Marina Oele - Glas Toon van Wijck Petrus Bernardus Scheepers P.B. Scheepers 32 I familieberichten donderdag 4 februari 2010 O ITlensenLinq.nl Afscheid nemen is met zachte handen dicht doen wat voorbij is en dan verpakken in mooie, fijne en goede gedachten ter herinnering Na alle fijne jaren die we samen met hem hebben beleefd, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Ben Janssen echtgenoot van Tjekla Jlanssen-Dest We zullen zijn liefde en humor enorm missen A Vlissingen, 5 oktober 1937 Terhole, 2 februari 2010 Terhole: Tjekla Janssen-Dest Amersfoort: Edwin en Simone Janssen Romy, Dennis Oost-Souburg: Tamara lanssen en Patrick de Klerk Jasmijn, Mees Amsterdam: Michiel Janssen en Silvia Dantas Kirian Rotterdam: Julius Dest Past. Boumanstraat 7 4583 SH Terhole De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 6 februari om 10.30 uur in de aula van De Brouwzaele, Mr. F.J. Haarmanweg 52-54 te Terneuzen. Voorafgaand bieden wij u de gelegenheid tussen 9.45 en 10.15 uur persoonlijk afscheid van Ben te nemen. Ben zal na de afscheidsdienst worden bijgezet bij Tia op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat te Terneuzen. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de koffie kamer van De Brouwzaele. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Ik kan slapen zonder zorgen want slapen kan ik bij U thuis Alleen bij U ben ik geborgen Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig thuis. Heden overleed zacht en kalm onze tante Josina Kluijfhout - de Potter Tante Sien weduwe van Janus Kluijfhout in de leeftijd van 94 jaar. J. de Potte* M. de Potter-Driegen W. de Groot-Kluijfhout F.W. de Groot Neven en nichten Middelburg, 1 februari 2010 Correspondentieadres: Zuiderzeestraat 57, 4388 GP Oost-Souburg "Onze dank gaat uit naar de medewerk(st)ers van Zorgcentrum St. Willibrord voor de liefdevolle verzorging". Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 5 februari van 09.45 tot 10.00 uur in "De Couburg", Duinstraat 4a te Koudekerke. Aansluitend zal daar om 10.15 uur een korte dienst worden gehouden waarna we haar om 11.00 uur naar haar laatste rustplaats zullen brengen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Couburg", Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd nemen we afscheid van onze zuster, schoon zuster en tante Maria Muller weduwe van Henk Mannaart J.L. de Wolff-Muller E. Muller-Lagace A. Muller E.C. Muller-v.d. Velde Neven en nichten "Veilig in Jezus armen" Dankbaar voor hetgeen zij voor ons heeft betekend en beseffend dat het een voorrecht was haar zo lang in ons midden te mogen hebben, geven wij u kennis van het geheel onverwachte overlijden van onze moeder, oma en "ouwe" oma gehuwd met Pieter Oele (t 1 - 7 - 2007) in de leeftijd van 89 jaar Kapel le: Adrie en Joke Oele - van Vredegem Peter en Pauline Lisa, Sven, Niels Erik en Christine Martijn, Michiel, Romée Dronten: Joke Vermaire - Oele Gerrit Vermaire (in herinnering) André en Carin Marion en Nico Nick, Tom Kapelle, 2 februari 2010 Correspondentieadres: Moolhoekstraat 6, 4421 GH Kapelle Een dankdienst voor haar leven zal worden gehouden op maandag 8 februari om 13.00 uur in de Hervormde kerk, Kerkplein 1 te Kapelle. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemde kerk. Een wonder zocds een ster in df nacht een wonder wie had dat ooit van mij verwacht? Een klein meisje in mijn leven die ik al mijn zorg en liefde had willen geven. Norma Miscfia Rijnberg 26 januari 2010 Zij is geboren en overleden op 26 januari om 12.48 uur. Weegt 1905 gram en is 46 cm lang. De crematiedienst werd in besloten kring gehouden op zaterdag 30 januari in het crematorium te Middelburg. Kim Rijnberg Repel 1 4328 CG Burgh-Haamstede Tot ons verdriet is geheet onverwacht na een zwangerschap van 8 maanden overleden onze allerliefste Nanno Miscfia Rijnberg dochtertje van Kim. We keken erg naar haar uit. Opa en Oma Rijnberg Janleen en Sandra Jaimy en Nick Heel bedroefd zijn we door het heengaan van ons achterkleinkindje N anno Je was zo'n mooi meisje. Oma en opa Kamphuis N anno Lieve schat, zo onschuldig en klein. We wilden zo graag jouw nieuwe familie zijn. Groot geluk leek in het verschiet Maar helaas, het mocht zo blijkbaar niet. Je was zo welkom bij ons allen Jou te verliezen is ons dan ook zeer zwaar gevallen We moeten je nu laten gaan, Voor jou zal er zeker ook een sterretje aan de hemel staan Jos en Ingrid Sturm Miranda en Jeroen Jeroen Yorick Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je het is je dikwijls zelf ontgaan je zegt, ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Met intens verdriet geven wij u kennis dat, na een leven van toewijding en zorg voor allen die haar lief waren, toch nog onverwachts van ons is heengegaan onze allerliefste moeder, schoonmoeder en oma Elfrieda Maria Franciesca van den Brande-van der Vlies Frieda weduwe van André van den Brande in de leeftijd van 87 jaar. Walter en Tiny Jeffrey Paul en Trees Daniëlle en Johan Kevin en Sanne Terneuzen, 29 januari 2010 Woonzorgcentrum de Blide Correspondentieadres: Reggestraat 13 4535 GJ Terneuzen Volgens haar uitdrukkelijke wens heeft de crematie plechtigheid op woensdag 3 februari in besloten kring plaatsgevonden. Geschokt door het plotseling overlijden van Wij wensen de familie veel sterkte. Muziekvrienden Friso: Donny, Nicole, Renzo, Manon, Jan V, Anita, Erwin, Ellen, Brian, Yvonne, Ronald, Dominique, Thijs, Sandor, JP, Naomi, Frank Na een lange strijd is van ons heengegaan mijn lieve man en onze (schoon)vader 7 november 1958 t 30 januari 2010 Els Scheepers-Mol Patrick Scheepers Tanja Halinska Scooby 'ik Zach. Jansenstraat 15 4332 VC Middelburg De crematieplechtigheid heeft naar zijn wens in besloten kring plaatsgevonden. Op 30 januari is overleden onze lieve schoonzoon, zwager en oom Wij zullen hem erg missen. Pa en Ma Mol Robert, Sabine en Ramon Afscheid van jou valt ons zwaar Peter Scheepers Dank voor je onvoorwaardelijke vriendschap Wij wensen Els, Patrick, Tanja en familie v.eel sterkte. Jullie vrienden Monica, Dennis, Jurgen en Stefan Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zeer gewaardeerde werknemer en collega Peter Scheepers Wij wensen Els, Patrick en Tanja veel sterkte toe. Bestuur en personeel Serviceflat "De Middelburcht"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 82