(J) UlenS0nlinq.nl Toon van den Bosch Bert Does l8 familieberichten maandag 8 februari 2010 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoonzus j en tante Corry Geus weduwe van Jan Adriaenssens Familie Adriaenssens Lewedorp, 4 februari 2010 Ter nagedachtenis 04 februari 2010 Cornelia Adriaenssens-Geus Voor jou ging het sterven niet ineens je hebt er moedig voor gestreden. Niemand kan weten wat jij hebt gevoeld of wat je hebt geleden Rust zacht Corrie, in onze harten blijf je leven. Hulst: J.M. Raas-Geus Richard Monique Heinkenszand: L. Vermue-Geus Jan Monique, Pascal en Cecile Geschokt omdat hét zo snel ging en intens verdrietig door dit grote verlies, hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en onze lieve broer en zwager Johan Willem Bausch Hans 15 september 1924 Semarang Kamperland Den Haag Den Haag Roosendaal t 5 februari 2010 Goes Brigitte Bausch-Mooi llona Bausch Alexander Bausch Ruud en Ankie Bausch Correspondentieadres: Wilgenlaan 4, 4493 CV Kamperland Hans is thuis. Er is daar gelegenheid om afscheid van hem te nemen op maandag 8 februari van 14.00 tot 16.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 10 februari om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Verslagen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons lid en oud-secretaris de heer Hans Bausch Gedurende vele jaren heeft hij zich ingezet voor onze verenigjng, waarvan enige jaren als secretaris. We wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Bestuur en leden Watersport Vereniging Kamperland Met grote verslagenheid hebben wij vernomen dat ons erelid plotseling is overleden. Toon was in 1956 initiator en mede-oprichter van onze vereniging en is vele jaren oestuurslid geweest. Onder zijn bezielende leiding heeft onze vereniging veel hoogtepunten gekend. De laatste jaren was hij nog regelmatig aanwezig op de club-avonden, maar -naar nu blijkt- heeft hij vorige week zijn laatste partijtje gespeeld. Wij wensen Marie en de overige familieleden alle sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Leden en bestuur van biljartvereniging WBC. Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 43 Na een leven vol liefde en zorg is vredig ontslapen onze lieve moeder en oma Anna Johanna Helena Fonteine sinds 4 februari 1999 weduwe van Jan Pieter Jacobus Bil Dreischor, 24 oktober 1914 t Zierikzee, 7 februari 2010 Nieuwerkerk: Simon en Gerry Ronald en Qi Middelburg: Sari en Frans Viveka en Peter Hannah en Frank Adhar Teuny -in liefdevolle herinnering- Leiden: Adrie en Joke Peter en Anita Johan Ouwerkerk: Kobie en Dick Onno Johan en de achterkleinkinderen Yme, Josephine, Matisse, Luc en Carlijn Correspondentieadres: Fazantenlaan 14 4306 BR Nieuwerkerk Onze dank gaat uit naar de verzorging en alle vrijwilligers van verzorgingscentrum "In 't Opper" in Bruinisse, dokter Dorrestein, dokter Speelman, de verzorging van Allévo en alle vrijwilligers van het Hospice in Zierikzee. De dankdienst voor het leven van onze moeder en oma zal gehouden worden op donderdag 11 februari 2010 in Kerkcentrum "Punt 3", Kerkring, Nieuwerkerk om 13.30 uur. De dienst zal worden geleid door pastor E. Littel- van Dommele. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Muyeweg in Nieuwerkerk. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd Kerkcentrum. Hij is geen God van de doden, maar van de levenden, want voor Hem leven zij allen. Lukas 20 vers 38 Heel verdrietig laten wij u weten dat is overleden mijn lieve man, onze lieve vader en opa Cornelis Huisson Kees Oud-Sabbinge, 5-8-1936 Goes, 5-2-2010 Goes: Mieke Huisson-Kooman Middelburg: Helena en James Malawauw Jamilla, Junus, Nuriya Oost-Souburg: Johan en Jeanine Huisson Goes: Bram Huisson Attleestede 26,4463 EW Goes Als u afscheid van hem wilt nemen bent u bij ons thuis welkom, 's middags tussen 14.00 en 17.00 uur. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op woensdag 10 februari om 11.45 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Voorafgaand aan deze bijeenkomst is er vanaf 10.45 uur gelegenheid tot condoleren. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve broer, zwager en oom Kees Huisson echtgenoot van Mia Kooman Oud-Sabbinge, 5 augustus 1936 Goes, 5 februari 2010 Neerpelt: Bram (in herinnering) en Terry Kloetinge: Piet en Wil Terneuzen: Corrie en Kees Zierikzee: Nas en Yvonne Nog steeds niet beseffend wat ons is overkomen, maar met dankbaarheid voor al zijn liefde en aandacht voor ons en anderen, delen wij u met- droefheid mede.dat plotseling van ons is heengegaan onze lieve zorgzame zoon, broer, zwager en oom In de leeftijd van 50 jaar. A.M. Does M. Does - van der Horst Marjan en Job Katja Linda Joris Anita en Cor Marko en Gaby Sara Laura Anna Zierikzee, 6 februari 2010 Correspondentieadres: Fam. Does De Brauwstraat 3 4301 ME Zierikzee We willen samenkomen om van Bert afscheid te nemen op donderdag 11 februari om 14.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3- Na deze samenkomst wordt u in de gelegenheid gesteld defamilie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. 'Een leven in liefde Verdrietig wegens het voorgoed afscheid moeten nemen, maar bovenal ook dankbaar dat we zo'n lieve, mooie moeder, oma en over-oma hebben gehad, delen wij u mee dat na een kort lijden voorgoed is ingeslapen Leuntje Laurina Geldof-de Bree weduwe van Adriaan Jan Geldof In de leeftijd van 81 jaar. Haar belangstelling voor anderen en haar liefdevolle levenshouding zijn voor ons een mooie herinnering en inspirerend voorbeeld. Het was haar passie om apostolisch te zijn. Ab en Marja Geldof René Geldof Alexander Geldof en Richard Remeeus Steven Geldof Peter, Jet en Wouter Geldof Middelburg, 5 februari 2010 Correspondentieadres: Leerbroekstraat 27 1507 KV Zaandam Mama is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1alwaar geen bezoek. De samenkomst, voorafgaande aan de crematie, vindt plaats op vrijdag 12 februari 2010 om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid om van uw medeleven blijk te geven in de condoleanceruimte van het crematorium. «HHI Een markante persoonlijkheid is ons ontvallen. Na een laatste moeilijke levensfase is overleden onze geliefde schoonzuster, nicht en tante Krina Pieternella Gelijnse "De wijkzuster van Axel" Serooskerke (Sch), 10 februari 1921 Axel, 2 februari 2010 Namens de familie Cobi Jumelet ex. test.) De crematie heeft naar wens van de overledene in stilte plaatsgevonden. Correspondentieadres: Plein 2 4472 AV 's Heer Hendrikskinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 20