John en Nel Schot-Bakker Dvarlïïiiüf) Maarten van de Guchte 36 ifamilieberichten woensdag 10 februari 2010 O (Ilensenlinq.nl ilüitëUJ/J Zaterdag 13 februari is het 40 jaar geleden dat wij in het huwelijk zijn getreden. U bent van harte welkom op de receptie van 16.30 -18.00 uur in Resort Land en Zee, Rampweg 28 Scharendijke. ifflm Zacht weggegleden 80 jaar mens, 55 jaar echtgenoot 54 jaar vader, 24 jaar opa, 1 jaar over-opa Lief en leed gedeeld maar nu ingeslapen Hij zal liefdevol voortleven in onze gedachten en verhalen Het is goed zo 22 mei 1929 8 februari 2010 Janny van de Guchte-Kole Matty en Kees Felicia Rodrigo en Vera Jaap en Janneke Wil ma en Freddy, Jaro Marcel en Giselle Moolhoekstraat 15 4421 GG Kapelle Er is gelegenheid om afscheid van Maarten te nemen' op donderdag 11 februari van 19.30 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 12 februari om 10.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Na een kortstondige ziekte is mijn broer en onze oom overleden M. van de Guchte Wij wensen Janny en de familie veel sterkte toe. Hansweert: A. de Keijzer-van de Guchte kinderen en kleinkinderen Kapelle, 8 februari 2010 Tot ons verdriet moeten we afscheid nemen van Maarten van de Guchte We danken hem voor zijn altijd warme inzet en betrokkenheid. We verliezen in hem een groot man. Adrie en Lenie de Jonge Domus en Dianne en kinderen de Jonge Jan en Lisette en kinderen de Jonge Jaap en Daniëlle Zandee Kapelle, Verlorenwegje 2 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Maarten van de Guchte Buurtvereniging De Moolhoek Kapelle Verdrietig zijn we door het overlijden van onze broer, zwager en oom Kees Schippers M. Polderman - Schippers R. M. Polderman J. M. Schippers f A.E. Schippers - Meijaard W. van Ham neven en nichten Hansweert, 7 februari 2010 Tot wederzientot wederzien! al waar het moge wezen: na lang- of korten tijdmisschien in 't ongekend nadezen! Guido Gazelle Na een kort ziekbed en een liefdevolle verzorging in de Amandelhof is onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder op 90-jarige leeftijd overleden Renske Huijgen-Zuiderveld weduwe van Arie Huijgen Roden, 15 februari 1919 Zeist, 3 februari 2010 Zij zal in onze herinnering voortleven als een zorgzame en zeer creatieve moeder. Geldrop Kloetinge De Wilgen Geert en Rianne Mettie en Hans Rieke en Ulie Klein en achterkleinkinderen Correspondentie: G. Huijgen Genoenhuis 41 5661 PC Geldrop Overeenkomstig haar wens heeft het afscheid op J maandag 8 februari in besloten kring plaatsgevonden in crematorium Den en Rust te Bilthoven. Met verdriet staan wij nu stil bij het overlijden van Jan Jongepier Wij wensen zijn vrouw, moeder, kinderen en kleinderen sterkte toe in hun verdriet. Bestuur en leden van voetbalvereniging Nieuwland Vol ongeloof namen wij kennis van het plotselinge over lijden van Jan Jongepier De organisatie van het Schuitema Makelaars Open Schelde Toernooi mocht tal van jaren op de gewaardeerde steun van Jan rekenen. Wij wensen de familie veel sterkte. Namens bestuur en leden LTC De Schelde Met ontroering namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer Pieter Louwerse in de gezegende leeftijd van 80 jaar. Ook na zijn pensionering heeft hij zich altijd nauw betrokken bij ons bedrijf gevoeld. Wij wensen zijn nabestaanden veel kracht toe. Directie en medewerkers Aannemingsbedrijf Geldof B.V. Middelburg, 7 februari 2010 Op 80-jarige leeftijd is overleden mijn zwager Herman Pieter Cornelis Schreve Met dank aan personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum Rustenburg voor de liefdevolle verzorging. G.R. Verstraate Middelburg, 9 februari 2010 Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. Jobse Postbus 8046 4330 EA Middelburg De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 15 februari om 14.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Tot aan het einde helder van geest, met gevoel voor humor heeft zij uiteindelijk berust in het aanvaarden van het einde van haar leven. Heden geven wij kennis van het overlijden van onze dierbare moeder, schoonmoeder, oma, zuster en tante Denise Marie Louise Wauters weduwe van Etienne Henri Benignus Puylaert Hulst, 24 december 1925 t Hulst, 8 februari 2010 Hengelo, Ben en Mariëlle Puylaert-van der Wolf Philippe en Ellen Emilie en Eric Guy en Marijn Bunnik, Bernadette Puylaert Louk Schraauwers Nijmegen, Christiane Puylaert Diny van Tongeren Terneuzen, Frida Kok Correspondentieadres J.L. Pisuissestraat 18, 7558 LS Hengelo Denise is overgebracht naar het uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22, 4536 HM Terneuzen. Mogelijkheid tot afscheid nemen aldaar op vrijdag 12 februari 2010 van 19:00 tot 20:00 uur. Gelegenheid tot condoleren vóór de uitvaartdienst van 12:30 tot 13:45 uur in Restaurant "Onder de Linden", Dorpsplein 12 te Zuiddorpe. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 13 februari 2010 om 14:00 uur in de Parochiekerk van Maria Hemelvaart te Zuiddorpe, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de begraafplaats aldaar. Wij hebben helaas het trieste bericht ontvangen van het overlijden van Rini Nieuwenhuize vader van ons jeugdcommissielid Eelco. Wij wensen hem en de rest van de familie veel sterkte de komende tijd. Jeugdcommissie Rillandia Smashers Marc de Kort Ellen de Kraker Nicolle Paauwe Yolande Polei j Jhon Prevo Enige en Algemene Kennisgeving Bedroefd, maar met onuitwisbare herinneringen aan zijn lang en arbeidzaam leven, geven wij u kennis dat is .overleden Adriaan van Vaardegem Nom Arjoan A Westkapelle, 12 april 1914 t Domburg 9 februari 2010 Koudekerke Middelburg Westkapelle Westkapelle Westkapelle Marie van der Sluijs-Slabber (in herinnering) Nol van der Sluijs Jo Bakker-Slabber Jan Bakker (in herinnering) Jo Hendrikse-van Vaardegem Lou Hendrikse Lou van Vaardegem Tine van Vaardegem-Koene Mien Huibregtse-van Vaardegem Kees Huibregtse Achterneven en-nichten Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van "Simniavoor de goede en liefdevolle verzorging Zorgcentrum "Simnia", kamer 203 Correspondentieadres 't Hout 14 4361 CB Westkapelle Nom Arjoan is opgebaard op zijn eigen kamer, waar u afscheid kunt nemen vrijdag 12 februari van 11.15 tot 11.45 uur. De begrafenis zal om 12.15 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Westkapelle.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 38