sport 141
Lewedorpse Boys laat belangrijke punten liggen
maandag 8 februari 2010
urr
- - -
ZATERDACVOETBAL
Hoofdklasse B: LRC-GWV 0-1, Hoek-Kozak-
ken Boys 2-2, Dovo-Jodan Boys 1-1, SDC Put-
ten-Bennekom afg, Volendam - IJsselmeervo-
gels 0-1, Spakenburg-Sparta Nijkerk
3-3, Zwaluwen'30-Odin'59 2-1.
IJsselmeervogels
15
9
3
3
30
30
10
Sparta Nijkerk
14
9
2
3
29
36
20
Spakenburg
15
8
5
2
29
33
19
Hoek
14
7
5
2
26
22
14
GVW
15
7
3
5
24
27
23
Zwaluwen'30
14
7
2
5
23
25
24
Kozakken Boys
15
6
5
4
23
28
25
LRC
13
4
4
5
16
19
20
SDC Putten
13
4
4
5
16
20
26
Odin'59
15
4
4
7
16
22
26
Jodan Boys
15
3
5
7
14
20
27
Dovo
15
4
2
9
14
19
36
Volendam
15
3
2 10
11
19
32
Bennekom
14
3
0 11
9
18
36
Eerste klasse
C:
Roda
Boys/Bommelerwaard-Schelluinen
2-3, Heer-
jansdam-Nieuw Lekkerland 6-0, Rijsoord-Ter-
neuzense Boys 2-0, Nivo Sparta-Dinteloord
3-0, Kloetinge-GPC Vlissingen 0-0, WGZ-Achil-
les Veen 2-2.
Heerjansdam
13 10
2
1
32
37- 14
Rijsoord
13 10
2
1
32
30-11
Kloetinge
12
8
3
1
27
27- 7
Nivo Sparta
14
5
5
4
20
25- 19
WGZ
13
5
4
4
19
18- 16
Nieuw Lekkerland
13
5
4
4
19
21 - 20
Achilles Veen
13
5
3
5
18
21 - 23
Schelluinen
12
4
2
6
14
19- 24
Terneuzense Boys
14
4
2
8
14
24- 28
Roda Boys
14
2
5
7
11
20- 31
GPC Vlissingen
13
1
4
8
7
10- 28
Dinteloord
14
1
2 11
5
10- 41
Tweede klasse E: Arnemuiden-Wieldrecht
2-0, Bruse Boys-SSV'65 1-1, Veere-Seroosker-
ke 2-1, Oostkapelle-Duiveland 0-2, Zaam-
slag-WC'68 3-1, Dauwendaele-Zwaluwe 3-0.
Zaamslag
13
9
3
1
30
29-
11
Dauwendaele
13
8
4
1
28
26-
20
Bruse Boys
13
8
1
4
25
31
17
SSV'65
13
8
1
4
25
27
19
Duiveland
14
7
2
5
23
32
32
Wieldrecht
13
6
3
4
21
29
16
Zwaluwe
14
6
2
6
20
27
23
Arnemuiden
14
5
2
7
17
19
24
WC'68
13
4
2
7
14
21
28
Serooskerke
13
4
2
7
14
15
23
Veere
13
3
0
10
9
21
41
Oostkapelle
14
1
0
13
3
9
32
Derde klasse A: Kruiningen-Nieuwdorp 1-2,
De Meeuwen-VCK 0-1, Spui-AZW 1-3,
SKNWK-Colijnsplaatse Boys 1-0, Kapelle-De
Noormannen 0-3, DFS-Yerseke 6-0.
VCK
13
9
1
3
28
33-
14
De Noormannen
13
8
3
2
27
37-
21
Nieuwdorp
14
8
2
4
26
25-
14
AZW
13
7
2
4
23
30-
16
De Meeuwen
14
6
5
3
23
22-
14
Yerseke
14
7
2
5
23
27-
25
DFS
13
6
2
5
20
34-
26
Colijnsplaatse Boys
13
6
1
6
19
15-
12
Kapelle
14
4
2
8
14
19-
34
Spui
12
2
3
7
9
10-
33
SKNWK
14
3
0
11
9
15-
- 38
Kruiningen
13
1
3
9
6
15-
35
Derde klasse B:
Klundert
:-Krabbend
ijke
1-1,
Rillandia-Good Luck 2-1, Olympia'60-Beek
Vooruit 0-1, WHS-Internos 1-3, Noad'67-Tho-
lense Boys 2-1, DVO'60-Seolto 1-3.
