TERNEUZEN Vacatures Kom werken in... MEDEWERKER BURGERZAKEN A O JobTrack.nl zaterdag 6 februari 2010 banen 35 I HHKBWMHHHHi De gemeente Temeuzen, een slag vaardige en professionele organi satie waar mensen graag werken. Samen met inwoners, bedrijven en instellingen wordt gewerkt aan verdere ontwikkeling van wonen, werken en recreëren voor onze ruim 55.000 inwoners. Wij streven hierbij een vraaggerichte werkwijze na. Om onze doelstellingen waar te kunnen maken, willen we onze organisatie versterken met mensen die vraag- en resultaatgericht werken en integer zijn. Bij het team Burgerzaken binnen de afdeling Klantenservice is er een vacature voor de functie van 36 UUR PER WEEK, VACATURENUMMER 44-09 Afdelingsinformatie De afdeling Klantenservice is verantwoordelijk voor het algemene proces 'dienstverlening'. Dit houdt in het direct klantcontact met burgers, bedrijven en instellingen voor alle gemeentelijke producten en diensten. Zoveel mogelijk producten worden direct aan de publieksbalie afgeleverd. Binnen de afdeling werken momenteel circa 60 collega's in drie teams. Het team Burgerzaken is verantwoordelijk voor de dienstverlening met betrekking tot de taakgebieden burgerlijke stand, burgerzaken, GBA, reisdocumenten, rijbewijzen, verkiezingen en referenda en het proces CRIB in het kader van rampenbestrijding. Functie-informatie en profielschets Je verricht de meer complexe werkzaamheden ten aanzien van de burgerlijke stand, gemeentelijke basisadministratie, verkiezingen, nationaliteits- recht, applicatiebeheer (Key2Burgerzaken) en legesverantwoording. Hierover stel je beschikkingen, adviezen of besluiten op. Je hebt het diploma HBDO-Burgerzaken of een andere juridische HBO-opleiding gecombineerd met het diploma Bestuursambtenaar-BZ of de bereidheid dit te behalen, alsmede enige jaren relevante werkervaring. Je bent klantgericht, betrokken, flexibel, enthousiast en hebt uitstekende communicatieve eigen schappen. Het is een vereiste dat je in het bezit bent van eigen vervoer, omdat je kunt werken op alle drie de gemeentelijke locaties. Informatie en sollicitatie Het functieniveau van een medewerker burgerzaken A is schaal 9. Bij 36 uur per week is het maximum salaris 3.418,00 bruto per maand. Het aanvangssalaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Voor vragen over de functie kun je terecht bij Liesbeth Haitsma Muiier, hoofd van de afdeling Klantenservice, telefoonnummer 14 0115 of buiten kantooruren via 06-12 51 19 44. Schriftelijke sollicitaties met cv kunnen tot 19 februari 2010 worden gericht aan het College van Burgemeester en Wethouders vanTerneuzen, postbus 35, 4530 AATerneuzen. Je kunt je sollicitatie ook mailen naar gemeente@terneuzen.nl of online solliciteren via www.zeelandwerkt.nl. Meer informatie over de gemeenteTerneuzen kun je vinden op www.terneuzen.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. TERNEUZEN, ruimte voor werk, ruimte voor leven Gemeente Terneuzen, Stadhuisplein 1, postbus 35, 4530 AATerneuzen, tel.: 14 0115, www.terneuzen.nl Wanneer je ons enthousiaste team van medewerkers zou vragen wat ze het meest aanspreekt in hun werk, dan is dat ongetwijfeld de prettige sfeer en de no-nonsense cultuur. Werken bij Hakvoort Professional staat voor afwisseling en een grote mate van zelfstan digheid binnen een dynamische en gezonde onderneming. Met zes vestigingen in Nederland zijn wij toonaangevend totaalleverancier binnen de horeca non-food sector. Wij richten ons op kwaliteit, innovatie en expansie. Onze zeer gevarieerde klantenkring en het uit gebreide assortiment horeca-apparatuur zorgen ervoor dat geen dag bij Hakvoort Professional hetzelfde is. Op deze manier blijven onze medewerkers geïnspireerd en gericht op kwaliteit en innovatie. Als ambassadeurs voor Hakvoort Professional streven zij naar een duurzame relatie met onze afnemers. Hierbij zijn hun kennis van zaken, aandacht en inlevingsvermogen onontbeerlijke eigenschap pen. In totaal zijn binnen ons bedrijf zijn ruim 270 mensen werkzaam in een breed scala van functies. Wij hebben op onze vestiging in Vlissingen de volgende vacatures: Servicemonteur Na een gedegen opleiding en inwerkperiode krijgt u de verant woordelijkheid voor: Het in de werkplaats en bij relatiesrepareren, renoveren, onderhou den en testen van grootkeukenapparatuur. Het bij relaties verzorgen van kleine installaties waarbij gedacht kan worden aan vaatwassers, koffiezetapparatuur, etc. Het draaien van storingsdienst t.b.v. het verlenen van service buiten de openingstijden van onze organisatie. Plaatsingsmonteur Na een gedegen opleiding en inwerkperiode krijgt u de verant woordelijkheid voor: Het plaatsen en installeren van keukeninrichtingen bij onze relaties. Het draaien van storingsdienst t.b.v. het verlenen van service buiten de openingstijden van onze organisatie. Voor deze veelzijdige functies zijn wij op zoek naar collega's: met een elektrotechnische opleiding. die zowel zelfstandig als in teamverband kan werken met gevoel voor kwaliteit. Het hebben van ervaring in de installatie techniek is een pre. Werkzaamheden Monteur is een zeer afwisselend werk, elke dag zitje ergens anders, je komt overal waar gekookt wordt, van Legerkazerne tot Vakantiepark van Pizzeria tot MC Donalds en van Bedrijfsrestaurants tot Top Hotelketens, ga jij onze apparatuur installeren, repareren en onder houden veelal samen met een collega. Bedrijfswagen U krijgt de beschikking over een ultra moderne bedrijfswagen uit gerust met onder andere: een uitstekend gereedschapspakket, navigatiesysteem, mobiele telefoon, airco, cruisecontrole, etc. Opleiding U heeft de mogelijkheid om zowel interne als externe oplei dingen te gaan volgen waarbij u de kennis opdoet van elek tra, gas, water, koel en luchtbehandelingstechniek zodat u kunt doorgroeien tot Seniormonteur. Uiteraard bieden wij u de mogelijkheid om uw huidige studieovereenkomst over te nemen! HAKVOORT PROFESSIONAL Salaris Uw salaris is afhankelijk van uw kwaliteit en ervaring waarbij u de mogelijkheid heeft om in de volgende categorieën te worden ingedeeld: Junior monteur Senior monteur Allround monteur Wij bieden Een inspirerende, zelfstandige vrije baan in een groeiende en innova tieve organisatie met een naar eigen keuze samen te stellen pakket van secundaire arbeidsvoorwaarden. Sfeer proeven Als na het sollicitatiegesprek de wederzijdse intentie bestaat om met elkaar te willen verder gaan, bestaat voor u de mogelijkheid om met een collega samen een dag proef te draaien. Meer informatie? Neem contact op met de afdeling P&O, telefoonnummer: (0527) 635635. Hakvoort Professional Zeeland BV, industriepark A6, t.a.v. afdeling P&O, Platinaweg 21, 8304 BL, EMMELOORD. Solliciteer direct via www.hakpro.nl Hakvoort Horeca is: Top onderneming van de provincie Flevoland Ambassadeur gemeente Noordoostpolder

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 83