K Antoinette Cocquyt Hanna van Gilst-Wagenaar O lll9nsenlinq.nl zaterdag 6 februari 2010 familieberichten Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het onverwachts overlijden van Rob Walraven echtgenoot van onze collega Ineke Wij wensen Ineke, Tommie, Irene en familie veel sterkte toe. Namens collega's en locatiemanager SVRZ locatie 't Gasthuis/Vliedberg Peet Kruidenier, locatiemanager Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Rob Walraven In 1981 in dienst getreden als Monteur Konstruktiebank- werker heeft Rob .zich opgewerkt tot Construction Manager. Een benoeming tot Hoofd Werkvoorbereiding was aanstaande, het heeft niet zo mogen zijn. Wij hebben Rob leren kennen als een uitzonderlijk goed vakman, met een gedrevenheid richting werk én collega's. En dat alles met een aansprekende nuchterheid. Gewoon, een geweldige collega. Wij wensen zijn vrouw Ineke, Tommie, Irene en verdere familie veel sterkte toe bij het dragen van dit zware verlies. Directie en Personeel Fabricom B. V. Na een intensief arbeidsverleden is na een kort ziekbed toch nog onverwachts overleden mijn zorgzame man, onze vader, opa en overopa Pieter Jan Wabeke in de leeftijd van 87 jaar. K.M.Wabeke-de Kam Matty Wabeke Cees Verwei Dick Wabeke Elly Wabeke-van Goudswaard Bert Wabeke Birgit Wabeke-Dreis Klein- en achterkleinkinderen Goes, 3 februari 2010 Rozenstraat 25, 4486 CD Colijnsplaat De afscheidsdienst zal op dinsdag 9 februari worden gehouden om 13.00 uur in het Monuta stiltecentrum (bij verzorgingshuis Cleijenborch) aan de Dokter Maasstraat te Colijnsplaat. Aansluitend zullen we hem om 14.00 uur naar zijn laatste rustplaats brengen op de begraafplaats te Colijnsplaat. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd stiltecentrum. Liever geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Colijnsplaat: Colijnsplaat: Wolphaartsdijk: Colijnsplaat: Geschokt namen we kennis van het plotseling overlijden van onze team-coach en inspirator Robbie Walraven Wij wensen de nabestaanden alle sterkte. Team Natuur, Roelie, Ko, Levien, Willy en Izaak Enige en algemene kennisgeving Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve en zorgzame vrouw, schoonzuster en tante echtgenote van Roger Josephus Mornhout geboren op 11 mei 1925 overleden op 5 februari 2010 te Assenede B te IJzendijke IJzendijke: R.J. Mornhout Oostburg: A.E. Mornhout J.M. Mornhout-Willems Aardenburg: A.C. Mornhout A.Mornhout-Leenhouts En kinderen 4515 CW IJzendijke Handboogstraat 6, kamer 12 De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 9 februari a.s. om 10.00 uur op de r.-k begraafplaats te IJzendijke. Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van Woonzorgcentrwn "Huize Emmaus'voor de liefdevolle verzorging. Ze probeerde met haar gevoel voor humor er steeds weer iets van te maken.. Na een kort ziekbed is overlèden in ziekenhuis de Honte Mw. Marja Jesoirens Maria Emma Alphonsa A Axel, 20 januari 1935 t Terneuzen, 3 februari 2010 Marja, we zullen je missen Terneuzen: Bewoners en personeel van de Ferleman Correspondentieadres: Roerstraat 6,4535 GM Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 10 februari om 10.30 uur in de aula van Rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen, waarna de crematie in stilte zal volgen. Samenkomst in de hal van bovengenoemd rouwcentrum. IN HERINNERING 06-02 2008 06-02-2010 Joop Genetello Na kille en lange dagen staat je sterretje nog steeds te stralen. We denken nog iedere dag aan je. Liefs Collin, Chelsey en Thomas Hf T-.v -v v. Niemand staat stil bij het woord samen Maar het is een groot gemis Als het woord samen Uitje leven verdwenen is Hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling tijdens de ziekte in de vorm van de vele kaarten, bloemen, telefoontjes en bezoekjes en uw medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze dierbare moeder Hanna heeft genoten van deze belangstelling. Het is een grote steun voor haar en ons geweest en heeft ons erg .goed gedaan. Kees van Gilst Marcel en Robbert René Goes, februari 2010 Wij danken u allen voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa Izaak Hage Het heeft ons goed gedaan. D. Hage-Leenpoel Kinderen en kleinkinderen Kapelle, februari 2010 Het heeft ons bijzonder goed gedaan zoveel blijken van belangstelling te mogen ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Willem Izaak de Jonge Uw medeleven is voor ons een grote steun en troost geweest. N. de Jonge-de Pagter kinderen en kleinkinderen Middelburg, februari 2010 Dankbetuiging. Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overwacht overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder en oma Nellie de Kok - Kerkhove betuigen wij u onze welgemeende dank. M.J. de Kok Kinderen en kleinkinderen Goes, februari 2010 Uw medeleven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Catharina Martina Bernard-Boelhouwer heeft ons goed gedaan. Hartelijk dank hiervoor, namens de familie, Martin Bernard Domburg, januari 2010 Uw medeleven, zo warm en liefdevol, heeft ons gesterkt na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, opa en over opa Aalbregt Rijk -Ille- betuigen wij u onze oprechte dank. J.M. Rijk - Rijk Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind. Lewedorp, februari 2010 "Bollie" Walraven Bollie heeft zich jarenlang ingezet als speler en als vrijwilliger voor de rugby. We zijn hem dankbaar voor zijn tomeloze inzet. Hij was daarmee een voorbeeld voor velen. We wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe. E.Z.R.C Oemoemenoe rugbydub OEMOEMENOE Voor de vele blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve, altijd zeer zorgzame moeder en oma Wilhelmina Dieleman-van de Velde betuigen wij onze welgemeende dank. Het heeft ons erg goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, februari 2010 Hierbij willen wij u allen hartelijk bedanken voor de vele belangstelling en het meeleven dat wij hebben ontvangen na het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Jacobus Johannes Sturm Ko Het heeft ons goed gedaan, dat hij bij velen zo'n bijzondere plaats had. Het zal voor ons allen vreemd zijn zonder hem. Familie Sturm Aagtekerke, februari 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 61