televisie 139
of desnoods met vuilnis mee
fz'k'
b
b
o
'Het was niet te voorspellen dat we zo goed bij elkaar zouden passen,
maar dat is nu wel gebleken' Tineke Vroman over de relatie met haar man Leo in Levenskunstenaars
woensdag 3 februari 2010
07:05 Coronation Street 07:00 Blik op ster- 07:00 Tel sell 16:50 The 07:00 Disney feest 07:30
07:35 The bold and the ren 07:30 Suerte 08:00 naked truth 17:15 Op- Ernst, Bobbie en de
beautiful 08:00 Tom- RTL Nieuws 08:15 Te- rah Winfrey show rest 08:00 Tommy Te-
my Teleshopping 13:00 leshop 7: Suerte 08:45 leshopping 09:00 ER
Shownieuws 13:30 Trau- RTL Nieuws 09:00 RTL Z 10:00 Tommy Teleshop-
ma centrum 13:55 De Nieuws 11:20 Studio E ping 11:00 Astro TV
grote verbouwing 14:50 W 11:40 RTL Z Nieuws 13:00 Tommy Teleshop-
Coronation Street 15:20 ping 14:00 Home and
The Cosby show 15:50 away 14:25 ER 15:30 Dis-
Still standing 16:10 Ac- ney feest 16:00 Spin city
cordingto Jim 16:30 The 16:30 What about Brian
bold and the beauti- 17:35 Will Grace 17:50
ful 17:00 Little house on Grey's anatomy
the Prairie
09:05 Disney XD: Kin
derprogramma's, met
onder meer Skunk fu,
Casper's griezelschool,
Monster Buster club,
Totally spies, Kid vs Kat,
Phineas Ferb, The sui
te life of Zack and Cody,
Jackie Chan, Zeke
Luther, The suite life of
Zack and Cody, Aaron
Stone, Phineas Ferb,
Dinosaur king, Disney's
American dragon: Jake
Long, Jackie Chan, The
replacements, Phineas
Ferb, The suite life of
Zack and Cody
18:00
De grote verbou
18:00
Nature thrills:
18:10 Dr. Phil, talkshow
18:55
The Guardian,
18:00
Ren &Stimpy
wing, realitypro-
Crocodile hun
dramaserie
18:10
Spin city, comedy
gramma (h)
ter, serie docu
serie
mentaires
18:40
Friends, comedy
18:55
De politie op je
serie
hielen!, serie re
portages
19:00
Hart van Neder
19:50
De Pfaffs, celebri-
19:00 Fabeltjeskrant,
19:05
According to Jim,
land - Vroege
tydocusoap
kinderprogramma
comedyserie
editie
19:05 Style by jury,
19:35
Still standing, co
19:20
Shownieuws -
make-overpro-
medyserie
Vroege editie, het
gramma
laatste nieuws
20:00
Trauma centrum, 20:30 The myth, actie-
20:30 White noise, thril
20:00
Sex and the city,
20:00
Two and a half
realityprogramma
avonturenfilm
ler
komische dramase
men, comedyserie
20:30
Hidalgo, avontu-
rie
20:30
Criminal minds,
ren-/actiefilm
20:30
Gordon Ramsay:
misdaadserie
Hell's kitchen,
kookwedstrijd
21:25 Numb3rs, mis
daadserie
22:50 The thing, horror- 22:20 As the world
film turns, soap
22:15 Law Order:
Special Victims
Unit, dramaserie
22:20 Murder investi
gation, misdaadse-
23:15
Hart van Nederl.
23:10 Oprah Winfrey
23:10 Cold case, detecti-
23:10
Day break, actie-
- Late editie
show, talkshow
veserie
serie
23:30
Piets weerbericht
(h)
23:35
De nieuwe Uri
Geiler
23:40
Shownieuws -
Late editie
00:00
Binnenkort ge
00:50
Teleshop 7
00:00
Help me
00:05
Desperate hou
00:00
Day break
opend
00:51
Poker babes
00:25
teleshop 8
sewives
00:55
Ren &Stimpy(h)
00:55
Farm of fussy ea
03:00
Sneks
00:26
Blik op sterren
01:00
Nachtprogram
01:05
Nachtprogram
ters
05:00
Car tracks
00:40
Sneak preview
mering: Relax TV
mering
01:55
Astro TV
02:00
Erostijl
04:00
Hart van Neder
02:05
Poker after dark
02:55
Late night
05:00
Car tracks
land &Show-
nieuws (h)
o
o
oo
o
o
vo
b
o
N>
O
io
N»
N>
IO
U)
n
en dat ze haar einde tot in de punt
jes heeft voorbereid: „Het was een
feest en daarna wil je naar huis."