Good Luck
14
9
2
3
29
17-
13
Klundert
14
9
1
4
28
32-
19
WHS
14
7
5
2
26
28-
17
Internos
14
8
1
5
25
32-
27
Tholense Boys
14
7
4
3
25
26-
21
Noad'67
14
6
3
5
21
24-
27
Rillandia
15
5
5
5
20
30-
28
Olympia'60
15
6
2
7
20
26-
24
Beek Vooruit
15
4
4
7
16
30-
35
Seolto
13
3
4
6
13
21 -
28
Krabbendijke
14
3
4
7
13
23-
29
DVO'60
16
0
3
13
3
16-
37
Vierde klasse A:
Cadzand
-Wolfaartfdijk
1-2,
Heinkenszand
14 11
0
3
33
50-
17
Nieuwland
14 10
1
3
31
39-
20
Hoedekenskerke
15 10
1
4
31
37-
26
Domburg
15
9
3
3
30
45
21
s-Heer Arendsk.
15
0
0
5
30
42
25
Bevelanders
16
9
1
6
28
45
28
Wemeldinge
15
8
2
5
26
45
36
Wolfaartsdijk
12
8
0
4
24
39
19
Borssele
15
6
2
7
20
29
31
MZVC
15
5
3
7
18
22
25
ZSC'62
13
4
1
8
13
25
33
Apollo'69
15
2
2 11
8
21
62
Cadzand
15
1
0 14
3
18
57
SVD
15
1
0 14
3
11
68
Vierde klasse
B:
WIK'57-Mevo
1-2,
Mevo
FSV
Vosmeer
Brouwershaven
Halsteren
Waarde
ZPR'84
Vrederust
Chrislandia
SC Stavenisse
WIK'57
ZONDAGVOETBAL
Eerste klasse C: Unitas-Best Vooruit 1-1,
IFC-Nuenen afg, Unitas'30-Geldrop/AEK 0-3,
De Valk-RCS 1-1, Longa-Dongen 1-2, Vlissin-
gen-WSC 3-3.
De Valk 15 10 3 2 33 35- 19
Vlissingen 13 7 6 0 27 27- 13
Dongen 12 6 3 3 21 27 - 21
Nuenen 13 5 4 4 19 32- 24
Geldrop/AEK 13 6 1 6 19 30- 23
Best Vooruit 15 4 6 5 18 21 - 22
RCS 11 4 4 3 16 27- 22
IFC 10 4 2 4 14 14- 18
Longa 13 3 4 6 13 21 - 26
WSC 13 3 4 6 13 23- 31
Unitas 13 3 2 8 11 17- 31
Unitas'30 11 1 1 9 4 8- 32
Tweede klasse E: EBOH-Terneuzen 3-2, Oos
terhout-Dubbeldam 3-2, Moerse Boys-Inter
nos 0-1, Jeka-Haarsteeg 1-1, Goes-SC 't Zand
4-2, RKDVC-RKJW/Van Dalsen Inter. B 1-5.
jeka 13 7 3 3 24 28- 19
EBOH 12 7 2 3 23 26- 21
Haarsteeg 12 6 4 2 22 24 - 17
Goes 12 6 3 3 21 35- 18
RKJW 13 6 3 4 21 32- 31
Terneuzen 12 5 4 3 19 22 - 16
SC't Zand 13 5 2 6 17 22- 21
RKDVC 12 4 3 5 15 21 - 21
Moerse Boys 12 4 1 7 13 19- 26
Dubbeldam 10 3 2 5 11 16- 24
Oosterhout 12 3 2 7 11 18- 31
Internos 11 1 1 9 4 8- 26
Derde klasse A: RIA W.-MOC17 3-1, Dos-
ko-Alliance 3-1, SC Gastel-Zierikzee 3-0, FC
Bergen-Aardenburg 1-5, BSC-Steenbergen 2-0,
Halsteren-HW'24 0-0.
