televisie 123
geluk
'We willen en hebben misschien ook wel alles, maar we zijn nooit tevreden'
Presentatrice Bridget Maasland
maandag 8 februari 2010
07:05 Coronation Street 07:00 Blik op ster-
07:35 The bold and the ren 07:30 Suerte 08:00
beautiful 08:00 Tom
my Teleshopping
RTL Nieuws 08:15 Te-
leshop 7: Suerte 08:45
07:00 Tel sell 16:50 The
naked truth 17:15 Op
rah Winfrey show
13:20 Trauma centrum RTL Nieuws 09:00 RTL Z
13:50 De grote verhui- Nieuws 15:20 Studio E
zing 14:45 Coronation
Street 15:10 The Cos
by show 16:10 Still stan
ding 16:35 The bold and
the beautiful 17:00 Little
house on the Prairie
W 15:40 RTL Z Nieuws
07:00 Disney feest 07:30
Ernst, Bobbie en de rest
08:00 Tommy Teleshop
ping 09:00 Move that
body 09:30 The game
10:00 Tommy Teleshop
ping 11:00 Astro TV
13:00 Tommy Teleshop
ping 14:00 Home and
away 14:30 ER 15:30 Dis
ney feest 16:10 The class
16:40 What about Brian
17:35 Will Grace
09:05 Disney XD: Kin
derprogramma's, met
onder meer Skunk fu,
Casper's griezelschool,
Monster Buster club,
Totally spies, Kid vs Kat,
Phineas Ferb, The sui
te life of Zack and Cody,
The replacements, Ca
sper's griezelschool,
Monster Buster club,
Shuriken school, Skunk
fu, Totally spies, Dis
ney's American dragon:
Jake Long, Jackie Chan,
The replacements, Phi
neas Ferb, The sui
te life of Zack and Cody,
Zeke Luther
o
o
18:00 De grote verbou
18:00
Nature thrills: 18:10
Dr. Phil, talkshow
18:05 Grey's anatomy,
18:00
Ren Stimpy
wing, realitypro-
Crocodile hun
dramaserie
18:10
Spin city, comedy
gramma
ter, serie docu
serie
mentaires
18:40
Friends, comedy
18:55
De politie op je
serie
hielen!, serie re
portages
19:00 Hart van Neder
19:50
De Pfaff s, celebri- 19:00
Fabeltjeskrant,
19:00 The Guardian,
19:10
According to Jim,
land - Vroege
tydocusoap
kinderprogramma
dramaserie
comedyserie
editie
19:05
Style by jury,
19:35
Still standing, co
19:20 Shownieuws-
make-overpro-
medyserie
Vroege editie, het
gramma
laatste nieuws
20:00 Trauma centrum,
20:30
Voetbal Interna- 20:30
Lassie, familiefilm
20:00 Sex and the city,
20:00
Two and a half
realityprogramma
tional, voetbaltalk
komische dramase
men, comedyserie
20:30 Con air, actiefilm
show
rie
20:30
NCIS, detectivese
20:30 Private practice,
rie
dramaserie
21:25 Verborgen ge- 21:25 Two and a half
breken, dramase- men, comedyserie
rie 21:55 Two and a half
men, comedyserie
22:50
Hart van Neder
land - Late editie
22:00 Deadliest warri
or, show
22:25 As the world
turns, soap
22:25
Floor Faber, dra
maserie
22:25 Down met John
ny, realityprogram
ma
23:05
Piets weerbe
23:00 RTL Voetbal: Ju-
23:15 Oprah Winfrey
