entertainment 143 volst PZC '364 dagen per jaar moet het over de liefde gaan. En dan die ene dag, Valentijnsdag, gebruik je om iedereen die je haat uit te leggen waarom je een hekel aan ze hebt' www.pzc.nl/webwinkel Romantische films box X maandag 8 februari 2010 Ashton Kutcher wil eens iets anders op Valentijnsdag, (uit: Parade ar voor Yo neefje ovt d verbrok< Yolanthe Cabau van Kasbergen :„Niemand kan ons kapotmaken.'1 door Thalia Brandt Yolanthe Cabau van Kasbergen vliegt een tot drie keer per week heen en weer tussen thuisbasis Mi laan en werkplek Nederland. Het vele gereis dient een romantisch doel: ze wil liever niet dagen achtereen gescheiden zijn van vriendlief Wesley Sneijder. Hun beider management legde onlangs de agenda's naast elkaar en maakte een planning voor 2010 waarbij werkafspraken zo veel moge lijk op elkaar afgestemd werden. „Zijn voet bal staat op één. Ik heb voor hem gekozen, dus ook daarvoor. Hij kan niet tegen de trai ner zeggen: 'hé, de aankomende wedstrijd, dan ben ik er niet'. Ik kan soms schuiven met mijn werk." De donkerharige schone presenteert Mijn Vader is de Beste, een-spelshow waarin va ders elkaar op diverse terreinen proberen af te troeven. Ze praatte het Nationaal Songfes tival aan elkaar en in maart presenteert ze het Gouden Harpen Gala. Ook is ze het ge zicht van wielerwedstrijd Giro d'Italia, brengt ze eerdaags een nieuwe lingerielijn uit, heeft ze een hoofdrol in de later dit jaar op te nemen speelfilm De Paarden Van Mar- rum en een grote bijrol in het nieuwe sei zoen van politieserie Flikken Maastricht. „Ik speel een 16-jarig meisje dat aan hekserij doet. Het personage staat erg ver van me af en dat maakte het onwijs leuk om te spe len." In de tv-serie Voetbalvrouwen keert ze niet terug. „Ik weet niet of de serie een vervolg krijgt, maar ik heb het sowieso te druk. Bo vendien zou ik het een beetje raar vinden nu in Voetbalvrouwen te spelen, omdat ik na de opnames zelf een partner heb gekregen die voetbalt." Ze wil zichzelf blijven ontwikkelen zowel in het acteren als in het presenteren dat drieën- halfjaar geleden op haar pad kwam. „Bij de Tros krijg ik de kans verschillende program ma's te doen. Zoals een spelshow, maar ook .groots opgezette producties als het Natio naal Songfestival en het Harpen Gala." Ze kan zich'voorstellen dat de Nederlandse inzending voor het Eurovisie Songfestival - Ik ben Verliefd (Sha-la-lie) - niet ieders hart sneller doet kloppen. „Maar dat we dit keer proberen terug te gaan naar de Nederlandse cultuur, de volksmuziek, vind ik niet ver keerd. We hebben het al geprobeerd met mooie liedjes en een gekke act als de Top pers in hun lichtjespakken en dat mocht niet baten." Thuis zou ze het nummer niet opzetten. „Ik draai sowieso niet veel volks muziek. Alleen André Hazes staat vaak aan bij ons." Samenwonen is allerminst de doodsteek ge bleken voor hun romance, zegt de half Spaanse Cabau van Kasbergen die sinds no vember met Sneijder in Milaan woont. „Wesley maakt me elke dag aan het lachen en is ontzettend zorgzaam. Als ik weg moet voor werk, ben ik vaak gehaast en doe ik mascara op terwijl ik door de gang ren, mijn jas aantrek en mijn sleutels zoek. Wes geeft me dan een boterham mee. Eenmaal in de auto krijg ik nog een sms'je: rijd je voorzichtig liefje?" Net zo warm zijn haar schoonouders bij wie ze overnacht als ze Ne derland aandoet. „Wes' moeder wacht me 's ochtends vaak op met een ontbijtje en zijn vader brengt me weg als ik ergens heen moet. Ze hebben alleen zonen dus voor hen voelt het een beetje