M Ü!/srJailaiJ Maria Muller 34 familieberichten woensdag 3 februari 2010 Tot mijn grote verdriet is overleden mijn lieve neef Raoul Braam Ik wens Jan, Rosa, Peter, Yvonne, Megan, Marian en kinderen veel sterkte. Tante Heieen Woorden schieten te kort bij het horen dat uit het leven is weg gerukt Raoul Braam Raoul was op meer terreinen van ons jeugdwerk van de Protestantse gemeente Wemeldinge meelevend en betrokken. We zullen zijn enthousiasme en zijn inzet missen. Yvonne Peter en Megan dat de geest en de kracht van Zijn liefde jullie en ons mogen blijven dragen. Lieve Ad die Bedankt voor de fijne jaren met jou Bedankt voor jouw hulp die je gaf aan iedereen die het nodig had lij bracht overal een helder licht zoals een ster ïDeze ster schittert nu aan de hemel en geeft het licht nu aan ons allemaal Jij was mijn lieve zus en schoonzus Ria en Ad Wezemer-den Herder Met verdriet nemen we afscheid van onze lieve nicht Addie den Herder Wat was je goed voor ons allen Nisse: Kloetinge: Heinkenszand: Oostkapelle: 's Gravenpolder: Oudelande: Driewegen: St.Jansteen: tante Marie ome Rinus t tante Bep ome Jo t tante Sien ome Piet 1 Marien tante Jannie ome Huib t tante Tannie ome Nico ome Rinus tante Betsy ome Cor tante Ina ome Adrie tante Riet Nichten en neven Wij ontvingen het droevige bericht dat op 77-jarige leeftijd is overleden de heer Frans van der Florst Hij was 60 jaar lid en bestuurslid van de ABVAKABO afd. Oosterschelde. We zullen zijn motivatie en positieve inbreng erg missen. We wensen zijn nabestaanden heel veel sterkte toe.- namens het bestuur en de leden van afd. Oosterschelde Want al het schone dat je diep doorleefde, groeit in je vast. Je kunt het niet verliezen. Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn echtgenoot, onze (schoon-)vader en opa Carel Anton van Lammeren Wagen ingen, 18 december 1938 Oostkapelle, 1 februari 2010 Oostkapelle: Anke van Lammeren-Berkouwer Amsterdam: Gwen van Lammeren Cécile, Anton Laren NH: Annekee en Simon Sluis-van Lammeren Anne-Fleur, Jan-Willem Blaricum: Carine van Lammeren en Harm van Esch Roosmarijn, Lieve Daan, Florine Correspondentieadres: Veldzigt 34 4356 NH Oostkapelle De afscheidsplechtigheid vindt plaats in besloten kring. Verdrietig, maar dankbaar voor de lange tijd dat zij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en over-oma sinds 31 juli 1970 weduwe van Henk Mannaart Vlissingen, 25 augustus 1917 Oost-Souburg: f Vlissingen, 1 februari 2010 Gerard Mannaart Thea Mannaart-Verkaart Bastiaan Stefan en Lucinda, Damian Daisy, Romy Correspondentieadres: Zwartezeestraat 10, 4388GV Oost-"Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 5 februari van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal daar de afscheidsdienst om 13.15 uur worden gehouden. Hierna zal de begrafenis omstreeks 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de President Rooseveltlaan plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in boven genoemd uitvaartcentrum. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die onze moeder en oma in verpleeghuis Weyevliet heeft mogen ontvangen. Ons bereikte het droevige bericht dat onze oud-collega de heer J. Moerland is overleden op 29 januari 2010. De heer Moerland was vele jaren als hoofdconciërge aan onze school verbonden en heeft in die tijd veel voor onze school en onze leerlingen betekend. Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Namens personeel van Het Goese Lyceum, locatie Bergweg A. A. de Gans Sectordirècteur vmbo 2 februari 2010 Overmand door groot verdriet deel ik u mede dat een noodlottig ongeval een einde maakte aan het leven van mijn lieve vrouw Jany - Adriana Elisabeth van Twist Rotterdam, 2-10-1949 Kortgene, 1 -2-2010 'Zo energiek en vol levenslust. Jaap van Vuure Correspondentieadres: Torendijk 82 4484 ND Kortgene Ik wil u uitnodigen om samen met mij afscheid van haar te nemen op zaterdag 6 februari om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijk Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance. Op 1 februari 2010 is zeer plotseling overleden, na een noodlottig verkeersongeval, onze zeer gewaardeerde werkneemster en collega Jany van Twist Jany was vanaf september 1981 in dienst van ons bedrijf en heeft in deze afgelopen 29 jaar heel veel voor ons bedrijf betekend. Haar inzet, doorzettingsvermogen en drijvende kracht op ons kantoor, zullen wij dan ook niet vergeten. Per 1 juli 2010 zou ze van haar welverdiende pensioen gaan genieten. Wij vinden het verschrikkelijk dat dit haar is overkomen en wensen haar partner Jaap dan ook ontzettend veel sterkte toe om dit enorme verlies te kunnen dragen. Directie en medewerkers J.G Timmerman Groênvoederdrogerij b.v Kortgene IDensenlinq.nl Overrompeld en verdrietig na het plotselinge overlijden op 1 februari 2010 van Jany van Twist wensen wij haar man, familie en naasten heel veel kracht bij de verwerking van dit grote verlies. Jany was een markante persoonlijkheid en is vanaf de oprichting van ons orkest een zeer betrokken lid geweest. Wij gaan haar enorm missen. Stichting Cadant Symfonie Orkest: Bestuur, dirigent en de leden van het orkest en de koster van De Hoogte Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het verschrikkelijke bericht dat onze muziekvriendin Jany van Twist is overleden na een noodlottig ongeval. Music was your first love And it will be your last Music of the future And music of the past We zullen je liefde voor muziek, directheid, oprechtheid, talent voor organiseren en betrokkenheid in herinnering aan jou met ons meenemen. Ai-jen en Viona Judith en JanWillem Julie en Ilse Nancy en Albert Marielle, Mitchel, Vivian en Fabienne Ga je de pad op? Onderweg naar zijn 'werk' bij Anton is onverwacht overleden mijn man, onze pa en opa Anthonie van Wijck - Toon - in de leeftijd van 72 jaar. Aafke van Wijck-Hoogsteen Anton en Stanny Amber. Tobias, Merel Friso en Carolina 1 februari 2010 Hugevlietstraat 10 4521 AV Biervliet Donderdag 4 februari is er van 19.30 - 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 5 februari om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Kerkstraat 6 te Biervliet, waarna de begrafenis volgt op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in Dorpshuis Biervliet, Hoogstraat 2. Maandag 1 februari 2010 is plotseling overleden onze lieve broer, zwager en oom Toon van Wijck Gert - Tannie Kees - Ineke Anneli - Frank Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 98