Colofon de emotie... Q CP familieberichten Wat blijft is (J> IHensenlinq.nl woensdag 10 februari 2010 familieberichten 137 Mfe| Hartelijk dank voor de warme belangstelling en mede leven na het overlijden van onze lieve moeder en oma lohanna van Boven-Platschorre Familie van Boven Bruinisse, februari 2010 Marleen van Steenbergen Ovezande, 10 februari 2010 Voor alle hartelijkheid, door ons ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze (schoon-) vader Piet Rogaert zeggen wij u hierbij hartelijk dank. De vele bloemen, brieven, bemoedigende woorden en uw aanwezigheid bij de uitvaart geven ons het gevoel het verlies niet alleen te hoeven dragen. Een speciaal woord van dank aan Dr. Hanssens, Dr. Block, Dr. van de Nes, Dr. van Kalmthout, Dr. Seij, ziekenhuis- en ambulancepersoneel, de buren, de thuis zorg, DEL A en pastoraal medewerkers ook bedankt voor de mooie uitvaart. let Noël en Sylvia Gino en Patricia Familie Bogaert Familie Pieters Langs deze weg wil ik iedereen bedanken voor alle blijken van medeleven en belangstelling, die ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn vader Petrus Franciscus van Steenbergen Een kaart, een bloem, een lieve groet... Het deed ons allemaal zo goed na het overlijden van onze lieve ma, onze oma en oude- oma Augusta Seraphina Audenaert-Cerpentier Onze hartelijke dank hiervoor. Familie Audenaert. Hulst, februari 2010 ERZORGING Peter Butler Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 1 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl familieberichtenonline. nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant In ons leven zijn er momenten waarop we afscheid moeten nemen van een geliefd persoon. Verdriet en het besef dat er ook praktische zaken geregeld moeten worden, strijden dan om voorrang. PZC kan u ondersteunen als het gaat om het op de hoogte brengen van uw omgeving. Het is immers van groot belang dat u zorgvuldigrespectvol en op persoonlijke manier uiting kunt geven aan uw gevoel. Neem voor meer informatie contact met ons op. Telefoon: 088 - 013 9999 of kijk op www.pzc.nl/dekrant/adverteren www.pzc.nl/dekrant/adverteren

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 39