Kloetinge kan even niet meer 321 sport Goes wipt over rivaal Terneuzen ^AC TWJ RCS biedt Vlissingen helpende vo™ vèXzend hand met gelijkspel bij koploper Tcrn Boys Kloetinge verliest langzaamaan de aansluiting met de koplopers in de eerste klasse C. Door de 0-0 tegen GPC verspeelde de club voor de vierde keer op rij punten. maandag 8 februari 2010 AANSLUITING Kloetinge staat al 405 competitiemi nuten droog. Daan Esser was op 7 no vember de laatste Kloetinge-speler die scoorde (de 3-0 tegen WCZ). GPC-voetballer Najim Boughmari (nummer 4) probeert Kloetinge-aanvaller Mervin Niemantsverdriet af te stoppen. foto Willem Mieras goes - De voetballers van zon dag-tweedeklasser Goes zijn giste ren naar de vierde plaats geklom men door een 4-2-zege op midden moter SC 't Zand. De ploeg van trainer Kees van der Sluis passeer de Terneuzen, dat in een rood ge kleurd duel met 3-2 onderuit ging bij EBOH. Goes-SC 't Zand 4-2: De thuis ploeg was de hele wedstrijd de be ter ploeg, zei Van der Sluis. Die zag dat zijn elftal bij rust al met 3-0 leidde door treffers van Steven Fitsch, Kyle Doeburg en Robin de Pagter. In de tweede helft kwa men de Brabanders wat beter in de wedstrijd. SC 't Zand kreeg (en benutte) een strafschop na een on gelukkige handsbal van Niels Paar- dekooper. Kyle Doesburg bracht de marge weer op drie, waarna de opponent wederom voor een te- gengoal zorgde. Goes hervat de competitie op 28 fe bruari tegen Internos. Een week la ter komt Terneuzen op bezoek. EBOH-Terneuzen 3-2: Beide ploe gen eindigden het duel met tien man. Doelman Dennis Wonder- gem van Terneuzen zag na een half uur rood nadat hij in een één-tegen-éénsituatie hands zou hebben gemaakt. „Een foute beslis sing", zei team-manager Fons Baart van Terneuzen daarover. Uit de vrije trap die volgde na Wondergems uitsluiting scoorde Badder Amraoui namens EBOH de gelijkmaker: 1-1. Eerder was Ter neuzen op voorsprong komen dankzij een treffer van Eric-jan Naudts. Hij strafte een foutieve te rugspeelbal af Vlak voor de rust kwam Terneu zen wederom op voorsprong. Maik de Wolf benutte een straf schop, nadat Naudts foutief in het strafschopgebied werd gestuit. Een goedmakertje van arbiter Stijn Heusschen uit Bladel, vond Baart. EBOH speelde toen ook al met tien man, omdat Sharog Susani een rode kaart kreeg na een grove charge op Temeuzen-verdediger Robin Dekker. In de tweede helft was EBOH de betere ploeg. Remie Holster bracht de Dordtenaren in de 75e minuut op gelijke hoogte: 2-2. Vijf minu ten voor tijd pakte de thuisploeg de volle winst dankzij een treffer van Stephen Emelina. Robin de Pagter zet Goes op een 3-0-voorsprong MIDDELBURG - RCS reikte buur man Vlissingen gisteren de helpen de hand in de eerste klasse C van het zondagvoetbal. De Souburgers hielden koploper De Valk in Val- kenswaard op een 1-1-gelijkspel, waardoor Vlissingen de (virtuele) leiding had kunnen nemen. Vlis singen had zelf echter de handen meer dan vol aan WSC en mocht uiteindelijk blij zijn met een 3-3-gelijkspel. Vlissingen-WSC 3-3: Het scheelde maar heel weinig of Vlissingen was in de thuiswedstrijd tegen WSC tegen de eerste nederlaag van het seizoen aangelopen. Aan voerder Björn Langeveld, die bij twee van de drie tegendoelpunten niet vrijuit ging, bezorgde zijn ploeg in de voorlaatste minuut nog een punt. Samen met keeper Jacco Nelen be hoort hij al geruime tijd tot de meest stabiele factoren in verdedi gend opzicht, maar gistermiddag speelden Langeveld en Nelen een negatieve hoofdrol. Aanvoerder Langeveld stak na afloop de hand in eigen boezem. „Hier heb ik echt geen verklaring voor. We waren oppermachtig in het eerste half uur en moesten eigenlijk de 2-0 maken. Maar bij twee momenten stonden we gewoon niet goed en dat mag ik mezelf ook zeker aanre kenen", aldus Langeveld. Na tien minuten zorgde Sinan Co- ban voor de Vlissingse voor sprong, maar na een uur keek de ploeg tegen een 3-1-achterstand aan. Jonathan Constancia maakte na 67 minuten 2-3 en vlak voor tijd maakte Langeveld zijn defen sieve fouten goed met de gelijkma ker. De Valk-RCS 1-1: Michel Leonhart was na afloop gematigd tevreden. „Aan de ene kant is een gelijkspel tegen de koploper niet zo slecht, maar er had misschien nog wel iets meer ingezeten", zei de oefen- meester van RCS naderhand. De Souburgse eersteklasser begon goed in Valkenswaard en had in het eerste halfuur een overwicht. Joey van de Zweep excelleerde en kreeg ook een goede kans, maar hij miste. Tegen de verhouding kwam de thuisploeg nog voor rust op L-o. Ruud van den Dungen gaf het beslissende tikje na een scrim mage voor het doel. Na de pauze stroopte De Valk de mouwen op en kwam RCS onder druk te staan, maar de ploeg hield stand. In de 75e minuut werd het zelfs 1-1 toen André Siereveld uit een vrije trap prachtig raak schoot. Wat volgde was een enerverende slotfase met kansen over en weer, maar geen doelpunten. RIDDERKERK - De complimenten gingen zaterdag naar Terneuzense Boys, maar de punten waren voor Rijsoord. De Zeeuws-Vlaamse eer steklasser bood de Zuid-Hollandse voetbalploeg meer dan verdienste lijk partij, maar verloor door twee treffers na rust met 2-0. Remco Koremans schoot de thuis ploeg halverwege de tweede helft via de onderkant van de lat op voorsprong. In de slotminuut ver dubbelde Mike Navajas-Sanchez de marge. Terneuzense Boys deed verder wei nig voor de Zuid-Hollandse tegen stander onder. Gokhan Ersahin had de beste scoringskansen voor de Zeeuws-Vlamingen. „Het was een open wedstrijd", vond trainer Karl Vergouwen. „We hoeven ons niets te ver wijten. We hebben positieve signa len ontvangen. Alleen: dat telt niet."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 72