301 sport Kloetinge kan even niet meer SSV sleept een punt uit het vuur RCS biedt Vlissingen helpende hand met gelijkspel bij koploper AANSLUITING Kloetinge verliest langzaamaan de aansluiting met de koplopers in de eerste klasse C. Door de 0-0 tegen GPC K,oetin9e staat aim competitieminuten verspeelde de club voor de vierde keer op rij punten. ge-sPeier die scoorde (3-0 tegen wcz). HW'24 verliest aansluiting met koplopers na doelpuntloos gelijkspel in Halsteren maandag 8 februari 2010 MIDDELBURG - Zaamslag consoli deerde de koppositie in de tweede klasse E van het zaterdagvoetbal. De Zeeuws-Vlaamse ploeg maakte tegen WC'68 een 1-0-achterstand ongedaan en won uiteindelijk met 3-1. FC Dauwendaele kwam vaster op de tweede plaats door een 3-0-zege op Zwaluwe. Bruse Boys en SSV'65, de naaste achtervolgers, hielden elkaar in evenwicht: 1-1. Bruse Boys-SSV'65 1-1: Voor Bruse Boys waren na afloop de druiven zuur. De ploeg dacht de winst op zak te hebben tegen de Goese con current SSV'65, maar kreeg vijf mi nuten voor het einde een straf schop te incasseren. Scheidsrechter Stange legde de bal op de stip, na dat Soeliman Abali zich gemakke lijk had laten vallen in het straf schopgebied. lohan de Goederen benutte de penalty: 1-1. In de eerste helft was Bruse Boys via Mats Willemse op voorsprong gekomen. Hij schoot van 25 meter prachtig raak. Na rust had SSV'65 een overwicht. Bruse Boys zakte ver terug en kon geen vuist meer maken. „Als de wedstrijd nog vijf minuten langer had geduurd, hadden we kunnen winnen", vond SSV'65-trainer Alexander van Keu len. Aan het eind van de wedstrijd was er nog consternatie toen verzorger Niels Oostdijk van SSV'65 onwel werd. Hij werd naar het ziekenhuis vervoerd. Later mocht hij weer huiswaarts keren. Hij had last ge kregen van hyperventilatie. Zaamslag-WC'68 3-1. Bart Verbiest 0-1, Joris Rademakers 1-1, Jordy Bakker 2-1 en 3-1. FC Dauwendaele-Zwaluwe 3-0. Peter van Gorsel 1-0 en 2-0, Joram Moes 3-0. Arnemuiden-Wieldrecht 2-0. Comé van Belzen 1-0, Jesper Poortvliet 2-0. Rode kaart: 16. Lennard van Geel; 18. Vincent Bijl (beiden Wieldrecht). Veere-Serooskerke 2-1. René Michel Gerritsen 1-0, Ruben de Loof 2-0, Jef frey Poppe 2-1. Oostkapelle-Duiveland 0-2. Dennie Ie Comte 0-1 en 0-2. r r 0 Daan Esser was op 7 november de laatste droog. 2 Kloetin- GPC-voetballer Najim Boughmari (nummer 4) probeert Kloetinge-aanvaller Mervin Niemantsverdriet af te stoppen. foto Willem Mieras middelburg - RCS reikte buur man Vlissingen gisteren de helpen de hand in de eerste klasse C van het zondagvoetbal. De Souburgers hielden koploper De Valk in Val- kenswaard op een 1-1-gelijkspel, waardoor Vlissingen de (virtuele) leiding had kunnen nemen. Vlis singen had zelf echter de handen meer dan vol aan WSC en mocht uiteindelijk blij zijn met een 3-3-geI ijkspel. Vlissingen-WSC 3-3: Het scheelde maar heel weinig of Vlissingen was in de thuiswedstrijd tegen WSC tegen de eerste nederlaag van het seizoen aangelopen. Aan voerder Björn Langeveld, die bij twee van de drie tegendoelpunten niet vrijuit ging, bezorgde zijn ploeg in de voorlaatste minuut nog een punt. Samen met keeper [acco Nelen be- hoort hij al geruime tijd tot de meest stabiele factoren in verdedi gend opzicht, maar gistermiddag speelden Langeveld en Nelen een negatieve hoofdrol. Aanvoerder Langeveld stak na afloop de hand in eigen boezem. „Hier heb ik echt geen verklaring voor. We waren oppermachtig in het eerste half uur en moesten eigenlijk de 2-0 maken. Maar bij twee momenten stonden we gewoon niet goed en dat mag ik mezelf ook zeker aanre kenen", aldus Langeveld. Na tien minuten zorgde Sinan Co- ban voor de Vlissingse voor sprong, maar na een uur keek de ploeg tegen een 3-1-achterstand aan. Jonathan Constancia maakte na 67 minuten 2-3 en vlak voor tijd maakte Langeveld zijn defen sieve fouten goed met de gelijkma ker. De Valk-RCS 1-1: Michel Leonhart was na afloop gematigd tevreden. „Aan de ene kant is een gelijkspel tegen de koploper niet zo slecht, maar er had misschien nog wel iets meer ingezeten", zei de oefen- meester van RCS naderhand. De Souburgse eersteklasser begon goed in Valkenswaard en had in het eerste halfuur een overwicht. Joey van de Zweep excelleerde en kreeg ook een goede kans, maar hij miste. Tegen de verhouding kwam de thuisploeg nog voor rust op 1-0. Ruud van den Dungen gaf het beslissende tikje na een scrim mage voor het doel. Na de pauze stroopte De Valk de mouwen op en kwam RCS onder druk te staan, maar de ploeg hield stand. In de 75e minuut werd het zelfs 1-1 toen André Siereveld .uit een vrije trap prachtig raak schoot. Wat volgde was een enerverende slotfase met kansen over en weer, maar geen doelpunten. middelburg - Koploper Aarden burg boekte in de derde klasse A van het zondagvoetbal een ver diende maar wel wat geflatteerde 5-1-zege bij FC Bergen. HW'24 had bij Halsteren de beste kansen, maar kwam niet verder dan een doelpuntloos gelijkspel, een resul taat waarmee de ploeg van Erik Brems de aansluiting met de bo venste ploegen verloor. FC Bergen-Aardenburg 1-5: In een vrij sportieve wedstrijd ken den de bezoekers technisch een overwicht. Halverwege leidde Aar denburg met 1-0 door een treffer van Robbie van de Wijnckel. Met zijn zeventiende seizoenstreffer verdubbelde Niek van Sprundel na rust deze voorsprong: 0-2. De thuisploeg kwam via Rick Hey- mans terug in de wedstrijd (1-2), maar werd vijf minuten voor tijd definitief geklopt door een eigen doelpunt van Harals Wilting: 1-3. In de slotfase liepen de Zeeuwen uit naar 1-5 door Jeffrey Tanghe en Niek van Sprundel. RIA W.-MOC17 3-1: Na een doel puntloze eerste helft met vooral veel middenveldspel, opende Jan van de Linde kort na rust de score namens de bezoekers: 0-1. Een dubieuze strafschop stelde lor den Takiddine in staat om gelijk te maken: 1-1. Kort voor tijd werd Lu- dovico Cantorra gevloerd en ging de bal opnieuw op de stip. lorden Takiddine schoot weer raak, zij het ditmaal in twee keer: 2-1. In de laatste minuut viel de beslissing door een treffer van Salim Hamidi: 3-1. Na afloop van de wedstrijd kreeg de Brabantse doelman nog zijn tweede gele kaart van die mid dag. Halsteren-HW'24 0-0: De inzet en beleving bij de bezoekers wa ren in orde, maar de afwerking was dit niet.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 56