Colofon Sara Anna Luteijn Lucien Soethaert Adrie Maas In Maiï iDriufn Ü&te ÜBfk'nihri Van der Hooft Uitvaartzorg i /I ,v JL JL O (Hensenlinq.nl vrijdag 5 februari 2010 familieberichten 137 In plaats van kaarten. Als boerin wasje sterk en arbeidzaam. Als moeder en oma heb je altijd voor ons klaargestaan. Flink was je je hele leven. Moedig ben je tot het einde gebleven. Door liefde omringd is thuis in haar vertrouwde omgeving op 87-jarige leeftijd van ons heengegaan, onze moeder, schoonmoeder en oma Weduwe van Willem Basting geboren 2 juli 1922 te Zuidzande Aardenburg Ria en Tonnie Zuidzande Jaap AmersfoortSjaak en José Jerome We zijn de mensen van de zorg dankbaar voor de goede begeleiding. - 3 februari 2010 Correspondentieadres: Dorpsstraat 25 4505 AN, Zuidzande Naar wens van (ojma vindt de1 begrafenis in besloten kring pMats; overleden 3 februari 2010 te Zuidzande o Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Voor hen die ik achterlaat: vaarwel en wees tevreden. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een kort stondige ziekte is overleden mijn lieve man, onze (schoon)vader en opa Franciscus Vlassenrood Frans echtgenoot van Clara Pharailde Fidelia Maria Vlassenrood-David Hij overleed in de leeftijd van 78 jaar. Clara Vlassenroód-David Peter Jean-Paul en Dorien Lisa, Amber Hulst, 3 februari 2010 Kerklaan 9,4576 AV Koewacht U kunt afscheid nemen van Frans in het uitvaartcentrum van DELA, v.d. Maelstedeweg 102b te Hulst, op zondag 7 februari van 12.00 tot 12.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 8 februari om 10.30 uur in de aula van de Brouwzaele, Mr. F.J. Haarmanweg 52-54 teTemeuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van de Brouwzaele, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. In plaats van bloemen graag een donatie aan het KWF. Hiervoor staan collectebussen in de Brouwzaele. 'Ik hou van het leven, en ik hou van de mensen Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is van ons heen gegaan onze lieve moeder, oma en overgroot oma Janna Maria Pieternella Vroegop - Eijke Jannie sinds 1985 weduwe van Arie Marinus Vroegop Zij overleed in de leeftijd van 96 jaar. Kinderen (achterkleinkinderen Terneuzen, 30 januari 2010 Correspondentieadres: Guido Gezellestraat 16 4532 EC Terneuzen De afscheidsbijeenkomst, gevolgd door de begrafenis te Terneuzen, heeft op donderdag 4 februari in besloten kring plaatsgevonden. Stil ben je van ons heengegaan. Je hebt altijd voor ons klaargestaan. Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven. Zo wasje hele leven. Je ivas een schat voor ons allen. Je te moeten missen zal ons heel zwaar vallen. Bedroefd delen wij u mede dat, in het bijzijn van hen die hem dierbaar waren, van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader, opa, schoonbroer en oom echtgenoot van Cecile Irma van Hecke *18 - 08 - 1932 Westdorpe t 04-02-2010 Terneuzen Westdorpe: Cecile Soethaert-van Hecke Sas van Gent: Danny en Linda Sebastiaan en Angelique, Devon Joleen en Erwin Wondelgem (B): Mario en Natalie Matias Annabel Westdorpe: Patrick in herinnering Peggy en Tino, Joshua Familie Soethaert Familie van Hecke Westdorpe, 4 februari 2010. Beatrixstraat 4, 4554 CL. De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op dinsdag 9 februari om 10.00 uur in de kerk van O.L.V. Visitatie te Westdorpe, waar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst in de kerk. De crematie zal aansluitend in alle stilte plaatshebben te Terneuzen. Lucien ligt opgebaard in familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u zondag 7 februari om 16.00 uur afscheid van hem kunt nemen. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. De warme steun, het medeleven, de vele bloemen en de grote belangstelling na het overlijden van hebben diepe indruk op ons gemaakt en ons kracht voor de toekomst gegeven. Omdat het ons onmogelijk is om een ieder persoonlijk te bedanken, hopen wij dat u langs deze weg onze dank wilt aanvaarden. Bep Maas-van de Wiel Alexander en Astrid Colin Ronnie en Saskia Oost-Souburg, februari 2010 Denk aan mij terug in de stralende zon Hoe ik was toen ik alles nog kon Onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van Herman van Opdorp Hij overleed in de leeftijd van 69 jaar. Cliënten en Team Sterredreef 10-12 Clinge De vele blijken van meeleven en de warme belangstelling tijdens de periode van ziekte en na het overlijden van onze broer, zwager en oom Jan van Tatenhove hebben ons steun en troost gegeven. Het heeft ons goed gedaan en daarvoor willen wij iedereen hartelijk dank zeggen. Familie van Tatenhove Gapinge, februari 2010 Hartelijk dank voor de warme belangstelling en medeleven na het overlijden van onze zoon en broer Dr. E.M. Wiskerke Het heeft ons goed gedaan. Fam. P. Wiskerke Goes Wij willen iedereen bedanken voor het meeleven bij het verlies van onze lieve David Het heeft ons goed gedaan. Jene en Marja de Visser Thijs C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder T:0113 311517 E: i nfo@vanderhooftu i tvaartzorg.n 1 W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding Voor een zorgzame begeleiding UlTVAARTZORGCENTRUM De Bevelanden J.C. Hoekman GEIDEIOOZEPAD 20,4463 A| Goes (0113) 227525 H Voor een volledige en waardige verzorging van uitvaarten in geheel Midden-Zeeland lil ARENSMAN Www uitvaartverzorging 7 T voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP ADMINISTRATIE-ADRES GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND POSTBUS 75 telefoon 0111-412877 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M VAN DER WERF I A BOSLAND K BREEN M. G. VAN DE KREEKE Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermeiden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging, kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 39