zeeland 123 willen krimp Sluis op agenda zetten Inval politie in woning wekt verontwaardiging Inschrijving Beeckmanschool Kapelle begint 'De afgelopen periode kunnen we beter snel vergeten. Een foto kan eventueel met de nieuwe ploeg' Chris van de Vijver (Liberaal Sluis) woensdag 3 februari 2010 Z z 'Met een foto hadden we als raad J nsm een mindere raadsperiode toch nog wat respectvoller kunnen afsluiten' Raadsnestor Joop Wielakker (PvdA) Nestor van de Sluise raad Joop Wielakker kijkt in zijn werkkamer graag nog eens terug op zijn ruim twintig jaar omspannende politieke carrière. In de jaren tachtig werden nog geen officiële staatsieportretten gemaakt, maar de 'gemeenteregeringen' onder leiding van de burgermeesters Noordewier, Brommet en Sala pronken aan de wand. foto Mark Neelemans door Harmen van der Werf TERNEUZEN - De politie heeft tot grote verontwaardiging van de be woners gisterochtend een inval ge daan in een huis aan de Koren bloemstraat in Terneuzen. De poli tie vermoedde dat er een hennep kwekerij in de woning was. „Ze hadden hun huiswerk gewoon be ter moeten doen", aldus Terneuze- naar Bram de Pooter, wiens zoon en schoondochter in het huis wo nen. „Er was geen kwekerij en die zal er ook nooit komen." Volgens De Pooter waren zo'n twintig politiemensen bij de inval betrokken. „Gelukkig werd mijn schoondochter wakker, anders hadden ze zeker de deur inge trapt." De Pooter heeft direct con tact gezocht met de politie. Die meldde officieel dat na 'voorberei dend onderzoek' tot de actie was besloten. In de woning 'zou moge lijk een hennepkwekerij zijn'. „Weet je", zei De Pooter na een be zoek aan de politie, „ze hadden ge zien dat de-sneeuw sneller van het dak van het huis was dan van an dere woningen. Delta had in de buurt ook pieken in het stroomver bruik gezien. En er waren pas rol luiken geplaatst. Ja, wat wil je, we zijn het huis aan het opknappen." De Pooter laat het er verder bij. KAPELLE - De inschrijving voor de nieuwe middelbare school Isaac Beeckman in Kapelle is begonnen, half februari is de sluitingstermijn. „We hebben nog nul inschrijvin gen", aldus directeur Suzan Polet. Wel zijn er 200 reserveringen. In totaal kan de school 80 leerlingen plaatsen. Ze verwacht de meeste inschrijvingen te kunnen plaatsen, omdat niet iedereen zal voldoen aan de toelatingseisen. Reserverin gen komen voor 39 procent uit ge meente Kapelle, 21 procent uit Rei- merswaal, 19 procent uit Goes, 11 procent uit Borsele, 5 procent uit Middelburg, 2 procent uit Schou- wen-Duiveland en 2 procent uit Noord-Beveland. www.tmcwoonwinkels.nl Koudekerke Dorpsplein 35 (0118) 55 55 30

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 65