Daaf Hannewijk David Hannewijk Cornelis Pieter Jasperse -- Cees -- Cees Jasperse Cees Jasperse Cees Jasperse Johannes Minderhoud (Henseniinq.nl maandag 8 februari 2010 familieberichten 119 Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van Lilian Wij wensen Vincent en Charlotte en hun familie veel sterkte toe. Co's Notenshop, Goes Co en Vida De GoudenKorenaar John en Marja Beau Jolie Eva en Charlotte Bandolera- team Ria en Gerrit Kops-Geeraerts Sjaak van Zee Herenmode Shoe plus de Munnik Goes Lederwarenhuis Jan-Rienen Caroline Fam. Jansen Fam. van-der Weele van den Berge Praktijk voor natuurgeneeskunde W Liefde is iets voor het leven Maar dat leven is veel te kort Aficheid nemen is moeilijk Omdat alles anders wordt Met gevoelens van machteloosheid en diep verdriet is plotseling overleden onze rots in de branding David Stefanus 17-10-1932 05-02-2010 - Behouden vaart - Miep Hannewijk-Wentink Corinne en Geo Axel Sharon Britt Boulevard Evertsen 66, 4382 AG Vlissingen U kunt afscheid van Daaf nemen op woensdag 10 februari van 12.15 tot 12.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend nodigen wij u uit om samen met ons om 14.00 uur afscheid te nemen in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 U - - te Middelburg. Na afloop ontmoeten wij u graag voor een informeel samenzijn in de ontvangkamer aldaar. Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen dan vragen wij u deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Wij zijn erg verdrietig door het plotseling overlijden van onze dierbare vriend Daaf Hannewijk We zullen je missen. Rust zacht. Wim t en Nel Merel Met grote verslagenheid vernamen wij het plotseling overlijden van onze broer, zwager en oom Wij wensen Miep, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Vlissingen: Steef en Ina Jacques Judith en Michel Marit, Milan Gouda: Janny en Piet Mathieu en Annemarie Joris, Lieke Alfred en Suha Vlissingen, 5 februari 2010 Verenigd met Vincent.. Belangstellend, zorgzaam en behulpzaam Weinig vragend Wilskrachtig, nimmer klagend Altijd stil dragend Wij zijn intens verdrietig omdat mijn lieve man, mijn rots in de branding, onze lieve vader en opa aan zijn laatste reis is begonnen. Het afscheid kwam toch nog onverwachts. Cees heeft tot het laatst toe geknokt om bij ons te blijven. 24 december 1949 5 februari 2010 Tiny Jasperse-de Nooijer "Forever Yours". Michael en Romana Rhona Vincent t Van Hallstraat 77, 4384 BN Vlissingen Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van het Sint Jans Hospice De Casembroot" te Middelburg, de thuiszorg en Or. Boebroeck voor de liefdevolle verzorging. Er is gelegenheid om van Cees afscheid te nemen op woensdag 10 februari van 19:00 tot 20:00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op donderdag 11 februari om 10:00 uur in bovengenoemd uitvaartcentrum. Daar is gelegenheid tot condoleren van 09:00 tot 09:45 uur voorafgaand aan de bijeenkomst. De begrafenis zal plaatshebben om 11:00 uur op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Voorlopig geen bezoek aan huis. ro\Y Je wilde nog zo veel, maar had niet meer de kracht. Moedig ging je door, steeds weer. Tot op het laatste moment. Het wilde niet meer... Altijd stond je klaar, voor ons en voor een ander. Al die herinneringen, verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden. Voor altijd in ons hart. Tot ons groot verdriet is van ons heengegaan onze allerliefste broer, zwager en oom Mientje v.d. Berge-Jasperse Mies v.d. Berge en kinderen Joop Jasperse Akkie Jasperse-van Pamelen en kinderen We zijn erg bedroefd om het overlijden van onze lieve schoonzoon Cees was voor ons als een echte zoon, we zullen hem erg missen. B. de Nooijer G. de Nooijer - Dingemanse We zijn erg verdrietig om het verlies van onze lieve zwager en oom Dapper en optimistisch was je in de strijd tegen je ziekte. Daarvoor hebben wij veel bewondering. Cees we zijn blij je te hebben gekend en we zullen je ontzettend missen. Anja en Jean-Paul Ramon en Melany Sander yy ISox Dag lieve aardige ome Cees Sander Dag lieve ome Cees, U was een kanjer en het was fijn om u als oom te hebben. U bent voor altijd in ons hart. We zullen u erg missen. Liefs Ramon en Melany Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van de vader van onze werkgever Wij wensen Kees, Magda, kinderen, en verdere familie veel sterkte met dit verlies. Rudy en Joke Ineke en Ard Angela en Robert Barbara en Harm-Jan Jacco Lizette Linda

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 21