Dosko 14 9 3 2 30 27- 19
Aardenburg 13 9 2 2 29 42- 21
BSC 14 8 3 3 27 31 - 15
Halsteren 14 7 6 1 27 27- 13
HW'24 14 6 5 3 23 27- 14
Zierikzee 15 7 1 7 22 33 - 34
Alliance 13 5 1 7 16 23- 30
FC Bergen 13 4 3 6 15 26- 29
Steenbergen 13 4 1 8 13 16- 22
MOC'17 14 2 3 9 9 16- 37
SC Gastel 12 2 2 8 8 16- 27
RiaW 13 2 2 9 8 8- 31
Vierde klasse A: Corn Boys-Luctor 1-3,
Axel-Koewacht 6-1, Jong Ambon-Hontenisse
1-1, Oostburg-Steen 2-1, Walcheren-Breskens
1-3, Clinge-Patrijzen 2-0.
Axel 12 11 0 1 33 43- 9
Walcheren 13 7 3 3 24 30- 19
Hontenisse 13 7 3 3 24 26- 20
Oostburg 14 7 2 5 23 20- 17
Clinge 14 6 4 4 22 26- 19
Steen 13 6 3 4 21 28- 17
Luctor'88 13 5 4 4 19 22- 21
Patrijzen 14 6 1 7 19 39- 26
Breskens 13 4 5 4 17 18- 22
Jong Ambon 13 3 4 6 13 24- 24
Koewacht 13 1 2 10 5 9- 34
Corn Boys 13 0 112 1 6-64
Vierde klasse B: ZPR'84-Meto 2-2,
HSC'28-NSV 1-1, Divo-Victoria'03 0-2, Zeelan-
dia Middelburg-SC Kruisland 4-1, Odio-Hoe-
ven 1-3, SVC-De Schutters 3-2.
Meto 15 7 6 2 27 27- 17
Hoeven 14 8 2 4 2& 40- 20
13
7
4
2
25
38-17
13
7
3
3
24
30- 22
13
6
5
2
23
20- 15
12
5
2
5
17
21 - 29
13
4
4
5
16
22- 30
13
4
4
5
15
26- 26
13
4
2
7
14
29- 28
13
3
4
6
13
23- 37
12
3
1
8
10
19- 27
14
2
1
11
7
28- 55
Groede-Biervliet 1-4,
Zeelandia Mid.
SC Kruisland
Victoria'03
De Schutters
NSV
Odio
ZPR'84
Divo
HSC28
SVC
Vijfde klasse A:
Sluis-Hoofdplaat 3-2, Vogelwaarde-Hulsterloo
afg, Sluiskil-SDO'63 2-2, Graauw-Philippine
0-2, Schoondijke-IJzendijke 2-2, Terhole-Zee
land Sport 0-1.
Philippine
14 10
1
3
31
51
28
IJzendijke
14
9
4
1
31
35
17
Biervliet
12
9
2
1
29
36
12
Sluiskil
14
8
4
2
28
36
19
Hulsterloo
12
7
1
4
22
25
18
Zeeland Sport
12
7
0
5
21
30
26
Groede
13
5
4
4
19
24
22
Graauw
13
5
1
7
16
28
29
Schoondijke
13
3
4
6
13
18
22
Vogelwaarde
13
2
4
7
10
18
32
Sluis
12
2
3
7
9
15
38
SDO'63
13
2
3
8
9
20
38
Terhole
14
2
3
9
9
14
37
Hoofdplaat
13
2
2
9
8
16
28
13 10
1 2
31
57- 12
12
8
2 2
26
34- 19
12
7
3 2
24
24- 14
12
7
2 3
23
28- 19
13
6
5 2
23
23- 10
12
7
1 4
22
24- 23
13
5
5 3
20
29- 25
14
4
6 4
18
36- 24
14
3
2 9
11
20- 38
14
3
0 11
9
20- 49
13
0
5 8
5
11-31
14
1
2 11
5
27- 69
Vijfde klasse B: Lepelstraatse Boys-Kwaden-
damme 0-0, DZC'09-Volharding 3-2, Vos-
meer-Hansweertse Boys 0-1, Lewedorpse
Boys-NVS 2-2, Ouwerkerk-Renesse 1 -7.
