Irene van Leeuwen Irene Marien Janse l8 j familieberichten maandag 15 februari 2010 fllensenlinq.nl Üi/arJadsn Tot ons grote verdriet is mijn lieve vrouw en onze moeder toch nog plotseling overleden. Ondanks haar ziekte was ze vol levenslust en wilskracht en bleet ze heel betrokken bij haar omgeving. Irene Maria van Leeuwen - de Grave 12 November 1954 - 4 Februari 2010 Wim, Manon en Marnix van Leeuwen President Kennedylaan 47, 4334 EG Middelburg De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op wgensdag 17 februari om 13:00 uur in de Oostkerk, Oostkerkplein te Middelburg. Na de bijeenkomst.vindt de condoleance plaats in het i =é3 bijgebouw (voormalig schoolgebouw) van de kerk. W Een lieve, hartelijke vriendin. Bovendien een betrokken, zeer vakbekwame collega-remedial teacher. Bedankt voor je vriendschap, lieve Irene! Wim, Manon én Marnix, heel veel sterkte! Wilma Wat zullen we deze lieve dappere vrouw missen. Ellen, Joy, Kora, Leny, Marjan, Olga, Pollien, Sara Heden is overleden in de leeftijd van ruim 97 jaar mijn lieve moeder Elisabeth Brizee - van Duin Weduwe van Wulphert Brizee Vlissingen: Willem Brizee Vlissingen 13 februari 2010 Correspondentieadres: Scheldestraat 30a 4381 RT Vlissingen De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 18 februari om 10.30 uur op de Noorderbegraafplaats te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Uitvaart centrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Vliegen en vlinders, kinderen en bijen, al wat als stipjes vonkt door de natuur, warm, blij en snel, moedertje, schoot van vuur daar hield je van, en zie, die bleven bij ie. Onze vriendin Irene is er niet meer. Ware vriendschap kent een begin, maar geen einde José, Johan, Thorn, Sander, Niels Tanneke, Herman, Arjen Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve collega Irene van Leeuwen remedial teacher aan onze school Wij zullen haar betrokkenheid en positieve instelling missen. Wij wensen Wim, Manon, Marnix en verdere familie heel veel sterkte toe. Archipelschool "DeBeverburch" Wilma, Margreet, Mariene, Suus, Ludy, Stella, Sabina, Loes. Sheila, Els, Hanneke, Annelies, Maja, Carolien, Charlie, Lidewij, Fleur, Jetske, Anke, Marleen, Bibi, Kristel, Ina, Elizabeth. Anton, Ada en Mineke Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze Juf Irene Lieve juf, bedankt voor al uw hulp en zorg. Kinderen, ouders en Medezeggenschapsraad van Archipelschool "De Beverburch". Zo sterk en ook zo broos, veel te vroeg zijn we je kwijt geraakt. Woorden schieten tekort om ons verdriet te omschrijven. Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat geheel onverwachts is overleden onze lieve moeder en oma Catharina Johanna de Winter -Corrie- weduwe van Petrus Wilhelmus de Vos 12 mei 1935 -12 februari 2010 Kwadendamme: Hans en Annelies Peter Frank Joris Kattendijke: Claudia en Rinus (in herinnering) Niels Wemeldinge: Josetta en Frans Middelburg: Carola en Pepijn Rick Levi Correspondentieadres: Siguitsedijk 29 4434 NB Kwadendamme Dinsdag 16 februari is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in Rouw- centrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst zal worden gehouden woensdag 17 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena aan de Singelstraat te Goes, waarna aansluitend omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Ken Hem in al uwe wegen en Hij zal uwe paden recht maken. Spreuken 36 Bedroefd omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar dat wij hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, groot - en overgrootvader Marinus Janse sinds 2002 weduwnaar van Maatje Osté in de gezegende leeftijd van 94 jaar Serooskerke: Krijn Janse Serooskerke: Vrouwenpolder: Marja en Bram Abrahamse Marcella en Richard Iris Esther en Louis Emma Catharina en Imre Kees en Alita Janse Peter en Simone Marko en Marije Diana René en Willemijn Vrouwenpolder: Willem en Marion Janse Vrouwenpolder, 14 februari 2010 Correspondentieadres: Nieuwstraat 9 4354 AV Vrouwenpolder Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 17 februari van 19:00 tot 19:30 uur na telefonisch overleg: 0118 -591355. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 19 februari om 13:00 uur in de Pelgrimskerk aan de Fort den Haakweg 2 te Vrouwenpolder. Aansluitend zal om 14:00 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Vrouwenpolder. Na de'begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Pelgrimskerk. Toch nog plotseling is overleden mijn zwager Mej. C. Osté Bedroefd, maar met onuitwisbare herinneringen aan zijn leven, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve partner, broer, zwager en oom Ernest Johan Schaap gepensioneerd kapitein van de grote vaart A Arnhem, 28 juli 1941 t Goes, 12 februari 2010 Bea van Rooy Deniseen Rinus Len.Luke Pascal en Nancy Chloë Margreet en Leo Hans en Joyce neven en nichten Correspondentieadres: H.Schaap Triangel 8 6904 PT Zevenaar Ernest is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bach- weg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen donderdag 18 februari van 13.00 tot 13.30 uur. Aansluitend zal om 14.00 uur, voorafgaand aan de crematie, de afscheidsbijeenkomst worden gehouden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condo leren in de koffiekamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 20