zeeland 127 ronden zijn duur plakteams beschaafder tewerk Bruid mag toch naar Vlissingen Mededeling van de waterschappen Waterschap^ vrijdag 12 februari 2010 op de kust. „We willen natuurlijk het liefst in de Tour rijden. De wildcard die we voor Parijs-Nice hebben gekregen is al een mooie opsteker voor de ploeg, maar we moeten wel zorgen dat we daar scoren om de Tour te laten zien dat we goed genoeg zijn." Het sys teem van de wildcards is tijdens het seizoen niet aan regels gebon den. De organisaties van klassie kers zoals de Ronde van Vlaande ren, de Amstel Gold Race en Mil- aan-San Remo bepalen wie ze naast de zeventien ProTourploe- gen aan de start willen. Die een- dagskoersen worden gereden mèt 25 ploegen, zodat er nog acht wild cards te vergeven zijn. Frank Kwan ten: „Vacansoleil en Skil Shimano zijn wel zeker van de Amstel Gold Race, omdat het in eigen land is. En in de Belgische koersen zullen we ook wel mogen rijden. Maar voor Milaan-San Remo kijken ze eerst in Italië en naar andere ploe gen uit onze divisie. Dat is jam mer, want we hadden er graag wil len starten met drie sterke Italia nen in de ploeg." De Nederlandse ploegen ondervinden nogal wat concurrentie van andere ambitieu ze teams. BMC behoort met Ales- sandro Ballan, wereldkampioen Cadel Evans, George Hincapie en Karsten Kroon ook tot de Pro Con tinentale ploegen, net als Cervelo (met Hushovd), Aqua en Sapone (Garzelli), Cofidis (Moncoutié), Bbox Bouygues (Voeckler) en Saur Sojasun. Voor de Tour en de Giro, die nog vijf wildcards kwijt kun nen om tot 22 ploegen te komen, wordt de spoeling dan ook dun. „Alleen als we topprestaties leve ren, kunnen ze niet om ons heen", beseft Kwanten. „Daarom hebben we renners als Brice en Ro- main Feillu aangetrokken. We zijn versterkt op alle fronten. Met veel overwinningen in het voorjaar ko men de wildcards vanzelf" Mandaatbesluiten Ter zake van fiscale aangelegenheden heeft de heffingsambtenaar tevens invorderingsambtenaar van waterschap Zeeuwse Eilanden en de heffingsambtenaar tevens invorderingsambtenaar van waterschap Zeeuws-Vlaanderen mandaatbesluiten genomen. De besluiten betreffen de mandatering van bevoegd heden aan de teamleider heffingen en aan de juridisch adviseur van de afdeling Belastingen Invordering. De besluiten treden 1 februari 2010 in werking en liggen met ingang van de dag na die van de bekend making gedurende 12 weken ter inzage, elke werkdag van 9.00 tot 16.00 uur in het hoofdkantoor van het waterschap, Kanaalweg 1 te Middelburg en President Kennedylaan 1 teTerneuzen en na telefonische afspraak op een andere wijze. door Nadia Berkelder VLISSINGEN - De Filippijnse vrouw van zeeman John Andriessen uit Vlissingen mag toch naar Neder land komen. De Immigratie en Na turalisatiedienst (IND) heeft een fout gemaakt bij de beoordeling van haar aanvraag voor een ver blijfsvergunning. Die blijkt ten on rechte te zijn afgewezen. De directeur van de IND heeft Andriessen persoonlijk gebeld met het nieuws. Hij heeft hem ook zijn excuses aangeboden voor de fout. Charito, Johns vrouw, had eind ja nuari nog te horen gekregen dat ze niet naar Nederland mocht komen omdat John vaart en het dus voor het echtpaar niet mogelijk is om duurzaam samen te wonen. Andriessen is weken achter elkaar van huis voor zijn werk. Andriessen was woest: het besluit van de IND zou betekenen dat mensen die lang van huis zijn voor hun werk nooit samen kun nen wonen met hun buitenlandse partner. En ook SP-Tweede Kamer lid Krista van Velzen was boos: ze deed een oproep om vergelijkbare gevallen bij haar te melden. „We hebben geen signalen dat dit vaker zal gebeuren", zegt woord voerder Jochgem van Opstal van de IND. „Er is geen werkinstructie om met dit soort beroepsgroepen anders om te gaan dan met andere mensen. We gaan er niet vanuit dat er meer vergelijkbare gevallen opduiken." De nieuwe beslissing van de IND is inmiddels onder weg naar Vlissingen, zegt Van Op stal. „Het komt gewoon goed." Van Velzen is er niet van over tuigd dat het om een incident gaat. „Ik heb al twee meldingen ge had van mensen die hetzelfde heb ben meegemaakt." Het is nog niet zeker wanneer de inmiddels zwangere Charito naar Vlissingen kan komen, laat Andriessen weten vanaf zijn schip. „Het kan denk ik nog wel een week of zes duren." René Cornelisse (links), kandi daat-raadslid voor D66 Vlissingen, en secretaris Tom Aalfs plakken hun verkiezingsposter in vakje 11 van het door de gemeente verstrekte bord. Vlissingen heeft de posters plaatsen toegewezen op lijstvolgor de. Aalfs: „Het zijn nieuwe borden, van kunststof. De posters bleven daarop niet zitten. Toen we daar over klaagden, heeft de gemeente onmiddelijk hardboard laten aan brengen en nu gaat het prima." Links: tot de mores van het plakken hoort de ongeschreven regel dat er niet over anderen geplakt wordt. foto's Lex de Meester Waterschap Zeeuwse Eilanden Kanaalweg 1 Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Telefoon 0118 - 621000 Fax 0118 - 621990 info@wze.nl www.wze.nl Zeeuws - Vlaanderen Kennedylaan 1 Postbus 88, 4530 AB Terneuzen Telefoon 0115 - 641000 Fax 0115 - 641200 info@wszv.nl www.wszv.nl Waterschap Zeeuwse Eilanden en waterschap Zeeuws-Vlaanderen fuseren (bestuurlijk) per 1 januari 2011 tot het nieuwe waterschap Scheldestromen. Sinds januari 2010 werken de medewerkers al samen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 29