23:00
Law Order:
23:00 Border security,
richt, weerbericht
piler League, sa
show, talkshow
Special Victims
realityserie
23:10
Shownieuws -
menvatting
(h)
Unit, dramaserie
Late editie, het
23:55
Desperate hou
laatste nieuws
sewives, dramase
23:40
Gevangen ge
rie
vaarlijk
00:40
Te koop: Liefde
00:00
UFC - The ultima
00:05
Noppen naald
01:10 Nachtprogram
00:00
Veronica poker
01:15
Astro TV
te fighter
hakken
mering: Relax TV
01:05
Nachtprogram
02:15
Late night
00:50
Andromeda
01:00
Teleshop 8
04:00 Hart van Neder
mering
01:35
Teleshop 7
01:01
Blik op sterren
land Show
02:05
Poker after dark
01:36
Poker babes
01:15
Sneak preview
nieuws (h)
02:50
Nachtprogram
03:00
Sneks
02:00
Erostijl
mering
05:00
Car tracks
00
vo
o
kj
o
kj
O
kj
kj
o
kj
n
raakt door God en vertelt daar
over. Maar dat is het ook niet voor
mij, zo bleek wel. Het raakte mij
niet. Ik ben ook nog in regressie-
therapie geweest en heb voor de af
levering eeuwige jeugd een wenk
brauwtransplantatie gedaan." Tij
dens haar zoektocht naar geluk,
liep, wrang genoeg, haar eigen rela
tie op de klippen. „We hadden de
serie al verkocht. We waren aan
het opnemen toen mijn thuissitua
tie veranderde. Achteraf gezien
heb ik er wel iets aan gehad. Het
opent je ogen en het maakt de se
rie ook wat kwetsbaarder, denk ik.
Ik was uiteindelijk wel blij dat ik
werk omhanden had. Werk maakt
gelukkig, voor mij in ieder geval.
Leuk werk maakt je een leuker
mens en een leukere moeder. In
dat opzicht heb ik niets te klagen."
Hoe word ik gelukkig?, RTL5, 22.30 uur.
OVERIGE
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu
18:15 Weer
18:20 Zeeuw van Vlaanderen
18:30 Zeeland nu
18:45 Weer
18:50 RegioNed
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Radio 2 op één 12:00
12:15 De rode loper 12:35
Blokken 13:00 Het journaal
13:30 Het weer 13:35 Man
bijt hond 14:00 Ongerept Azië
14:30 Thuis 14:55 Midsomer
murders: The straw women
16:35 Meesterchef 17:05
Vrolijk Vlaanderen 17:35 Buren
18:00 Het journaal 18:10 De
rode loper 18:35 Blokken
19:00 Het journaal 19:40 Man
bijt hond 20:05 Lotto extra
20:10 Het weer 20:15 Thuis
20:40 Huis te koop 21:10 In
godsnaam 22:00 De laatste
show 22:50 Het journaal laat
23:11 KENO-uitslagen 23:12
Het weer 23:15 'Allo 'allo 23:40
Man bijt hond 00:05 De rode
loper 00:25 Doorlopende
Herh. v/h journaal laat en weer
België 2
07:00 Piet Piraat 07:10
SamSam 07:15 Missy Mila
07:25 Hazentem internationaal
07:40 Disney's Kim Possible
08:05 Gawayn 08:15 Samson
en Gert 08:40 Chinees voor mij
08:50 De week van Karrewiet
08:58 08:59 CANVAS 09:00
Winterbeelden 12:00 15:29
