Oi/srlad eu 34 I familieberichten vrijdag 5 februari 2010 O Hlenseniinq.nl Wef verdriet om zijn heengaan kan nooit zo groot zijn als de vreugde die hij ons heeft geschonken. Na een leven dat getekend was door inzet en hartelijkheid voor allen die hem omringden is onverwachts van ons heengegaan onze lieve zorgzame vader, schoonvader, opa en overopa Jan Nicolaas Beije sinds 26 oktober 2009 weduwnaar van Bastiaantje Johanna Arkenbout 4 februari 1923 t 3 februari 2010 Terneuzen: Janny en Leon Peter Jornt en Nadja Zierikzee: Geertje en Kees Miranda en Michel Jesper, Emily Mariska Tim Dikkie Boszicht 25, 4462 BH Goes Vader en opa is opgebaard in het uitvaartcentrum van "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op maandag 8 februari van 10:00 tot 10:30 uur. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden om 12:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance in eerdergenoemd uitvaartcentrum. Ons bereikte, het droevige bericht van fiet overlijden van Ets Dirksen-Ge(dof Wij wensen Jeroen, VincentMarco en hun familie- veel sterkte Eric en Zora Co6es Sam en Myrthe Verdrietig, maar ook. dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Willem Andries de Jonge -Wim- in de leeftijd van 76 jaar. Kruiningen: D.P. de Jonge-Verrijzer Sommelsdijk: Jeannette de Jonge Amy, Ruthger Kruiningen: Franken Sandra de Jonge-Bun 3 februari 2010 Snellemarkt l 4416 BR Kruiningen De afscheidsdienst wordt gehouden maandag 8 februari om 14.00 uur in het verenigingsgebouw van de Gereformeerde Gemeente aan de Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de afscheidsdienst is er van 13.15 tot 13.45 uur in bovengenoemd vereningsgebouw gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Dierenvriend, we zullen je missen. Kim, Nancy, Rocky, Mike Jennifer, Kim en Romy in. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze zwager, oom en oud-oom Wim de Jonge (Ome Wim) A.J. Verrijzer, U.M. Verrijzer-Blondel. Richard, Gerda Melanie van Belzen. Colin, Betty Evy Zegers. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve broer, zwager en oom Jacobus Kooman in de leeftijd van 81 jaar. J. Verhulst-Kooman, in herinnering l.N. Verhulst, in herinnering E. Blankenburgh-Kooman C. Blankenburgh. in herinnering N.C. van Dalen-Kooman J. van Dalen Neven en nichten Rotterdam, 4 februari 2010 Correspondentieadres:.!, van Dalen Treubstraat 17 4463 TE Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 8 februari van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 9 februari om 14.00 uur in de aula van bovengenoemd rouwcentrum. Aansluitend zal om plm. 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en ontmoeting in de koffiekamer van het rouwcentrum. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. Diepbedroefd geven wij u kennis dat, na een moeitevolle levensavond, door de HEERE op Zijn tijd en wijze van ons is weggenomen mijn innig geliefde man. onze zorgzame vader, opa en overopa Johannes Minderhoud echtgenoot van Dina Goedegebure in de leeftijd van bijna 77 jaar. Nieuwdorp: Nisse: D. Minderhoud-Goedegebure Kees en Magda Minderhoud-van Damme Hans en Marinda, Annabel Corné Dinette en Jacco Bart Wouter Yerseke: LenieenTeun Hoogvliet-Minderhoud Rianneen Marijn Dineke en Arjan, Jelle, Emmy Henk en Jacintha Jolinda Arnemuiden: Jan enTonnie Minderhoud-Schroevers Kimberley Chantal Mare Nieuwdorp: Peteren Carol ien Minderhoud-Bij de Vaate Johan Dianne Melanie Oosterland: Lianen Leon Flikweert-Minderhoud Henri Arno Marinka 4 februari 2010 Havenweg 14,4455 AP Nieuwdorp. D.V. Maandag 8 februari is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. dinsdag 9 februari om 13.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Havenweg 26 te Nieuwdorp. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd delen wij u mee dat de Heere, na een langdurige ziekte, toch nog plotseling uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zwager en oom Johannes Minderhoud echtgenoot van Dina Goedegebure Nieuwdorp: 's-Heer-Arendskerke: Borssele: Borssele: Fluib en Iza Goedegebure-Dekker Rinus Goedegebure Nelly Goedegebure-van de Guchte (in herinnering) Ian en Nelly Goedegebure-Maas Piet en Dirry Goedegebure-van Campen Rika en Jan Walhout-Goedegebure Kees en Ineke Goedegebure-Meulbroek Nieuwdorp: Leuntje Goedegebure (in herinnering) los Otte Tannie en Leen Sturm-Goedegebure Leen en Yvonne Goedegebure-van Ginkel Neven en nichten familie Goedegebure. Wij wensen Dina, kinderen en kleinkinderen veel sterkte en Gods vertroosting toe. Sluiskil: Yerseke: 's-Gravenpolder: Nieuwdorp: Zoals een schip langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij afscheid van je moeten nemen. Verdrietig geven wij u kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze vader en opa Marinus Aarnout van Stee sinds 15 augustus 1993 weduwnaar van Janna Pieternella de Leeuw vader van Rinusje 16 juni 1947 Yerseke, 1 juni 1922 t Vlissingen, 4 februari 2010 Dordrecht: Helma en Theo Marco Jeanette Vlissingen: Ineke Désirée Vlissingen: Jacomien -Vlissingen: Rinus en Belinda Jeroen Correspondentieadres: Grenswegeling 10 4384 NA Vlissingen De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden woensdag 10 februari om 13:30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Voorafgaand is er hier van 13:00 tot 1.3:20 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren. Dé crematie zal in stilte plaatsvinden. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op 2 februari is thuis rustig ingeslapen mijn lieve, zorgzame vrouw, onze lieve moeder en onze allerliefste oma Maria Cornelia Trompert-Grootenboer Ria in de leeftijd van bijna 62 jaar. Wij zijn verdrietig en zullen haar enorm missen. Peter Trompert Linda en Willem de Kraker-Trompert Lotte en Vera Frans en Marianne Trompert-de Man Chantal, Daphne enjulia Fokkerstraat 18 4301 MD Zierikzee De crematie zal in besloten familiekring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis Wat blijft is de emotie... Ö-Q-CP familieberichten !BS v_ Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 36