'i Ben jij schoolverlater en wil je een vak leren? 4 ^dethon JLievensberg Netwerk- en systeembeheerder Coördinator Toezicht en handhaving Wij vragen een (leerling) orthopedisch voorzieningenmaker Vooropleiding: mavo of Havo 4 38 zaterdag 6 februari 2010 O JobTrack.nl Wij zoeken jou, als je een monteur bent die houdt van zijn vak en affiniteit heeft met zware bedrijfsauto's. Vanzelfsprekend moet je goed aan trucks kunnen sleutelen, je kunt goed doorwerken en bent pas tevreden als de klant tevreden is. Bij SCANIA sta je regelmatig rechtstreeks in contact met de klant. Bovendien werk je niet alleen aan trucks, maar verzorg je ook onderhoud en reparaties aan opleggers, laadkleppen, enzovoorts. Kortom, je bent een "allrounder". Voor onze vestiging in Goes zijn wij op zoek naar een Groen Industrie Integratie Dethon is hèt arbeidsintegratiebedrijf van Zeeuws-Vlaanderen en heeft 1100 gemotiveerde medewerkers. De hoofddoelstelling van Dethon is het begeleiden van mensen naar werk en het bieden van werk aan mensen met een handicap of achterstand op de arbeids markt. Dethon kent zes bedrijfsunits: Dethon Industrie Hulst, Oostburg en Terneuzen, Dethon Groen, Dethon Integratie en Dethon Nieuwe Diensten. Dethon beschikt over verschillende leerwegmoge lijkheden voor het uitvoeren van reïntegratietrajecten. Functie-inhoud Als Werkmeester meubelafdeling ben je onder leiding van de afdelingschef, mede verantwoordelijk voor het management van de meubel/ interieurbouw afdeling. Je geeft rechtstreeks leiding aan 25 gemotiveerde medewerkers. Je bent verantwoordelijk voor het doelmatig functioneren van de afdeling inclusief machinepark wat bestaat uit CNC en conventionele houtbewerkingmachines. Je instrueert, stimuleert en begeleidt de medewerkers. Je legt verantwoording af aan de afdelingschef van de meubel/interieurbouw afdeling. Functie-eisen: Opleidingsniveau minimaal MBO in houtbewerking, meubelen/of interieurbouw; Leidinggevende ervaring is noodzakelijk; In staat om op verplaatsing projecten te installeren; Praktijkervaring in het omgaan en werken aan en met houtbewerkingmachines; Goede contactuele vaardigheden; Op de hoogte van Arbo wetgeving en ISO; Verstand van Word en Excel; Ervaring met CNC machines en het programmeren van deze machines; Ervaring met autocad tekenen; Aanleren van tekenpakket Imos is een vereiste. Salaris: Deze functie is ingeschaald in loongroep G, CAO WSW. Het gaat om een dienstverband bij Viaflex, een BV van Dethon. Informatie: Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer Du Puy, bedrijfsmanager Hulst, tel: 06-51441503. Sollicitatie: Als u wilt solliciteren, verzoeken wij u om voor 22 februari 2010 uw brief met curriculum vitae, o.v.v. vacaturenr. 7, te zenden aan de heer J. Bouterse, hoofd PO&I, postbus 163, 4530 AD Terneuzen, of via emailrsolliciteren@dethon.nl. Acquisitie n.a.v. deze Ifziekenhuis Het Lievensberg ziekenhuis te Bergen op Zoom zoekt een: Op basis van 36 uur per week (100%) voor het beheer, het onderhoud en de innovatie van de ICT infrastructuur. Kijk voor nadere info op onze website: www.lievensbergziekenhuis.nl lievensberg ziekenhuis Boerhaaveplein 1, Postbus 135 4600 AC Bergen op Zoom telefoon 0164-278876 www.lievensbergziekenhuis.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. SCANIA vraagt: Een afgeronde 1ste bedrijfsautotechnicus opleiding met APK I, of studerende hiervoor, Of een afgeronde 2de bedrijfsautotechnicus opleiding met minimaal 4 jaar relevante werkervaring, De bereidheid om in zaterdag-, avond- en standby-dienst te werken. Inzet, enthousiasme, en servicebereidheid, Een collegiale teamspeler. SCANIA biedt: ri prima regeling voor overwerk, avond- Een goed salaris e en stand-by dienst, Een aantrekkelijke winstdeling en een 13e maand, Een spaarloon- en levensloopregeling. 