'Ik ben geen tovenaar, 20l zeeland PZC RATATOUILLE Tot zeven uur betalen voor een parkeerplaats vanaf 6 februari verkrijgbaar THANAOPRAXIE Rob Duitemeijer uit Sas van Gent is de enige erkende Canadezen plaatsen plaquette op Sloedam Wandeling voor Liberty Bridge Kleine vijftig tips over ontvoering van meisje Rijontzegging voor veroorzaker ongeluk Presentatie van herinrichting Nieuw Bonedijke donderdag 4 februari 2010 B6W88SB^8Si»IBtS8^8aBe 3 !5>fslU/e PIXAR knip de bon uit de zaterdagkrant! ARNEMUIDEN Op de uitkijkheuvel bij het oorlogs monument op de Sloedam wil Ca nada twee bronzen plaquettes plaatsen waarop staat het verloop van de Slag om de Schelde staat uit gelegd. De plaquettes worden op een stenen lessenaar geplaatst. In aanwezigheid van Nederlandse en Canadese autoriteiten en een groep Canadese veteranen wordt de plaquette op 6 mei onthuld. WESTKAPELLE Om geld in te zamelen voor de bouw van een brug tussen het Pol derhuismuseum naar de Westkap- pelse zeedijk vindt zaterdag een wandeltocht plaats. De Liberty Bridge Wandeltocht begint om 14.00 uur bij het Polderhuis en duurt twee uur. Na afloop staat een kop snert klaar. Deelname kost vier euro. Opgeven kan tot en met vrijdag op 0118-570700. HUIJBERGEN De tv-uitzending in Opsporing Ver zocht, dinsdagavond, over de ont voering en verkrachting van een 13-jarig meisje uit Huijbergen heeft tot 46 tips geleid. Het meisje werd op 16 december tussen Huijbergen en Bergen op Zoom van haar fiets getrokken en in een kofferbak ge stopt. Na te zijn verkracht op een onbekende locatie werd ze achter gelaten in de buurt van Bath. MIDDELBURG De rechtbank in Middelburg heeft gisteren een 22-jarige Middelburg se automobilist voor het veroorza ken van een ongeval veroordeeld tot een taakstraf van 80 uur en een rijontzegging van 18 maanden, waarvan 12 voorwaardelijk. Vorig jaar maart reed hij op de Achter de Houttuinen/Langeviele een fiets- ster aan. De vrouw liep daarbij blij vende gehoorbeschadiging op. Rob Duitemeijer toont de instrumenten die nodig zijn voor het uitvoeren van een balseming van overledenen. door Maurits Sep DOMBURG - Wie zijn auto parkeert op gemeentelijke parkeerplaatsen in de gemeente Veere moet voortaan tot 19.00 uur betalen. De gemeente doet dat omdat ook op parkeerplaatsen van waterschap Zeeuwse Eilanden tot zeven uur 's avonds betaald moet worden. Om het voor parkeerders duidelij ker te maken, worden de regelin gen gelijkgetrokken. Dat betekent dat het betaald parkeren in de ge meente Veere voortaan ook later ingaat, dus niet meer om 08.00 uur maar om 09.00 uur. WD-raadslid M. Bierens drong er gisteravond in de raadscommissie financiën en algemeen bestuur op aan de nieuwe regeling goed be kend te maken, want veel mensen zijn nu eenmaal gewend aan een eindtijd van 18.00 uur, benadrukte zij- Wethouder Wim van Tatenhove zegde toe mensen goed te informe ren over de verandering, maar leg de de verantwoordelijkheid ook duidelijk neer bij de parkeerders zelf. „Ze moeten natuurlijk ook wel gewoon goed blijven lezen." Overigens blijft het parkeren even duur als vorig jaar. Veere verhoogt de tarieven eens per twee jaar en dat was vorig jaar al gedaan. VLISSINGEN - Iedereen die wil we ten hoe Nieuw Bonedijke eruit komt te zien, is maandagavond welkom tijdens de informatiebij eenkomst in de grote zaal van Cinecity. Een stedenbouwkundige van het bureau Kuiper Compagnons pre senteert dan het concept-plan. Daarin staat welke ideeën er zijn over onder nieuwbouw, renovatie, de voortgang van de Open Wijk- school en de herinrichting van het openbaar gebied. De bijeenkomst begint om 19.00 uur. Iedereen mag daarbij zijn, ook om vragen te stellen aan l'Es- caut-directeur Jan van Beekhuizen en wethouder Piet Polderman. Maak uw Disney Filmstrip verzameling helemaal compleet met deze handige verzamelbox!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 40