Johannes Minderhoud Sjaak Mulder opzegaienst 44 I familieberichten zaterdag 6 februari 2010 dlensenlinq.nl Bedroefd, maar dankbaar dati hij uit zijn lijden is verlost, geven wij u kennis van het overlijden van broer en zwager van Arnemuiden M. v. Antwerpem-Minderhoud Goes A. Murre-Minderhoud Amersfoort W. Minderhoud G. Minderhoud-Rebel Izaak Jacobus Middelburg, 1 september 1937 Tot ons groot verdriet is overleden onze lieve, onvergetelijke broer, zwager en oom IJ. Mulder Sjaak B. Mulder t G. Mulder-Hardeman A. Kootstra-Mulder t L. Kootstra C. van Zuidland-Mulder Ph. van Zuidland A. Trapman-Verduyn A. Trapman Neven en nichten Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van de heer IJ. Mulder gepensioneerd ambtenaar van de voormalige Provinciale Stoombootdiensten Met waardering denken wij aan de wijze, waarop hij gedurende ruim 19 jaar in provinciale dienst heeft gewerkt. Onze deelneming gaat uit naar de achterblijvenden. GEDEPUTEERDE STATEN VAN ZEELAND Karla Peijs, voorzitter Viek Verduit, secretaris Middelburg, 5 februari 2010 Geen zee was jou te hoog, veel heb je overwonnen, nu ben je ondanks dat, de grote vaart begonnen. Dankbaar voor een leven dat in het teken stond van goedheid, eenvoud en eerlijkheid, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootopa f Vlissingen, 4 februari 2010 Annie Mulder-Back Ed en Connie Niek Jozua Wendy, Jesse, Fenna Samuel Yolanda, Dean Bennie en Elizabeth Melisa Mario Tara Lange Zelke 35 4381 EX Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Sjaak te nemen op maandag 8 februari van 11.15 tot 11.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zullen wij daar om 12.00 uur zijn leven gedenken, waarna omstreeks 13.00 uur de begrafenis op de Algemene Begraafplaats aan de President Rooseveltlaan zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in boven genoemd uitvaartcentrum. Sjaak hield van rode bloemen Ik kan gaan slapen zonderzorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Na een kort ziekbed hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa Abraham Nieuwenhuijze Bram Vlissingen, 18 oktober 1930 Oostburg, 4 februari 2010 Oostburg: Wil Nieuwenhuijze-Luijk Hillegom: Marja en Ton Snepvangers-Nieuwenhuijze Mattijs Ruben en Viviënne Hanneke t Vlissingen: Fenny en Arno Schiewold-Nieuwenbuijze Reinoud Oostburg: Kees en Nelleke Nieuwenhuijze-de Hullu Ellen Rob Grote Beer 8-33 4501 ER Oostburg De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op dinsdag 9 februari 2010 om 15.00 uur in de Protestantse kerk te Schoondijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Schoondijke. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kerk. Tot ons verdriet en toch nog onverwacht overleed na een kort ziekbed onze zwager Bram Nieuwenhuijze We leven mee in deze moeilijke tijd met Wil en kinderen. Heel veel sterkte. Zoutelande: Gerard Potappel Jo Potappel-Luyk in herinnering Zuidzande: Lotte en Pieter Moll Corrie Moll-Luyk in herinnering. Neven en nichten Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Ria Trompert-Qrootenboer Wij wensen Linda, Willem, Lotte, Vera en de verdere familie veet sterkte toe om dit verlies te dragen. Yolet enjan Angelique en Marcel Forine TanjaenAart Lenette en Etiënne Denise en Peter Wijbrand en Gina Jotanda enjacco Mieke en Reinier Ima en Bas Corinne en Christian Marije en Fabian en de kinderen. fHensenlinq.nl Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Altijd samen, toen, nu en straks Bedroefd delen wij u mede, dat in het bijzijn van hen die hem lief waren is overleden mijn innig geliefde man, onze altijd zorgzame en belangstellende vader en opa Abraham Jan van der Veer echtgenoot van Johanna Deborah Beatrice Abee in de leeftijd van 72 jaar. Met groot respect koesteren wij onze herinneringen aan hem. Serooskerke: J.D.B. van der Veer-Abee Serooskerke: René van der Veer Annemarie van der Veer-Lenselink Lisa Veere: Astrid Marinissen-van der Veer Peter Marinissen Oscar Anouchka 4 februari 2010 De Meijstraat 4 4353 CA Serooskerke De herdenkingsdienst zal worden gehouden op woensdag 10 februari om 12:00 uur in de Petruskerk, Ds. Van Wouwe straat 41 te Serooskerke. Aansluitend zullen we mijn man, onze vader en opa om 13:00 uur begraven op de Algemene Begraafplaats te Serooskerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de Petruskerk. Tot mijn droefheid is overleden mijn geliefde zoon Abraham Jan van der Veer in de leeftijd van 72 jaar Vlissingen: G. Bakker-den Hamer eerder weduwe van C. van der Veer 'Wanneer leven lijden wordt, is ster\>en een troost. We zijn heel verdrietig, maar blij voor haar, dat is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Betteke Wielemaker-van Meurs A Axel, 8 juli 1924 t Kapelle, 4 februari 2010 Kapelle: Levien Wielemaker Culemborg: Kees Wielemaker Rita Kobussen Joep f Timo Joris Correspondentieadres: Bruelisstraat 43 4421 CM Kapelle Betteke is opgebaard op haar kamer, nr. 117, in 'Cederhof'. Cederlaan 9 in Kapelle. Wanneer u nog even bij haar wilt zijn, bent u daar welkom op zondag 7 februari tussen 15.30 en 16.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 9 februari om 12.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van 'Cederhof'. Verdrietig zijn wij om het verlies van onze lieve buurvrouw Betteke Inge en Levien joke en Maarten Wilko en Judith, Ruth en Li se Ella en Hemmie Betteke onze ex-buurvrouw is overleden. Bedankt dat je voor ons altijd klaar stond. Rust zacht lieve Betteke. Jo van der Endt Eva van der Endt-Varkonyi

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 60