toont kunst in koele schoonheid Skipak huren bij Budgetbedrijfskleding uit 17 Wat zijn de eigenschappen van deze beroepsschoen? donderdag 4 februari 2010 De schoen die hierboven af gebeeld is, heeft bepaalde eigenschappen die hem heel geschikt maken voor zijn taak. Voor welk beroep is deze schoen bedoeld en wat zijn de spe cifieke eigenschappen waarop ge doeld wordt? Wie het weet, mag het tot en met dinsdag melden bij Budgetbedrijfs- kleding in Heinkenszand. De win naar maakt kans op een tegoed bon van 15 euro. Budgetbedrijfskleding is gevestigd aan de Dorpsstraat 82 in Heinkens zand. De winkel is geopend van woensdag tot en met vrijdag van 10-12 en van 13-17 uur, zaterdag van 10-16 uur. Buiten openingstij den kan ook telefonisch contact wor den opgenomen voor afspraken over bestellingen of passen. Tel. nr. 0113-561220 of 06-48564250, e-mail: info@budgetbedrijfskleding.nl, website: www.budgetbedrijfskle- ding.nl De prijsvraag van vorige week is gewonnen door de 13-jarige Xia de Jonge. Ze wist feestartikelenwinkel Het Feestbeest in Terneuzen (en Sas van Gent) per e-mail te mel den dat de getoonde handschoen gedragen is door de vorig jaar on verwacht overleden popzanger Mi chael Jackson. Ook het artikelnummer op de website van Het Feestbeest had Xia goed: 15212302. Ze heeft een waardebon van vijftig euro gewon nen, vrij te besteden bij Het Feest beest. nieuw een grote reputatie op te bouwen. In maart keren de be roemde namen van weleer tijde lijk terug naar het museum. Op 20 maart opent de tentoonstelling 'Het mooiste museum ter wereld' met werken van Chagall, Kandins- ky, Marc, Van Gogh, Rodin, Re noir, Matisse en Monet. In totaal bijna 400 schilderijen en sculptu ren uit de collectie van voor 1933. De opening van het nieuwe presti geobject is één van de hoogtepun ten van RUHR. 2010, het jaarevene ment rond de Europese Culturele Hoofdstad Essen. Het museum kostte 55 miljoen euro, opgebracht door de Alffied Krupp von Bohlen und Halbach- Stiftung. Het nieuwe Museum Folkwang in Essen. foto CPO foto's Ronald den Dekker en is dealer voor het trendgevoeli ge T'rifftc. „Hier, dit shirt dat ik aanheb: van T'riffic. Mijn zonen dragen het ook, gewoon naar school. Vroeger was werkkleding heel simpel, maar tegenwoordig zetten de grote merken echte mo deontwerpers in. Alleen aan de af werking en de kwaliteit - geschikt om vaak te wassen en van stof die tegen een stootje kan - merk je dat het werkkleding is, maar verder is het normale, eigentijdse kleding." HEINKENSZAND Sint Jacobspassage 9 4381 EK Vlissingen tel. 0118 412194

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 25