Robur
Lewedorpse Boys
Renesse
Hansweertse Boys
Lepelstraatse Boys
Val Aan
NVS
Kwadendamme
Volharding
DZC'09
Vosmeer
Ouwerkerk
RESERVES ZATERDAG
Hoofdklasse A: Rijsoord 2-Zaamslag 2 3-1,
WGZ 2-De Zwerver 2 0-0, Pelikaan 2-Hoek 2
afg, Kloetinge 2-LRC 2 2-0, Wilhelmina'26
2-Heerjansdam 2 0-0.
Rijsoord 2
ASWH 2
Hoek 2
Kozakken Boys 2
Heerjansdam 2
De Zwerver 2
Pelikaan 2
WGZ 2
LRC 2
Kloetinge 2
Zaamslag 2
Wilhelmina'26 2
Eerste klasse reserve 011: Terneuzense Boys
2-Heerjansdam 3 2-1, Wieldrecht 2-Arnemui-
den 2 0-0, AZW 2-Groote Lindt 2 2-4, Seroos-
kerke 2-Rijsoord 3 4-0, Oranje Wit 2-Bruse
Boys 2 8-1.
Terneuzense Boys 2 11 8 1 2 25 32- 13
Wieldrecht 2 12 8 1 3 25 35- 18
13 10
1
2
31
38- 22
11
9
0
2
27
32- 14
12
7
1
4
22
28- 10
12
6
1
5
19
43- 28
11
5
2
4
17
24- 16
12
4
4
4
16
22-12
13
4
4
5
16
18- 25
11
3
6
2
15
19- 21
12
4
3
5
15
20- 21
15
4
3
8
15
28- 41
13
3
1
9
10
15- 42
13
1
2 10
5
6- 41
Groote Lindt 2 12 8 0 4 24 32- 20
GPC Vlissingen 2 13 7 3 3 24 27- 17
Serooskerke 2 12 5 4 3 19 22- 13
Rijsoord 3 12 5 3 4 18 20- 26
Arnemuiden 2 13 5 3 5 18 20- 21
Oranje Wit 2 13 5 2 6 17 31 - 17
Ffeerjansdam 3 12 4 1 7 13 17- 24
Bruse Boys 2 13 1 2 10 5 17- 53
AZW 2 11 1 0 10 3 10- 41
Tweede klasse 021: Oostkapelle 2-De Meeu
wen 2 5-0, Dauwendaele 2-Heinkenszand 2
3-2, Hoek 3-Kapelle 2 2-2, SSV'65 2-Seroosker-
ke 3 2-1, Kloetinge 3-Veere 2 1-2,VCK 2-Arne-
muiden 3 2-0.
Hoek 3 15 9 5 1 32 34- 14
SSV'65 2 14 7 5 2 26 33- 25
De Meeuwen 2 14 7 4 3 25 18- 14
Arnemuiden 3 14 7 2 5 23 24- 19
Dauwendaele 2 15 6 3 6 21 32- 32
Oostkapelle 2 13 5 5 3 20 27- 24
Serooskerke 3 14 6 2 6 20 25- 21
Veere 2 13 6 1 6 19 31 - 27
VCK 2 15 5 3 7 18 31 - 37
Kloetinge 3 15 4 1 10 13 30- 35
Heinkenszand 2 14 3 2 9 1T24- 36
Kapelle 2 14 1 5 8 8 15- 40
Tweede klasse 022: The Gunners 2-Zwaluwe
2 0-1, Oranje Wit 3-Klundert 2 afg, Noad'67
2-WGZ 3 afg, Dinteloord 2-WHS 2 4-1, Baro
nie 2-Kogelvangers 2 3-3.