KETNET 15:30 Bumba 15:40
Nellie Cezar 15:45 Dobus
15:55 Bob de Bouwer 16:05
Kwiskwat 16:30 Samson en
Gert 16:55 Disney's Kim Pos
sible 17:20 Space goofs 17:35
Hazentem internationaal 17:50
Gawayn 18:05 Go IV 18:15
Karrewiet 18:25 Amika 18:40
De dansbende 18:55 Click-ID
19:10 Chinees voor mij 19:20
Karrewiet 19:30 Lizzie McGuire
19:51 19:59 CANVAS 20:00
Terzake 20:40 Zonde van de
zendtijd 21:10 Top gear 22:05
Extra time 22:55 Phara 23:40
Septembers
RTBF1
09:00 Jardins et loisirs 09:20
Navarro 10:50 Sans chichis
11:49 Questions d'argent
11:55 Table des terroirs
12:00 Feux de l'amour 12:50
Weerbericht 12:54 Questi
ons d'argent 13:00 Nieuws
13:35 Weerbericht 13:45
Télétourisme quotidien 13:55
Le renard 14:55 Commis-
saire Moulin 16:30 PJ - Police
judiciaire 17:40 FBI, portés
disparus 18:30 Le 6 minutes
18:40 Weerbericht 18:45 Au
quotidien 19:21 Weerbe
richt 19:30 Nieuws 20:10
Weerbericht 20:20 Survivre
avec les loups 22:30 Ce jour-la
23:25 7 cinéastes Européens, 7
premiers films 00:24 Lotto-uit
slagen extra 00:25 Questions
d'argent
RTBF2
07:03 Tekenfilms 08:55 Les
niouzz 09:05 C'est vous qui le
dites 11:10 Scènes de crime
11:38 Questions d'argent
11:40 Plus belle la vie 12:05
Une brique dans le ventre
12:40 Toute une histoire
13:40 Sans chichis 14:30 FBI,
portés disparus 15:20 C'est pas
sorcier 15:46 Tekenfilms 17:00
Les niouzz 17:10,17:30 Rahan,
fils des ages Farouches 17:55
Air de families 18:00 Tout le
monde veut prendre sa place
18:55 Plus belle la vie 19:20
Les Griffin 19:50 Le meilleur
du web 19:55 Beursberichten
20:05 Studio 1 - La tribune
22:23 KENO 22:25 Weer
bericht 22:30 Le 12 minutes
22:43 Beursberichten 22:45
Le meilleur du classique 23:50
Doorlopende herhaling
BBC 1
07:00 Breakfast 10:15 Heir
hunters 11:00 Wanted down
under revisited 11:55 Nieuws
en weerbericht 12:00 Best
of Homes under the hammer
12:30 Cash in the attic 13:10
Nieuws en weerbericht 13:15
Bargain hunt 14:00 Nieuws en
weerbericht 14:30 Regionaal
nieuws en weerbericht 14:45
Doctors 15:15 Murder, she
wrote 16:00 Nieuws en weer
bericht 16:05 Big and Small
16:15 Grandpa in my pocket
16:30Tronji 16:50 OOglies
17:05 Sorry, I've got no head
17:35 M.I. High 18:00 News-
round 18:15 The weakest link
19:00 Nieuws en weerbericht
19:30 Regionaal nieuws en
weerbericht 20:00 The One
show 20:30 Inside out 20:57
Nieuws en weerbericht 21:00
EastEnders 21:30 Panorama
22:00 Hustle 23:00 BBC News
23:25 Regionaal nieuws en
weerbericht 23:32 Weerbe
richt 23:35 Inside sport 00:05
Late kick off
BBC 2
07:00 Jakers: The adventures
of Piggley Winks 07:20 Clifford
the big red dog 07:35 Boo!
