Jan Jongepier Jan Jongepier De Uitvaart Informatie Hulplijn 20 I familieberichten maandag 8 februari 2010 fllensenlinq.nl Altijd stoncf je voor iedereen klaar, nooit een gemaar en bijna alles voor elkaar. Dat is nu helaas voorbij, maar de herinneringen aan jou, jij als persoon, zetten we nooit opzij. Je was een geweldige vader, opa, vriend en man, daar weten we alles van. Bedankt. Na een kort ziekbed en een moeilijke periode, waarin wij het onvermijdelijke afscheid zagen naderen, is rustig van ons heengegaan mijn lieve man, mijn zoon, onze vader, schoonvader en lieve opa - Bram - Middelburg, 15 oktober 1943 t Vlissingen, 5 februari 2010 Middelburg: Ineke Jongepier-Castenmiller Middelburg: Jopie Jongepier-Ruck Jan Jongepier t West-Souburg: Sjoerd en Mirella Joëlle A Linsey Zegge: Jits en Ferry Joey Yordi Walraven van Hallstraat 14 4333 CM Middelburg Jan is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Aldaar is er gelegenheid tot af scheid nemen op donderdag 11 februari van 13.00 tot 13.45 uur. De herinneringsdienst zal aansluitend plaatsvinden om 15.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Sporthuis Jan Jongepier is wegens overlijden donderdag 11 februari de gehele dag gesloten. Tot ons verdriet en toch onverwacht, overleed na een kort ziekbed onze lieve zwager en oom Corrie en Frans Roosmalen-Castenmiller Jan en Nel Castenmiller GieI en Jennie Castenmiller neven en nichten Lieve Ome Jan, Afscheid nemen is moeilijk, maar het zal toch moeten, ook al doet dat heel veel pijn. We zullen je nooit vergeten en je altijd blijven herinneren zoals je was. Rust zacht, Liefs, Anouk, Moniek, Robbert en de kinderen We zijn geschokt door het plotseling overlijden van onze beste vriend. Jan Jongepier Jan bedankt, je was er altijd voor ons. Sari, Lauw en Jolanda Nijsen Wij begrijpen niet dat wij zo vroeg afscheid hebben moeten nemen van onze goede vriend Jan Wij wensen Ineke, Sjoerd en Mirella, jits en Ferry, oma Jongepier en de kleinkinderen veel sterkte. Piet en Anneke Jaap en Nel Verlaat die, die ik liefheb om te gaan naar die, die ik liefhad. Met verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve vader en opa Pieter Louwerse Piet weduwnaar van Rie Duvekot in de leeftijd van 80 jaar. Vrouwenpolder: Sjaak en Carine Yara en Jorden Dirksland: Drieën en Peter Roy en Fleur Youri en Angela Leiderdorp: Peter Jalisa Wij bedanken de medewerkers van Zorgcentrum Nieuw Sandenburgh voor hun liefdevolle zorg voor papa. Veere, 7 februari 2010 Correspondentieadres: Koningin Beatrixlaan 14 4354 BK Vrouwenpolder Papa is opgebaard in zijn eigen kamer (nr. 118) in Zorgcentrum Nieuw Sandenburgh. Er is aldaar gelegenheid tot afscheid j nemen op woensdag 10 februari a.s. van 19.00 tot 20.00 uur. j De herinneringsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 11 februari om 13.30 uur in de i Pelgrimskerk, Fort den Haakweg 2 te Vrouwenpolder. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de j algemene begraafplaats te Vrouwenpolder. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in "De j Ontmoeting". Veel te vroeg en onverwacht is van ons heen gegaan onze baas Jan Jongepier Jan we zullen je missen. Ruben en Jolanda Verdrietig om haar heengaan, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat voor altijd is ingeslapen onze lieve moeder, oma en overoma Pieternella Francina de Voogd - Gunst Nel in de leeftijd van 88 jaar. sinds 20 juli 2001 weduwe van Rinus de Voogd Addy van der Hoeven-de Voogd Henk van der Hoeven Miranda en Leander Ylona, Niels Jeroen en Mirjam Anna, Ben John de Voogd Teunie de Vos Bianca Gino Bert de Voogd Mariëtte de Wit Richard Onze dank gaat uit naar allen die haar zo fijn hebben geholpen. Vlissingen, 7 februari 2010 Correspondentieadres: A. v.d. Hoeven-de Voogd, Wilgenstraat 98, 4388 LJ Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 11 februari om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Lieve opa, We gaan je missen, heel erg missen. Doe je de groetjes aan oma. Roy en Fleur Youri en Angela Yara Jorden Jalisa Storm Si- Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dankbaar dat hij zolang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis dat na een periode van afnemende krachten is overleden onze lieve vader, opa en oud-opaatje Anthonie Pladdet Sinds 6 januari 1999 weduwnaar van Anna Levina Triou Verdrietig delen we u mede, dat na een zorgzaam leven, nog maar kort na onze zus, is overleden onze lieve broer, zwager en oom Piet Louwerse getrouwd geweest met Rie Duvekot We wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Veere: Veere: Serooskerke: Serooskerke: Vrouwenpolder: Vrouwenplder: Serooskerke: Serooskerke: Serooskerke: 7 februari 2010 Suus en Wim (in herinnering) Leinie (in herinnering) en Simon Pautjeen Wim Pau en Corrie Dien en Lau Co en Jo Gerda en Adri (in herinnering) Nelly en Jan Jannie en Loe Nichten en neven Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu in de leeftijd van 93 jaar. Oostburg: Terneuzen: A.J. Geluk-Pladdet A.L. Geluk J.A. Keijmel-Pladdet B.C. Keijmel Patrick en Elly Myrthe Ruben Barbara en Robert Ilse Valerie Oostburg, 6 februari 2010 Correspondentieadres: Sophiaweg 1 4501 NH Oostburg De samenkomst wordt gehouden op donderdag 11 februari om 14.00 uur in het Hervormd Kerkcentrum aan het Kerkplein te Oostburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oostburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Hervormd Kerkcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 22