Colofon de emotie.. Q CD familieberichten Wat blijft is ramilieber?ehten h r familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant meqsenlinq.nl maandag 8 februari 2010 familieberichten 121 Rustig, maar voor ons nog plotseling, is van ons heen gegaan mijn lieve, zorgzame man, onze papa en zoon Rini Nieuwenhuize Marinus •sV 9 maart 1956 5 februari 2010 Kruiningen: Anneke Nieuwenhuize Vlissingen: John en Femke Kruiningen: Eelco en Cynthia Kruiningen: Stefan en Marieke Hansweert: J.A. Nieuwenhuize J. Nieuwenhuize-Stevense t Fahrenheitstraat 18 4416 DC Kruiningen "Rini is opgebaard in rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8/b te 's-Gravenpolder. Gelegenheid tot condoleren aldaar op dinsdag 9 februari van 19.50 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt woensdag 10 februari om 13.30 uur gehouden in Ons Dorpshuis, Berghoekstraat 3 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in Ons Dorpshuis nog gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Mocht ii door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze geliefde schoonzoon, zwager en oom Rini Nieuwenhuize echtgenoot van Anneke Nieuwenhuijse Hoedekenskerke: M.J. Nieuwenhuijse E. Nieuwenhuijse van Gilst Nieuwdorp: Ada en Johan Kerkhove Hoedekenskei'ke: Sjaaken Rita Nieuwenhuijse Baarland: Dignus en Anja Nieuwenhuijse Hoedekenskerke: Marco Nieuwenhuijse Neven en nichten Wij wensen Anneke, John, Femke, Eelco,Cynthia, Stefan en Marieke veel sterkte om dit verlies te dragen. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze neef Rini Nieuwenhuize Sterke de HEERE Anneke, kinderen en familie. Ooms en Tantes Uit aller naam, J.C. Flikweert-Nieuwenhuijse De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu ■;,0 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medewerker de heer M. (Rini) Nieuwenhuize In de leeftijd van 53 jaar. Rini werkte meer dan 30 jaar bij de gemeente Reimerswaal op verschillende afdelingen. Lange tijd werkte hij op de afdeling Ruimtelijke en Economisch Ontwikkeling. De laatste tijd werkte hij op de afdeling Financiën voor het clusfer Gegevensbeheer. In de lange tijd dat hij werkzaam was voor gemeente is hij uitgegroeid tot een belangrijke vaste waarde. Hij heeft met zijn werkzaamheden een belangrijke bijdrage geleverd aan de organisatie en het bestuurlijk van de gemeente. Zijn betrokkenheid en belangrijke inbreng voor onze gemeente herdenken wij in grote dankbaarheid en met veel waardering. Zijn bijzondere plaats in onze organisatie bleek ook uit de betrokkenheid van collega's bij zijn ziekte. Dat hij, na een hoopvolle periode, ons toch nog onverwachts is ontvallen, voelt dan ook als een groot verlies. Onze gedachten gaan uit naar zijn echtgenote, kinderen, collega's en allen die hem nabij stonden. Wij wensen hen veel kracht toe in deze donkere periode van afscheid. Namens het gemeentebestuur, de gemeenteraad en het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Reimerswaal. Bedroefd hebben wij kennisgenomen dat, voor ons veel te jong, is overleden onze zeer gewaardeerde collega Rini Nieuwenhuize medewerker van de afdeling Financiën, cluster Gegevens beheer, van de gemeente Reimerswaal Bijna 32 jaar was Rini werkzaam voor de gemeente Reimerswaal. Na jarenlang met overgave binnen de afdeling Ruimtelijke en Economische Ontwikkeling te hebben gewerkt, maakte hij ruim anderhalf jaar geleden intern de overstap naar de afdeling Financiën. Rini vervulde daar een belangrijke rol bij het opstarten van het cluster Gegevensbeheer. Als geen ander onderkende hij het enorme belang van een goed beheer van de gemeentelijke gegevens. Naast het enorme gemis van Rini als vakman en professional, zullen wij vooral ook verder moeten zonder zijn karakte ristieke en gewaardeerde wijze van collegialiteit en humor. De afgelopen week werd het ons duidelijk dat het zo vurig gehoopte herstel van Rini geen progressie vertoonde. Het bericht van zijn overlijden komt desondanks hard aan. Wij wensen zijn vrouw Anneke, zijn kinderen en ieder die hem liefhad heel veel sterkte toe. Collega's en directie Gemeente Reimerswaal Rini Nieuwenhuize Op 5 februari 2010 is onze zeer gewaardeerde collega Rini Nieuwenhuize op 53-jarige leeftijd overleden. Rini werkte sinds 1978 bij de gemeente Reimerswaal. We leefden mee met de behandeling van de ziekte van Rini. Na een periode van hoop kwam plotseling het bericht van zijn overlijden. We zullen Rini erg missen. Niét alleen vanwege zijn brede kennis van de opbouw van gegevensverzamelingen, maar vooral vanwege de karakteristieke manier waarop hij invulling gaf aan zijn takenpakket. Rini legde de lat voor zichzelf en voor zijn omgeving altijd op het hoogste niveau. We hadden hem graag nog langer bij ons gehouden. In onze herinnering leeft Rini verder als een bijzondere collega met een groot hart. We wensen zijn vrouw Anneke, zijn kinderen en iedereen die hem liefheeft veel sterkte toe om dit grote verlies te kunnen dragen. collega's afdeling Financiën en afdeling Ruimtelijkeen Economische Ontwikkeling Leo Addink Marjolein Baas Marije van Belzen Carolien Cok Catrineke van den Dikkenberg Arianne Dommanschet Rob van Dijck Piet van Dijke Peter Driesprong Daniëlle Fierloos Leny Geuze Johan Gideonse Rolf Goetheer Piet Hollestelle Rini Huissen Bianca Jakobsen Ko Kloet Anja Koeman Line Komkommer Joop Kooman Kees de Koster Sascha Maatjes Janet Nieuwenhuijse Annemarie Paauwe Wim van Pelt Saskia Reubens Anneke van Rooijen Chantal Ros Ben Sandee Arnold Schiettekatte Carolien Sinke Sophie van Sliedregt lurgen Smeenk GuustTheenaart Denise Verhaak Patricia Vollebregt Aline Vreeswijk Lianne in de Weij Janneke Weststrate Martien Westveer Pieter van der Wilt Peter Wolfert Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 23