nd|23 is bangmakerij9 ind. GRATIS 1250m2 SHOWROOM Rechtbank eist zes jaar cel voor seks met minderjarige meisjes LEVERING EN PLAATSING! era opgesteld staain Nieuwe voorzitter Loodswezen gekozen Taak- en celstraf afperser AIVD vrijdag 5 februari 2010 door Ad Roos middelburg - Geld was de drijf veer, seks was de prijs. Een 43-jari- ge Middelburger leverde het geld en kreeg daarvoor seks terug. Niet van vrouwen die dat beroepshalve deden, maar van drie meisjes van veertien tot en met zestien jaar. Voor die feiten, seks met een min derjarig meisje, twee verkrachtin gen, de meisjes zover krijgen dat ze naaktfoto's van zichzelf maak ten en dus het bezit van kinderpor no, eiste officier van justitie W. Suijkerbuijk gisteren in Middel burg een celstraf van zes jaar waar van één jaar voorwaardelijk, ruim 9000 euro schadevergoeding en een proeftijd van vijf jaar tegen hem. Het begon allemaal met het jong ste meisje, dat hij via haar ouders leerde kennen. Volgens de Middel burger kregen ze een relatie en al spoedig hadden ze seks. In de au to, in zijn winkel en in zijn wo ning. Volgens het meisje meer dan honderd keer en voor haar dien sten kreeg ze geld, beltegoeden en kadootjes. Daar waar het kon werden van het seksgebeuren opnames gemaakt. De volgende stap van de - volgens deskundigen - op seks beluste Mid delburger was zijn 'vriendin' te be wegen om een vriendinnetje in te schakelen voor eveneens seks. Al bij de eerste kennismaking ging het nieuwe 16-jarige vriendinnetje naakt onder de zonnebank en had den de Middelburger en de twee meisjes seks. Daarna een derde vriendinnetje. Alles werd op video gezet en op de computer van de Middelburger gezet. Ook werden de meisjes en nieuwe vriendinne tjes verzocht van zichzelf een naaktfoto te maken. Ook daar werd voor betaald. Uiteindelijk, na een ruzie met een van de meisjes, werd er aangifte gedaan en kwam de zaak aan het rollen. Opmerke lijk was overigens dat de seks met de aangeefster ook na de aangifte gewoon doorging. E. Smit, de raadsman van de Mid delburger, merkte op dat het jong ste meisje naast zijn cliënt ook nog met vele anderen seksueel con tacten onderhield en dat de meis jes actief instemden met het seksu ele verkeer. Van verkrachting kon dus volgens hem geen sprake zijn; hooguit van verleiding. Verder wil de de raadsman duidelijk gezegd hebben, dat zijn cliënt absoluut géén pedofiel is. Als gevolg van dit alles is het bedrijf van de man ge sloten, is hij zijn huis kwijt en is zijn (tweede) huwelijk gestrand. De uitspraak is op 18 februari. VLISSINGEN Fred Kuipers is door de leden van de Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden gekozen tot nieu we voorzitter. Hij volgt Guido van Rooij op. Deze was de laatste ne gen jaar voorzitter van de corpora tie. Van Rooij gaat weer aan de slag als registerloods-. De overdracht van de voorzittershamer is in april. middelburg - De rechtbank in Middelburg heeft gisteren een 33-jarige Middelburger een taak straf van 120 uur en een gevange nisstraf van 247 dagen waarvan 180 dagen voorwaardelijk opge legd, omdat de man op 26 augus tus vorig jaar probeerde de AIVD 5000 euro af te persen. Ook be dreigde hij - indirect - leden van het Koninklijk Huis en was hij in het bezit van kinderporno. Hij voelde zich omheus bejegend door de AIVD (Algemene Inlich tingen- en Veiligheidsdienst) en wilde een schadevergoeding van 5000 euro. Om zijn eis kracht bij te zetten zei hij dat als er niet be taald zou worden 'er wel eens iets met Prinses Margriet, de kóningin of andere leden van het Konink lijk Huis zou kunnen gebeuren.' Tegen de man was een taakstraf van 240 uur en een voorwaardelij ke gevangenisstraf van zes maan den geëist. Een van de kaarten die Greenpeace verspreidt in de campagne tegen de eventuele komst van een tweede kernenergiecentrale in Zeeland. V\K i; hu ar Instap model BM 185:1 ligplaats, 3 zitplaatsen, incl. LED verlichting Iftm* 11.000 Model BM 216: 2 ligplaatsen, 3 zitplaatsen, incl. LED verlichting stereo systeem van €15.200 Model BM 306: 2 ligplaatsen, 3 zitplaatsen, incl. LED verlichting TV/DVD en stereo systeem van €23.000 VOOR €5.500 Lokkerdreef 10, 4879 ND Etten-Leur. Tel 076-5048800 Ofltdek Onze Wereld VCM Wellness! Openingstijden ma gesloten, di t/m do 9.30-17.30 uur vrijdag 9.30-21.00 uur, za 9.30-17.00 uur www.janvansundert.nl *Vraag naar de actievoorwaarden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 25