Klundert 2 12 10 2 0 32 44- 13
Zwaluwe 2 12 8 2 2 26 33 - 18
Noad'67 2 10 7 1 2 22 48- 20
Oranje Wit 3 13 6 3 4 21 31 - 27
Pelikaan 3 13 5 3 5 18 29- 34
Baronie 2 12 4 5 3 17 24- 29
The Gunners 2 13 4 5 4 1 7 25 - 21
Dinteloord 2 11 6 0 5 16 42- 34
WHS 2 14 3 1 10 10 19- 37
Rillandia 2 10 2 2 6 8 14- 31
WGZ 3 11 1 4 6 7 22- 35
Kogelvangers 2 13 1 210 317- 49
RESERVES ZONDAG
Eerste klasse reserve 101: Jeka 3-lnternos 2
1-1, Oosterhout 2-EBOH 2 0-5, Halsteren
2-HW24 2 2-0, TSC 2-Roosendaal 2 0-1, Ter-
neuzen 2-RCS 2 1-5.
RCS 2 15 10 4 1 34 41 - 18
EBOH 2 14 7 3 4 24 34- 21
Internos 2 12 5 4 3 19 27- 17
TSC2 12 6 1 5 19 24- 18
Unitas'30 2 13 5 2 6 17 24- 32
Halsteren 2 14 4 5 5 17 23- 24
Oosterhout 2 13 4 4 5 16 24- 23
HW'24 2 13 3 6 4 15 26- 29
Jeka 3 14 4 3 7 15 18- 27
SC't Zand 2 13 3 5 5 14 27- 29
Terneuzen 2 13 3 5 5 14 22- 39
Roosendaal 2 14 3 4 7 13 17- 30
Tweede klasse 201: Dosko 2-Alliance 2 1-2,
Zierikzee 2-BSC 2 0-0, Vlissingen 2-SC Gastel
2 0-2, Zeelandia Middelburg 2-MOC17 2 4-1,
Walcheren 2-Steenbergen 2 1-3, Moerse Boys
2-Steen 2 2-0.
Moerse Boys 2 13 11 1 1 34 50- 22
Zeelandia Mid. 2 12 10 2 0 32 29- 6
Alliance 2 13 10 2 1 32 31 - 17
MOC'17 2 15 8 2 5 26 27- 21
Dosko 2 14 6 2 6 20 33 - 23
Bevelanders-Hoedekenskerke 2-0, Heinkens-
zand-SVD 4-2, Nieuwland-Wemeldinge 5-2,
ZSC'62-'s Heer Arendskerke 1-5, Domburg -
MZVC 2-1, Apollo'69-Borssele 1-2.
ZPR'84-FSV 0-4, SPS-Brouwershaven 1-1, Vos
meer-Vrederust 2-0, Chrislandia-Waarde 1-1,
Smerdiek-SC Stavenisse 3-1.
Smerdiek
SPS
14 11 2 1 35 55- 15
14 11 2 1 35 40- 8
15 10 0 5 30 42- 27
13 8 1 4 25 35- 17
14 7 4 3 25 36- 27
14 7 2 5 23 31 - 24
13 7 1 5 22 31 - 25
13 6 1 6 19 30- 31
14 5 1 8 16 35- 42
13 3 2 8 11 17- 41
13 2 4 7 10 24- 29
13 1 1 11 4 11 - 62
15 0 1 14 1 16- 55
BSC 2 14 5 4 5 19 19- 21
Steenbergen 2 13 5 2 6 17 18- 23
Zierikzee 2 15 4 2 9 14 23- 28
Steen 2 12 3 2 7 11 15- 36
SC Gastel 2 12 2 4 6 10 18- 27
Walcheren 2 14 2 1 11 7 23 - 38
Vlissingen 2 15 1 4 10 7 17- 41
VROUWENVOETBAL
Eerste klasse A: Wartburgia 2-Pancratius 4-1
Ter Leede 2 11 8 3 0 27 28 - 9
Stedoco 11 8 2 1 26 30- 6
CSW 13 7 4 2 25 30- 20
JodanBoys 12 7 2 3 23 30- 13
Smerdiek 13 6 3 4 21 30- 19
SSS 11 5 4 2 19 27- 13
RCL 2 12 4 2 6 14 25- 20
Oostkapelle 12 4 1 7 13 19- 30
Odysseus'91 12 2 2 8 8 18- 32
Wartburgia 2 12 2 1 9 7 17- 35
Pancratius 11 0 0 11 0 5- 62
Tweede klasse E: Eindhoven-Terneuzen 3-2,
SC 't Zand 2-Wilhelmina 0-1, Desk-Brabantia
5-0, ESV-Hurwenen 2-1, Nemelaer-Beerse
Boys 2-0, Bavel-BSC 1-2
Desk 14 13 0 1 39 73- 13