07:45 Louie 07:55 Pingu 08:00
Tronji 08:25 Newsround 08:30
Barney's barrier reef 09:00
League of super evil 09:10
Street monsters 09:15 Arthur
09:30 Wibbly Pig 09:40 Kerw-
hizz 10:00 Louie 10:10 Finley
the fire engine 10:25 Lunar Jim
10:35 Little prairie dogs 10:45
Our planet 10:55 Tellytales
11:10 Waybuloo 11:30 In the
night garden 12:00 Speakers
and listeners 12:20 The maths
channel 12:25 Being Italian
13:00 The daily politics 13:30
Working lunch 14:00 Panic at
tack 14:30 Animal park 15:15
Car booty 16:00 Diagnosis
murder 16:45 Flog it! 17:30
Cash in the celebrity attic
18:15 Escape to the country
19:00 Eggheads 19:30 Priceless
antiques roadshow 20:00
Seven ages of Britain 21:00
University challenge 21:30
Delia through the decades
22:00 Generation Jihad 23:00
Nurse Jackie 23:30 Newsnight
00:15 Weerbericht 00:20 The
virtual revolution
Duitsland 1
09:00 heute 09:05 Rote Rosen
09:55 Wetterschau 10:00
heute 10:03 Brisant 10:30
Zimmermit Tante 12:00 heute
12:15 Buffet 13:00 Mittagsma-
gazin 14:00 Tagesschau 14:10
Rote Rosen 15:00 Tagesschau
15:10 Sturm der Liebe 16:00
Tagesschau 16:10 Verrückt
nach Meer 17:00 Tagesschau
17:15 Brisant 18:00 Verbotene
Liebe 18:25 Marienhof 18:50
GroRstadtrevier 19:50 Das
Wetter im Ersten 19:55 Börse
im Ersten 20:00 Tagesschau
20:15 Mitgemacht und mitgel-
acht - Frankfurt feiert Fassnacht
22:00 Report"München 22:30
Tagesthemen 22:58 Das Wet
ter im Ersten 23:00 Beckmann
00:15 Geheimsache Doping:
Eiskalter Betrug
Duitsland 2
09:00 heute 09:05 Volle Kanne
- Service taglich 10:30 Die Ar-
zte 11:15 Alisa - Folge deinem
Herzen 12:00 heute 12:15
drehscheibe Deutschland
13:00 Mittagsmagazin 14:00
heute - in Deutschland 14:15
Die Küchenschlacht 15:00
heute - Sport 15:15 Tierische
Kumpel 16:00 heute - in Eu
ropa 16:15 Alisa - Folge deinem
Herzen 17:00 heute - Wetter
17:15 hallo deutschland 17:45
Leute heute 18:00 SOKO 5113
19:00 heute 19:20 Weerbe
richt 19:25 WISO 20:15 Die
Toten vom Schwarzwald 21:45
heute-journal 22:12 Weer
bericht 22:15 Im Sumpfdes
Verbrechens 23:50 heute nacht
00:05 Das kleine Fernsehspiel:
Esmas Geheimnis
Discovery
07:40 Dirty jobs: Abandoned
mine plugger 08:30 Green
Wheels: Eco fueler 08:55 Top
trumps: Rescue rigs 09:20
American chopper: Lugz bike
10:15 Classic car club: Jag
MKI110:40 Overhaulin 11:35
Smash lab: Earth quake proof
house 12:30 How do they do
it?: Airbus/Chainsaw 13:00
How do they do it?: Hydroe
lectric dam/Microchips 13:25
Nextworld: Future cars 14:20
Extreme engineering: Venice
flood gates 15:15 Die Ludolfs
16:10 Chop shop: Huntin'
shootin' fishin' 17:05 Twist the
throttle: BMW 18:05 Mythbus-
ters: Dog myths 19:05 Extreme
engineering: The Peruvian
tunnel dam 20:05 Fifth gear
20:35 X-Machines: Antonov,
behemoth, sea monster 21:35
Deadliest catch: Shipwrecked
22:35 Destroyed in seconds
23:00 American loggers: Big
freeze... big trouble 00:00 Chris
Ryan's elite police: Mexico
National Geographic
07:00 Heads up: When are we
going back to the moon? 07:30
Monkey thieves: Monsoon
showdown 08:00 Michaela's
wild challenge 08:30 The snake
wranglers: Jungle Geoff and
the viper strike 09:00 Animal
inspectors 09:30 Monkey