8% vakantiegeld en 24 vakantie- en 13 ADV dagen. Een tegemoetkoming in studiekosten en gespecialiseerde SCANIA-cursussen. Herken |e jezelf in deze functie? Voor informatie kun je contact opnemen met Hans Kleppe, Service Manager,Tel. 0113 272370. Schriftelijke reacties kun je richten aan SCANIA Beers B.V Human Resources, ca.v. Charlotte Peters. Postbus 9598.4801 LN Breda. E-mail: chariotte.peters@scania.con- Het Zweedse wereldmerk SCANIA hoort bij de absolute top in bedrijfswagens. Vandaar ook dat SCANIA snel groeit. En altijd volop in beweging is. Nederland is een echt SCANIA-land. Want op dit moment werken er bij de gehele Nederlandse SCANIA- organisatie, verdeeld over de fabriek in Zwolle en de totale verkoop- en serviceorganisa tie, zo'n kleine 3000 mensen. De fabriek in Zwolle is bovendien de grootste SCANIA-fabriek ter wereld. Hier worden maar liefst 150 trucks per dag gebouwd. SCANIA is een organisatie met een professionele maar collegiale en informele sfeer. Werken bij SCANIA is samen werken aan een topproduct. www.scania.nl GEMEENTE _^H| VEERE Het cluster Toezicht en handhaving van de afdeling Vergunningen en handhaving verzorgt met ingang van 1 januari 2010 alle werkzaamheden op het gebied van het gemeentelijk handhavingsproces. Jij doet dit samen met de ca. 10 medewerkers van het cluster Beleid maken, leidinggeven, budgetbeheer en planning. Is dit de uitdaging waarop je zit te wachten? Laat het ons zo spoedig mogelijk weten en solliciteer naar de functie van hbo-niveau 36 uur per week functieschaal 10 De functie Je ondersteunt het afdelingshoofd bij de continue kwaliteitsverbetering van de te leveren producten en dienstverlening aan de klant. Je verzorgt zelfstandig o.l.v. het afdelingshoofd de beleidsadvisering binnen liet toegewezen taakveld vanuit een integrale benadering, voert zelf meer complexe onderdelen van het beleid uit en leidt zwaardere werk-/projectgroepen. Je coördineert, instrueert, verdeelt de werkzaamheden over je medewerkers en stuurt deze vakinhoudelijk aan. Je regelt de dagelijkse personele bezetting (werving selectie van vast personeel, oproepkrachten, ingeleend personeel). Je voert beoordelings- en functionerings gesprekken met je mensen, adviseert over opleiding en treedt op als coach voor persoonlijke verbetertra jecten. Je bent budgetbeheerder, bereidt rapportages voor en stelt deze op in het kader van de planning control-cyclus, je schrijft clusterplannen als onderdeel van het afdelingsplan. Het profiel Je hebt een vakgerichte (bestuurlijk-juridische) opleiding op hbo-niveau Je hebt enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie. Ervaring of affiniteit met het aansturen van mensen is een pré. Je bent assertief en hebt goede contactuele en redactionele vaardigheden. Je bent flexibel en je beschikt over organisatievermogen, overtuigingskracht en inlevingsvermogen. De arbeidsvoorwaarden Aanstelling vindt plaats afhankelijk van opleiding en ervaring in aanloop- of functieschaal (maximaal 3.800,- bruto per maand). Op grond van functioneren is "op termijn" uitloop naar schaal 11 mogelijk. De gemeente kenl uitstekende ontwikkelingsfaciliteiten. Andere aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zijn o.a. variabele werktijden, (vetjkoop vakantie-uren, opbouw compensalieverlof, betaald ouderschaps verlof, fitness, een regeling woon-werkverkeer en het fietsplan. Overige informatie Meer informatie nodig? Bel met Ben Ruiten, interim afdelingshoofd V&H, telefoon 0118-555359 of Jan Kole, personeelsadviseur, telefoon 0118-555391. Heb je belangstelling? Stuur je sollicitatiebrief met CV vóór vrijdag 19 februari naar gemeente Veere, t.a.v. afdeling POI, Postbus 1000,4357 ZV Domburg, onder vermelding van vacaturenummer 03/10 in de linkerbovenhoek van de envelop. Mailen naar vacature@.veere.nl mag ook. De gesprekken staan gepland op donderdag 25 februari. Veere geeft je de ruimte! www.veere.nl Functie: Productie van orthopedische voorzieningen aan confectieschoei- sel en semi-orthopedisch schoeisel Productie van protheses, ortheses, en revalidatieschoenen. Productie van passchoenen en voeringschoenen. Tekenen van patronen ten behoeve van orthopedisch schoeisel Wij bieden: Salaris volgens CAO Een BBL opleiding aan het SVGB (werken en leren) Aantal uur 32-40 uur Sollicitaties schriftelijk naar: 's-Gravenpoldeseweg 33 - 4462 RA Goes DONKERSTEEG ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 94