Nemelaer 12 9 2 1 29 32- 10
BSC 13 9 2 2 29 34- 21
Brabantia 14 9 0 5 27 31 - 24
Wilhelmina 13 7 4 2 25 38- 15
Eindhoven 13 6 3 4 21 32 - 24
Hurwenen 15 3 5 7 14 23- 36
Bavel 12 4 0 8 12 19- 34
ESV 13 3 3 7 12 14- 36
SC't Zand 2 13 2 4 7 10 24- 30
BeerseBoys 14 2 0 12 6 17- 63
Terneuzen 12 0 111 1 11 - 42
JEUGDVOETBAL
B-Junioren. Derde divisie D: ASWH-Internos
4-2, UNA-RCS 5-1, RKDVC-Kloetinge 0-2, Haar
steeg-Desk 2-4, Noad-EBOH 4-1, WSC-Theole
1-1
ASWH 15 13 1 1 40 57- 24
Noad 14 8 2 4 26 36- 34
UNA 14 7 2 5 23 33- 22
Haarsteeg 15 6 5 4 23 37 - 29
Desk 13 6 3 4 21 26- 24
Theole 15 5 5 5 20 35- 33
Kloetinge 15 6 2 7 20 21 - 28
EBOH 14 6 2 6 18 30- 31
WSC 13 4 2 7 14 21 - 23
RKDVC 14 3 4 7 13 19- 31
Internos 14 2 3 9 7 20- 32
RCS 14 0 7 7 7 19- 43
C-junioren. Tweede divisie B: Spijkenisse-FC
Den Bosch 1-2, Sparta (AV) - Haaglandia/Sir
Winston Le 2-2, Excelsior R.-FC Dordrecht 2-0,
Westlandia-Cortgene/JVOZ 1-2, Alphense
Boys-Feyenoord, sc (AV) 3-1
Derde divisie D: ASWH-Internos 7-0,
UNA-Noad 0-0, WSC-OJC Rosmalen 2-0, SC 't
Zand-Jeka 2-3, Oranje Wit-Sliedrecht 1-2,
Theole-Kloetinge 6-1.
D-pupillen. Eerste divisie B: NAC-Willem
ll/RKC 2-4, RBC Roosendaal-Fortuna Sittard
2-1, Cortgene/JVOZ-MW afg, Roda JC-Hel-
mond Sport 1-0, VW-FC Dordrecht 2-3, FC
Den Bosch-PSV 1-1
PROMOTIE EN DEGRADATIE
Door de invoering van de topklasse
geldt dit seizoen een versterkte
promotie- en verzwakte degradatie
regeling.
Promotie
Zaterdagvoetbal
Hoofdklasse: top vier naar
topklasse; nummers vijf erï
zes wacht beslissingsduel.
Eerste klasse: top vier naar
hoofdklasse.
Tweede klasse: top drie naar
eerste klasse.
Derde klasse: top twee naar
tweede klasse.
Vierde klasse: kampioen naar
derde klasse.
Zondagvoetbal
Eerste klasse: top drie naar
hoofdklasse.
Tweede klasse: top twee naar
eerste klasse.
Derde klasse: top twee naar
tweede klasse.
Vierde klasse: top twee naar
derde klasse.
Vijfde klasse: kampioen naar
vierde klasse.
Naast deze directe promovendi
spelen de periodekampioenen ook
nog 'gewoon' voor promotie in de
nacompetitie.
LEWEDORP - Speler Oscar de Kooning (midden) van Le
wedorpse Boys neemt het voortouw in de wedstrijd te
gen NVS.
De Bevelandse vijfdeklasser bleef echter op 2-2 steken
en liet in de strijd om het kampioenschap belangrijke
punten liggen. Lewedorpse Boys staat tweede en heeft
vijf punten minder dan koploper Robur.
foto Robert de Jonge
Degradatie
In elke klasse degradeert alleen de
nummér laatst. De club op de
voorlaatste plaats speelt nacompe
titie voor lijfsbehoud.