COMMERCIEEL MEDEWERKER rmt Roc^j^E&y^^Q Prinsen tuin College VESTIGINGSDIRECTEUR 1,0 fte Parttime dokters assistente gevraagd Loonbedrijf Wisse Shovelmachinist TlM Stichting Arduin Secretaresse 34 zaterdag 6 februari 2010 O JobTrack.nl Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een Wij vragen - Enthousiaste collega - Zelfstandig en in teamverband kunnen werken - Verantwoordelijkheidgevoel - Affiniteit met de landbouw en aannemerij-werk Vereisten voor de functie: - LBO of MBO werk- en denkniveau - VCA-B - Ervaring met shovelwerkzaamheden Wij bieden u een vaste functie met een salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. Uw sollicitatie met C.V. binnen 14 dagen richten aan Loonbedrijf Wisse, Kelderweg 4 4365 SC Meliskerke, tel 0118-596040 06-55176973 Op het Prinsentuin College in Halsteren vormen vakmanschap en mentaliteit de basis voor een goede startpositie op de arbeidsmarkt of het vervolgonderwijs. Ruim vijfhonderd VMBO-leerlingen zetten hier de eerste stappen voor een succesvolle toekomst. De school heeft niet alleen een groen karakter, maar ook een sterke MAVO. Voor het Prinsentuin College in Halsteren zoekt het ROC West-Brabant een: Voor 15 uur per week in dynamische HOED in het centrum van Middelburg Vereisten: Diploma doktersassistente Goede contactuele eigenschappen Sollicitaties naar: Huisartsengroep 't Stadshart Simpelhuisstraat 1 4331 PH Middelburg Een kleurrijk leider die de school vanuit bestaande kwaliteiten stevig positioneert. De functie wordt gehonoreerd volgens salarisschaal 13 CAO-BVE. Meer weten over het Prinsentuin College? www.prinsentuin.nl Belangstelling voor deze interessante functie? www.pesant.nl Solliciteren kan tot 20 februari 2010. ■^iiewgiiwgfgaai Gebruik de krant en onze lesopdrachten gratis in uw les! Bestei of download gemakkelijk en snel op www.krantmdekfas.ni Ritel.nl is een snelgroeiende online telecomwinkel. Wij richten ons op het verkopen van gsm-abonnementen voor zowel de particuliere als de zakelijk markt. Wij zijn op zoek naar een fulltime In deze functie ben je onder andere medeverantwoordelijk voor het behalen van de verkoopdoelstellingen. Vanuit je adviserende rol bewaak je ook de hoge mate van servicegerichtheid die wij als organisatie nastreven. Het klantcontact vindt voornamelijk telefonisch plaats op ons hoofdkantoor in Goes. Wat wij je bieden: Een afwisselende functie in een jong en enthousiast team Veel telefonisch contact met klanten Voldoende doorgroeimogelijkheden Een prima salaris Wat wij vragen: Minimaal een afgeronde MBO-opleiding Verkoop- én servicegerichte instelling Beheersing van Nederlandse taal in woord en geschrift Ervaring in een soortgelijke functie is een pré Spreekt deze functie je aan, solliciteer dan direct online op www.ritel.nl/vacatures of stuur je motivatie, voorzien van C.V., naar: Ritel.nl Postbus 64, 4460 AB Goes vacaturenummer: 10-004 vacatures@ritel.nl Bij eventuele vragen kun je bellen met Richard van Zon op 0113-240740. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordI met op prijs gesteld. Wonen en wenken voor mensen met mogelijkheden Ondersteuning verlenen aan mensen met een verstandelijke beperking. Dat doe je natuurlijk bij Stichting Arduin. Stichting Arduin: een dynamische organisatie ten dienste van mensen met een verstandelijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de zorg- en dienstverlening. Kernbegrippen zijn: autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog. Voor meer informatie over onze organisatie en visie: www.arduin.nl. Voor de ondersteuning van de Raad van Bestuur en het Managementteam van Arduin zoeken wij een flexibele, zelfstandige en pro-active: Voor 36 uur per week. Je bent verantwoordelijk voor de secretariële ondersteuning van het mana gement van Arduin. Deze functie is veelomvattend en dynamisch. Belangrijke terugkerende werkzaamheden zijn agendabeheer, coördinatie van afspraken, verzorgen van brieven en notities, telefoonverkeer, afhan deling van in- en uitgaande post, archiefbeheer, het voorbereiden en notu leren van vergaderingen en de afhandeling van gemaakte afspraken. Algemene funtie- informatie: Je profiel: Je bent een creatieve en initiatiefrijke persoonlijkheid met ervaring in een vergelijkbare functie. Je hebt affiniteit met de zorgsector en bent in hoge mate service- en resultaatgericht Je beschikt over een HBO denkniveau, aantoonbare werkervaring op dit niveau en uitstekende communicatieve vaardigheden. Hoge eisen worden gesteld aan integriteit, betrouwbaarheid en accuratesse. Geïnteresseerd? Arduin biedt een uitstekend salaris en een pakket aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. De CAO Gehandicaptenzorg is van toepassing. Je schriftelijke reactie kun je, voor 16 februari a.s., zenden aan: Stichting Arduin, t.a.v. Sector PO&O, postbus 85, 4330 AB Middelburg. Voor nadere informatie kun je bellen met de heer J.E. Wedekind, manager Arduin, bereikbaar via telefoonnummer 0118-434531/532. De sollicitatiegesprekken zullen worden gehouden op 23 en 25 februari 2010.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 82