het plotselinge overlijden van onze lieve kleine Opa en oma Sandee Arjan, Margriet, Mido en Desi Jeanine Zo lief Zo bijzonder Zo dierbaar Als een bloem zo kwetsbaar Een afscheid zo zwaar Wij zullen je nooit vergeten Rust zacht Lieve ZOC Opa en Oma Rombouts Jeroen Angelique Jason Alyssa Patrick Miranda Dylan Justin Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden info@scu.nu www.scu.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 21