thieves: Home hunters 10:00
Rescue Ink: Pit bull killer
11:00 Is it real?: Ghosts 11:30
Seconds from disaster: Crash
of the Concorde 12:00 Shark
men: First bite 13:00 Danger
men: Half million volt workers
14:00 Is it real?: Ghosts 14:30
Seconds from disaster: Crash of
the Concorde 15:00 Air crash
investigation: Racing the storm
16:00 Predator CSI: Alien ice
bear 17:00 Living on Mars
18:00 Hubble's final frontier
19:00 Air crash investigation:
Flying blind 20:00 Is it real?:
Lake monsters 20:30 Seconds
from disaster: Wreck of the
Sunset Limited 20:59 Monster
fish Monday 21:0Q Shark men:
Big mama 22:00 Locked up
abroad: Philippine terror 23:00
Shark men: Big mama 00:00
Locked up abroad
TMF
07:20 TMF Toons 07:40 TMF
Toons 08:10 TMF Toons 08:40
TMF Toons 09:00 Your chart
10:00 10 X 11:00 TMF hits
12:00 TMF Superchart 14:00
serveert 14:30 TMF hits 15:00
Your chart 16:00,16:30 Willy
de stad uit 17:00 Kijk dit nou
live 17:50 TMF hits 20:00 Your
chart 21:00,21:30 Het leukste
dorp van Nederl. 22:00 TMF
Pure 23:00 TMF Laat! 00:00
Midnight
MTV
09:00 Rewind 10:00 3 from 1
11:00 Top 11 at 11 12:00 UK
chart 13:00 Monster hits 14:00
Brand new 15:00 Videography
15:25 Made 16:15,16:40 My
super sweet 1617:10 The hills
17:35 The city 18:00 Disaster
date 18:30 Room raiders 18:55
True life 19:50,20:15Hogan
knows best 20:40 Cribs 21:10
The X-Effect 21:35 Disaster
date 22:00 Bully beatdown
22:30 Nitro circus 22:55
Jackass 23:20 Fist of Zen 23:50
After hours
TV 5
08:00 Canadees nieuws 08:30
Afrique presse 09:00 Flash
09:05 Coureurs des bois 09:35
Cöté maison 10:00 Flash 10:05
D'est en ouest 10:30 Plus belle
la vie 11:00 Belle-baie 11:25
Rêves d'hotel 11:35 Le plus
grand musée du monde 12:00
Flash 12:05 L'épicerie 12:30
Une vie volée, 57 ans sans
revoir la 13:30 Belgisch nieuws
14:05 Pékin Express 16:00
Nieuws 16:30 Questions pour
un champion 17:00 Le point
18:00 Nieuws 18:20 L'invité
18:30 Le journal de l'éco 18:35,
19:25 Avocats et associés
20:30 Frans nieuws 21:00
Foot! 22:00 360 - GEO: Idjwi,
ITIe oubliée 23:00 Nieuws
23:10 Zwitsers nieuws 23:35
Afrikaans nieuws 23:50 Tout un
hiversans feu
Eurosport
08:30 Wintersports weekend
magazine 08:35 Schans
springen 09:30 Zeilen 12:00
Schansspringen 13:00 Wielren
nen 14:00 Bowls 15:30 Lang
laufen 16:30 Schansspringen
18:00 Eurogoals 18:45 World
Cup Rhythm 19:15 World Cup
Giants 19:45 Eurogoals 20:35
Zeilen 20:45 Clash time 20:50
WATTS 21:00 This week on
World wrestling entertainment
21:30 Vintage collection 22:25
Clash time 22:30 Eurogoals
23:15 Schansspringen
CNN
07:00 World report 08:30
World sport 09:00 World
report 09:30 World business
today 10:00 World report
10:30 WorldView 11:00 Larry
King 12:00 World report 12:30
World sport 13:00 World
report 14:00 Amanpour.
14:30 News special 15:00
World business today 16:00
International desk 17:00 The
brief 17:30 World sport 18:00
Prism 18:30 News special
19:00 International desk 20:00
Quest means business 21:00
Amanpour. 21:30 World one
22:00 Connect the world
23:00 BackStory 23:30 World
sport 00:00 The situation room
Bridget Maasland presenteert de achtdelige reeks Hoe word ik gelukkig?
foto GPD