PZC Superstunt Brunello 40 banen SaSadminWrat^ Sigrric Personeelsdiensten 300M® Communicatieadviseurs m/v (Breda en Goes) Management/traffic-/ inkoopmedewerker m/v (Breda) min. 28 uur Directieassistent m/v (Goes) min. 24 uur www.pzc.nl/wijnwinkel X zaterdag 6 februari 2010 O JobTrack.nl Werkje graag samen met klanten en col lega's? Pas jij in een dynamische organisa tie met een informele bedrijfscultuur? En ben je erg nauwkeurig? In deze functie verzorg je salarisadministraties en alle daaraan gerelateerde werkzaamheden voor een diversiteit aan klanten. Je onderhoudt con tacten met de klant voor wat betreft uitvoering van werkzaamheden en je^ signaleert advies- vragen. Je beschikt over miniraaai mbo werk- en denk niveau en hebt PD-loonadministratie, bij voor keur aangevuld met het VPS-diploma of de bereidheid om deze opleiding te volgen. Enkele jaren relevante werkervaring en kennis van Unit4 Salaris zijn een pré. Heb je belangstelling? Je sollicitatie (met c.v.) ontvangen wij graag bin nen twee weken en kun je sturen naar de afdeling PZ, Postbus 8,4460 AA Goes of per e-mail aan pz@sigmapersoneel.nl. Aanvullende informatie wordt gegeven door Pieter Kole, tel. 0113 - 25 66 20. Sigma Personeelsdiensten is gespecialiseerd op het gebied van salarisverwerking, salarisadvies en personeelsadministratie. Wij opereren vanuit drie vestigingen met dertig collega's. Kijk voor meer informatie op www.sigmapersoneel.nl. Kijk voor de uitgebreide vacatureomschrijvingen en meer informatie op: www.boomcommunicatie.nl Wij zoeken voor zowel onze vestiging in Breda als Goes enthousiaste professionals die hun opgedane ervaring en kennis in willen zetten voor een diversiteit aan toonaangevende opdrachtgevers. Je ontwikkelt, coördineert en verzorgt aansprekende communicatie projecten. Continu ben je op zoek naar effectieve vormen van contact met doelgroepen. Kennis van online marketingcommunicatie is voor jou dan ook vanzelfsprekend. Je hebt minimaal hbo-niveau en hebt bij voorkeur ervaring opgedaan bij een communicatie bureau en/of een communicatie-/marketingafdeling. Kortom: je hebt de nodige ervaring en wilt nu doorgroeien! Voor de vestiging in Breda hebben we een echte alleskunner nodig. Iemand die de vestigingsmanager assisteert bij zijn dagelijkse werkzaamheden en een spil is op het gebied van inkoop. Als directieassistent ondersteun je het managementteam. Ook ben je verantwoordelijk voor het office management. Voor deze functie zijn wij op zoek naar een ambitieuze kandidaat die het een uitdaging vindt om veel zaken tegelijkertijd op te pakken. BOOM Communicatie is één van de grootste creatie- en communicatieadviesbureaus in Zuidwest-Nederland met vestigingen in Breda, Goes en Rotterdam. Een ROTA- en Pragma-erkend bureau vol enthousiasme, dat inspirerend is voor klanten én medewerkers. Grijp deze kans dus! Maraia Palazzacci Brunello di Montalcino 2004 Brunello di Montalcino is de meest gerenommeerde wijn van Italië. Deze wijnen hebben een zeer lang bewaarpotentieel wat beloond wordt met een innemende geur en uiterste verfijning. De Brunello di Montalcino van Maraia Palazzacci is een uiter mate volle en krachtige wijn gemaakt van perfect gerijpte en met de hand geplukte Sangiovese Grosso druivén. Maar liefst 3 jaar gerijpt op eikenhouten vaten! Deze bewaarwijn is nog op te leggen tot 2026. Een topper! Adviesprijs 27,95 Lezersprijs 15,95 BON BRUNELLO Dl MONTALCINO 2004 Hierbij bestel ik: (aantal) x 6 flessen Brunello di Montalcino a 15,95* per fles Vanaf vier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. U ontvangt de rekening per post nadat de wijn geleverd is. Levertijd webwinkel 5 werkdagen. Klantenservice: 0900 - 2021352 0,45 p.g.) Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail door te geven. VOORLETTERS VOORNAAM OMOV GEBOORTEDATUM Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Wijnwinkel, Antwoordnummer 10822,7960 WB Ruinerwold. (een postzegel is met nodig) De PZC gaafzorgvuldig om met persoonsgegevens Op alle informatie di Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing In het colofon van treft u nadere informatie aan. is verstrekt is de

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 142