o op de emotie... familieberichten Wat blijft is 3 6 familieberichten vrijdag 5 februari 2010 O (Ilensenlinq.nl Na een intensief arbeidsverleden is na een kort ziekbed toch nog onverwachts overleden mijn zorgzame man, onze vader, opa en overopa Pieter Jan Wabeke in de leeftijd van 87 jaar. Colijnsplaat: Colijnsplaat: Wolphaartsdijk: Colijnsplaat: K.M.Wabeke-de Kam Matty Wabeke Cees Verwei Dick Wabeke Elly Wabeke-van Goudswaard Bert Wabeke Birgit Wabeke-Dreis Kinderen en kleinkinderen Goes, 3 februari 2010 Rozenstraat 25, 4486 CD Colijnsplaat De afscheidsdienst zal op dinsdag 9 februari worden gehouden om 13.00 uur in het Monuta stiltecentrum (bij verzorgingshuis Cleijenborch) aan de Dokter Maasstraat te Colijnsplaat. Aansluitend zullen we hem om 14.00 uur naar zijn laatste rustplaats brengen op de begraafplaats te Colijnsplaat. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd stiltecentrum. Liever geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze lieve Opa is er niet meer. We zullen hem missen... Dag Opa, Davonne en Walter Tess, Evi Ricardo en Anne Leandro Pieter f amili eber i e h t e n on ttne.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren i de Provinciale Zeeuwse Courant Nog zoveel plannen, nog zoveel dromen. Het heeft er niet van mogen komen. Met verbijstering en ongeloof hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van mijn man, onze vader, onze zoon, broer en schoonzoon Rob Walraven 28 maart 1959 t 3 februari 2010 Ineke Walraven-Schuit Tommie en Irene Walraven Tiny en Wim Walraven Ankie en Donald Waasdorp Stefan en Sven Dien Schuit-Minnaard Walravenstraat 8 4339 AH Nieuw en St. Joosland Rob is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhove- laan 1Er is aldaar gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 8 februari a.s. van 14.30 tot 15.15 uur. Aansluitend zal de herinneringsdienst worden gehouden om 16.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het eerder genoemd rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze adver tentie als zodanig te beschouwen. Plotseling is overleden onze zwager en oom Robbie Walraven Gerrie Bart en Jacqueline Patrick en Sandra Wendy en Brahim Jan en Yvonne Wilma en Bennie Willy en Gradus Zo geschrokken, zo onwerkelijk is het plotselinge overlijden van onze neef Rob Walraven Jaap en Gré Walraven Ineke en Jan den Hollander Hannie Walraven en Johan Cevaal Leo en Trudy Walraven Heieen en Lejo van de Visset- Neven en nichten Plotseling is overleden onze neef Rob Walraven Wij wensen Ineke, Tommie, Irene, Tiny en Wim en familie heel veel sterkte toe in de komende tijd. Middelburg: Sjaak Wisselink Mieke Wisselink-Brasser en kinderen Oost-Souburg: Jozien Brasser Wisselink Rien Brasser en kinderen Oost-Souburg: Riet van Ieperen-Wisselink Huug van Ieperen en kinderen Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzonder mens Geheel onverwacht, en veel te vroeg overleden onze buur man/collega, Robbie Walraven Wij wensen Ineke, Tommy en familie heel veel sterkte, voor nu en de komende tijd. Dennis en Veronique We zijn diep geschokt door het plotseling overlijden van Robbie Walraven We blijven Robbie herinneren als een gedreven per soonlijkheid. die een belangrijke bijdrage heeft geleverd aan diverse projecten om de leefbaarheid binnen ons dorp te verbeteren. We wensen de familie alle sterkte. Bestuur van de dorpsvereniging Nieuw- en Sint Joosland Initiatiefgroep Dorp van de Toekomst Klankbordgroep N57 Een speciale vriend, gewoon speciaal Robbie Bedankt man voor je vriendschap! Milly en Gérard Veel sterkte met het verlies van Rob Adrie en Lucia Alex Magda en kinderen Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Marie Ide-van Renterghem Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid en de lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. O.Ide Kinderen en kleinkinderen Sluis, februari 2010 Wat was jij sterk en arbeidzaam. Wat heb je voor ons allen klaargestaan. Flink was jij je hele leven, moedig ben je tot het eind gebleven. Flink wil je nu dat ook wij zullen zijn maar afscheid van jou nemen doet ons zo'n pijn. Intens bedroefd om haar afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat na een kortstondige ziekte van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en onze allerliefste oma Emma Maria Stephania van den Bossche weduwe van Izaak Abraham Vermeulen Schoondijke, t Oostburg, 18 augustus 1930 3 februari 2010 Groede: Jolanda en Enrico Naomi Aïsha Correspondentieadres: Quarles van Uffordstraat 14 4503 AP Groede De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op dinsdag 9 februari om 10.30 uur in de kerk van de H. Eligius aan het Eligiusplein te Oostburg. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 38