Übbüf&i opzegaienst Nathan Jannes ■I Di/srladsn mensenlinq.nl Martin Fermont GESLOTEN Martin Fermont 42 I familieberichten zaterdag 6 februari 2010 0 [Hcnseniinq.nl Dankbaar en gelukkig zijn we met de geboorte van (Nathan) zoon van Philip en Judith de Koeijer broertje van Bram "ftRoos, David en Joas Hanna en Bas de Koeijer Tilly en Albert Remijn 2 februari 2010 Cipreslaan 6,3053 NC Rotterdam Groot is de leegte die zij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor mij heeft betekend, geef ik u kennis dat toch nog onverwacht is overleden mijn lieve moeder Cornelia Adriaenssens-Geus weduwe van Jan Cornelis Adriaenssens in de leeftijd van 79 jaar. Kees Adriaenssens 4 februari 2010 Postweg 11 4456 AB Lewedorp De crematieplechtigheid zal worden gehouden woensdag 10 februari om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 10.50 uur aanwezig te zijn. Na de crematieplechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. y fa. bij U is de bron van het leven; omdat U licht geeft, zien wij licht. Psalm 56:10 In "De Leystroom" te Breda is, gesterkt door het H. Sacrament van de Zieken, overleden onze beminde medezuster Zuster Irmgardis Maria Paulina Judoca Burm Franciscanes van de congregatie "Alles voor Allen Geboren te Hontenisse. 20 april 1911 Geprofest, 2 februari 1936 Overleden, 29 januari 2010 Namens familie en medezusters Zr. Felix van der Borgt, algemeen overste Mgr. Hopmansstraat 2 4817 JS Breda De uitvaartliturgie, heeft plaatsgevonden op donderdag 4 februari 2010 in de kapel van Maria Matër Dei, Mgr. Hopmansstraat 2 te Breda, waarna Zuster Irmgardis werd begraven op de R.K. Begraafplaats "Zuylen", te Breda. Abusievelijk werd deze advertentie niet in de juiste editie geplaatst. Diep bedroefd geven wij u kennis dat, na een ernstige ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde man, onze zeer zorgzame vader en opa Cornelis Johannes Jozias Butler Kees in de leeftijd van 54 jaar. Yerseke: D.C. Butler - Jansen Bruinisse: Jolanda en Jaco Hanzen Marjanne, Genie Kruiningen: Lizette en Huibert van der Hart Julian, Carmen 4 februari 2010 Fregatstraat 25 4401 JE Yerseke De rouwdienst wordt D.V. dinsdag 9 februari om 10.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen - Geen bezoek aan huis. Onze dank gaa t uit naar de medewerkers van de R.S. T., de doktoren en verplegend personeel van het E.M.C. te Rotterdam en het Adm. de Ruyterziekenhuis te Goes voor alle goede zorgen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een ernstige ziekte behaagde het de Heere, van onze zijde weg te nemen onze broer, zwager en oom Kees Butler op de leeftijd van 54 jaar. Sterke de Heere Dien en de (klein) kinderen met dit zware verlies. Jos en Sanny Butler Liesbeth en Peter v.d. Bogert Neven en nichten Vlissingen 4 februari, 2010. Wij kregen het trieste bericht dat - toch nog vrij onverwacht - is overleden onze medewerker Kees Butler Vorige week nog stonden we met een aantal collega's*stil bij het 40-jarig dienstjubileum van Cees bij Scheldebouw. Cees was al geruime tijd ziek, maar bleef desondanks vol vertrouwen te zijner tijd zijn werkzaamheden bij Schelde bouw weer te kunnen hervatten. Helaas heeft dit niet zo mogen zijn. Wij zullen ons Cees blijven herinneren als een goede en trouwe collega en wensen zijn vrouw, kinderen en klein kinderen heel veel sterkte. Directie en medewerkers Scheldebouw BV, Middelburg Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Ga naar www.mensenlinq.ni en meld u aan. Mijn liefste marretje We begonnen vol goede moed aan de dotterbehandeling. Al onze hoop was gevestigd op het UZ Antwerpen. Na drie maanden leven tussen hoop en vrees hebben we met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn liefste maatje, onze lieve zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom Sluiskil 6-9-1963 Antwerpen 3-2-2010 Koewacht Karin Peeters Sluiskil Pa en Ma Fermont Axel Ma en Pa - in herinnering - Peeters Terneuzen Sandra en Jan FrédériqueAnouk Goes Silvie en Ad - in herinnering - JurianTristan - in herinnering -, Muriël Vlissingen Matty en André Dennis, Lisa Axel Rudi Axel Eddy Hulst Mark en Brigitta Luuk, Evi Nieuwstraat 49 4576 AH Koewacht U bent uitgenodigd yoor de afscheidsbijeenkomst op donderdag 11 februari om 15.00 uur in 'De Brouwzaele', Mr. F.J. Haarmanweg 52-54 te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Mocht u geen kaart hebben ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Mijn lieve Martin Vanaf de eerste dag dat ik je kende was "Het" er. Een klik, een gevoel, we dachten hetzelfde, we voelden hetzelfde, we wilden hetzelfde. 2 handen op één buik. Nu is er één hand van verdwenen.... Dankbaar ben ik dat ik je heb mogen kennen. De liefde die we samen hadden zal ik nooit vergeten. Voor altijd in mijn hart Kanjer Liefs Karin, 'je poepie' Wegens het overlijden van de partner van Karin zijn wij donderdag 11 februari vanaf 12.00 uur Kapsalon Hair Zo, Bastionstraat 2 Axel Woorden schieten tekort nu we gehoord hebben dat Martin is overleden. Wij wensen Karin en haar familie heel veel sterkte toe voor de komende tijd. Namens het team van Hair en Zo: Rinus,Gree,Gerda,Roxanne,Bianca,Kelly,Una en Vera.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 58