alsof ze er een dochter bij hebben." Sneijder sr. knikt bevestigend van een af standje en schuclt even later het hoofd wan neer het gesprek overgaat op de laatdunken de opmerkingen die het koppel met regel maat over zich heen krijgt. „Tuurlijk doet het pijn dat bepaalde mensen van alles over ons roepen. Vooral beledigingen over uiter lijk." Ze zwijgt kort. „Sommige mensen denken dat ik in één grote glamourballon leef. Ik heb een hartstikke mooi leven maar, net als andere mensen, werk ook ik hard en heb ook ik mijn mindere dagen. En ook ik heb verdriet." Zo overleed haar vader twee jaar terug. „Natuurlijk mis ik hem nog elke dag: zijn advies als ik voor grote stappen in het leven sta, of gewoon zijn arm om me heen." Het jaar 2009 vond ze 'een ontzettend moei lijk jaar'. „De grootste klap was dat ik mijn neefje van anderhalf verloor (aan de gevol gen van een stofwisselingsziekte, red.)." Daarnaast strandde haar relatie met ]an foto Jeroen Jumelet/GPD Smit en werd ze zoenend met Sneijder ge spot in een parkeergarage. „Voor mensen ging dat wellicht snel, maar daar zijn dingen aan voorafgegaan waar velen geen weet van hebben. Privédingen." Aanvankelijk was ze huiverig weer een setje te vormen met een publiek figuur. „Tot mijn moeder zei: doe wat je hart je ingeeft." Nu is ze samen met de 'liefste mens ooit' met wie ze samen oud wil worden, zegt Cabau van Kasbergen. „Niemand kan ons kapotmaken." Eind december vroeg Sneijder haar met een 7 'trillipje' van de zenuwen ten huwelijk in een privéjet die de geliefden en hun familie naar Dubai vervoerde'. „Hij heeft me symbo lisch in de hemel ten huwelijk gevraagd, om dat we daar dicht bij mijn neefje en mijn va der waren." De trouwerij vindt dit jaar, waarschijnlijk na het WK, plaats. Ook met Jan Smit zei ze ooit oud te willen worden. „Ik denk dat dat gevoel in iedere re latie het uitgangspunt moet zijn." En dan, zo redeneert ze, kan een relatie alsnog eindi gen door zaken die je verdriet bezorgen of doordat het gewoon niet werkt. „Dat je ge voel toch niet helemaal klopte." Dit keer voelt ze echter: alles klopt, Wes is haar ware. Overhaast vindt ze de huwelijks plannen niet. „Als het zó goed voelt, waar om zou je dan wachten?" reageren? media@wegener.nl Romantische fu Categorie /Dvd's Urenlang genieten Lekker thuis relaxen met deze romantische topfilms met de beste Holiywoodsterren. Geniet van o.a. Keira Knightley, Antonio Banderas, Angelina Jolie en John Travolta. Met toptitels zoals The other end of the line, Original sin en Laws of attrac tion. Een exclusieve box voor ruim 16 uur kijkplezier, Neder lands ondertiteld. Ook leuk als kado! In de webwinkel vindt u een overzicht van alle titels. Adviesprijs 69,95 lezersprijs €24,95* exclusief 2,95 verzendkosten BON DVD-BOX ROMANTISCHE FILMS Hierbij bestel ik (aantal) x 'DVD-box Romantische Films' a 24.95' exclusief verzendkosten van €2,95. Levertijd met bon 10 werkdagen. Levertijd webwinkel 5 werkdagen. Klantenservice: 0900-2021352 0,45 p.g.) Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail door te geven. l VOORLETTERS 1 NAAM OM Ov I E-MAIL GEBOORTEDATUM J Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedragafteschrijven. I BANK-/GIROREKENING HANDTEKENING J Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'DVD-box Romantische Films', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de I Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing In het colofon van de krant en opV/ww.pzc r I treft u nadere Informatie aan,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 47