om De Uitvaart Informatie Hulplijn Josina Amelia Geeve familieberichten 40 I familieberichten 12 februari 2010 (D fTlensenLinq.nl "Tot de laatste minuut van haar leven heeft ze creatief, productief en actief, met de volle regie over haar leven geleefd Dag lieve mama, oma, bommie, Bella. Bella Clementina Hubertina Maria Hendriksen-Braham Beeldend kunstenares weduwe van J.H.A. Hendriksen Amsterdam, 27 mei 1923 t Bergen op Zoom, 6 februari 2010 Den Haag: Delft: Hansweert: Papendrecht: Wolfheze: Leiden: Den Haag: Oegstgeest: Marja Harry en Trudy Jacques en Maria Servais en Mieke Bella Mechtild en Jan Bas en Ingeborg Paul t Haar veertien kleinkinderen en achterkleinkinderen en hun partners Correspondentieadres: Groot Hertoginnelaan 257 2517 ET 's-Gravenhage De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 12 februari om 10.30 uur in de parochiekerk H. Willibrordus, Rhijngeester- straatweg te Oegstgeest, alwaar na afloop gelegenheid is tot condoleren in partycentrum La France, Rhijngeester- straatweg 43 te Oegstgeest. Om 14.45 uur zal zij teruggegeven worden aan de aarde op de begraafplaats van Rhijnhof, Laan Te Rhijnhof 4 te Leiden. "De HEER is mijn herder, het ontbreekt mij aan niets. Psalm 23 Onverwacht ging van ons heen onze lieve zus en tante Pieternella Hondebrink-Ingelse weduwe van Lambert Hondebrink in de leeftijd van 85 jaar. Middelburg: Leny Gelok-Ingelse Rien Gelok f Dordrecht: Conny Philipse-lngelse Philip Philipse f Middelburg: Bep Koole-Ingelse Paul Koole f Bert Harinck neven en nichten Zorgcentrum Swerfrust, 10 februari 2010 Correspondentieadres L. Gelok-Ingelse 't Hof Lustenburg 55 4335 SV Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van Nel te nemen en de familie te condoleren op maandag 15 februari a.s. van 12.00 tot 13.00. uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Aldaar zal er om 13.00 uur een dienst van Woord en Gebed worden gehouden, welke geleid zal worden door mevr. ds. G. Gross. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze adver tentie als zodanig te beschouwen. Enige en Algemene kennisgeving Onverwacht is van ons heengegaan mijn lieve mama, schoonmoeder, oma omi en zuster weduwe van Nico Kooman 26 september 1922 t 8 februari 2010 Bedroefd, maar dankbaar dat hem verder lijden is bespaard, geven wij kennis dat van ons is heengegaan onze lieve broer, zwager en oom Willem Abraham Pluijmers - Wim- in de leeftijd van 87 jaar. M.J. Pluijmers L.C.M. Pluijmers-de Kuijper M. de Kuijper-Pluijmers t C. de Kuijper t Dick en Elsbeth de Kuijper-Rij ken F.J. Pluijmers t Correspondentieadres: M.J. Pluijmers Paul Krugerstraat 398 4381 WT Vlissingen De crematieplechtigheid, waarvoor u van harte bent uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 12 februari om 16.30 uur in het crematorium, aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Het personeel van Zorgcentrum Rustenburg, willen wij hartelijk dankzeggen voor de goede verzorging. Wij hebben kennisgenomen van het overlijden van Izaak Jerome Puyenbroek Ere lid van: Nuts Departement Sluis-Aardenburg Het bestuur wenst Maatje en familie alle sterkte. Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Wat zijn de kosten voor een rouwadvertentie? Hoe stel ik die op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as van een overledene een diamant laten maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is er mogelijk? r Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Heeft u voorbeelden van grafstenen en urnen? Vlissingen: Gisela en Eric Pascale en Den ise Shannon Joan Ria en Bertus Truus De uitvaart heeft volgens haar wens in alle- beslotenheid plaatsgevonden. Toch nog onverwacht is in haar slaap overleden, onze moeder, oma en overgrootmoeder Adriana Johanna de Nooijer Sinds 22 december 1995 weduwe van Willem Joziasse Vlissingen, 30 september 1928 Koudekerke, 10 februari 2010 Zij koos niet altijd voor de makkelijkste weg. Haarlem: Sjaak en Anita Loenen a/d Vecht: Cyrielle Amsterdam: Dylan en Gwen, Roan 's Gravenzande: Mattie en Jaap Mariëtte Rotterdam: Arjen Er is gelegenheid afscheid van mama te nemen op dinsdag 16 februari van 11.45 -12.00 uur in de aula van de Noorder begraafplaats, President Rooseveltlaan 766 te Vlissingen. De samenkomst zal plaatsvinden om 12.00 uur, waarna wij mama zullen begeleiden naar haar laatste rustplaats Onze welgemeende dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis Vliedberg Appartement 17 Correspondentieadres: Fam. Stroo-Joziasse Prins Willem Alexanderstraat 28 2691 GJ 's-Gravenzande Bedroefd geven wij u kennis van het onverwacht overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Sjaan Joziasse-de Nooijer Job Rina en Bram Paula Marina en Jacco Jan en Carrie Vlissingen, 10 februari 2010 A/a 60 jaren samenzijn zo goed, zo fijn één zwaluw vliegt weg maar onze gedachten zullen altijd bij elkaar zijn. Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Arie Cornells Rietbroek echtgenoot van Maria Cornelia in 't Veld in de leeftijd van 85 jaar. Terneuzen M.C. Rietbroek-in 't Veld Terneuzen Theo en Tanja Rietbroek-Dekker Alco Johan Zaamslag Loes en Adri de Pooter-Rietbroek Jacco en Linda Milan en Heieen Justin 10 februari 2010 Diepenbrockstraat 277 4536 GR Terneuzen De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 15 februari om 14.00 uur in uitvaartcentrum De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop kunt u de familie condoleren. De crematie zal in alle stilte plaatsvinden. Geen bloemen. familieberichte no nlin e.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu V

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 42