Zo'n droevig slotakkoord is er niet
in Flink Oud (1 maart op televisie)
van Ester Gould en Sarah Sylbing.
De film volgt drie krasse ouderen
in Amsterdam, die het bestaan op
eigen wijze kleur geven. Ze leven
zelfbewust en laten zich niet uit 't
veld slaan. Cal Hirsch (91) houdt
zijn geest lenig door te e-mailen
en te internetten. Hij heeft zulk
prettig contact met zijn buren dat
hij ze op 1 januari persoonlijk af
gaat om ze gelukkig nieuwjaar te
wensen. „Ik dommel niet in, dat is
niet voor me weggelegd."
Gelukkig Oud. Nederland 2, 22.50 uur.
Volgende uitzendingen: Ongeneeslijk
Oud. 10 februari, Nederland 2, 14.55
uur. Flink Oud. 1 maart, Nederland 2,
14.55 uur.
,Jk
ét "i i
€<L S%-
w^m A: %i\\\ it Mm
-W
Leo en Tineke Vroman, hier in 1997, wonen al meer dan zestig jaar in de
Verenigde Staten en zijn zielsgelukkig met elkaar, foto Tineke de Lange/CPD
OVERIGE
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu
18:15 Weer
18:20 Nu of nooit
18:30 Zeeland nu
18:45 Weer
18:50 RegioNed
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Radio 2 op één 12:00
12:10 De rode loper 12:35
Blokken 13:00 Het journaal
13:30 Het weer13:35 Man
bijt hond 13:55 Beagle, in het
kielzog van Darwin 14:30 Thuis
14:55 Villa politica 16:25 Clips
16:35 Meesterchef 17:05
Vrolijk Vlaanderen 17:35 Buren
18:00 Het journaal 18:10 De
rode loper 18:35 Blokken
19:00 Het journaal 19:40
Man bijt hond 20:05 Joker en
lottotrekking 20:10 Het weer
20:15 Thuis 20:45 Ook getest
op mensen 21:35 Brandweer
22:10 De laatste show 23:01
Winstverdeling joker en lotto
23:02 KENO-uitslagen 23:05
Het journaal laat 23:20 Studio
1 23:35 Het weer 23:40 'Allo
'allo 00:05 Man bijt hond
00:25 De rode loper
België 2
07:00 Piet Piraat 07:10
SamSam 07:15 Missy Mila
07:25 Hazentem internationaal
07:40 Disney's Kim Possible
08:05 Gawayn 08:15 Samson
en Gert 08:40 Chinees voor mij
08:50 Karrewiet 08:58 08:59
CANVAS 09:00 Terzake 09:35
Winterbeelden 12:00 13:59
KETNET 14:00 Beugelbekkie
14:25 M.l. High 14:50 De 5
15:10 Space goofs 15:25 Mega
Mindy 15:50 Missy Mila 16:00
De Smurfen 16:25 Sprookjes
boom 16:30 Samson en Gert
16:55 Disney's Kim Possible
17:20 Space goofs 17:35
Hazentem internationaal 17:50
Gawayn 18:05 Go IV 18:15
Karrewiet 18:25 Amika 18:40
De dansbende 18:55 Click-ID
19:10 Chinees voor mij
19:20 Karrewiet 19:30 Lizzie
McGuire 19:51 19:59 CANVAS
20:00 Terzake 20:40 Beagle, in
het kielzog van Darwin 21:15
Control 23:15 Chosen
RTBF1
08:50 Le jardin extraordinaire
09:25 Navarro: Le voisin du
dessus 10:50 Sans chichis
11:50 Questions d'argent
11:55 Table des terroirs
12:00 Feux de l'amour 12:50
Weerbericht 12:54 Questi
ons d'argent 13:00 Nieuws
13:35 Weerbericht 13:45
Télétourisme quotidien 13:55
Le renard 14:55 Dinotopia: Le
virus 16:35 PJ - Police judiciaire
17:35 FBI, portés disparus
18:27 Air de familie 18:30 Le
6 minutes 18:40 Weerbericht
18:45 Au quotidien 19:21
Weerbericht 19:30 Nieuws
20:10 Joker- en lotto-uitslagen
20:15 Weerbericht 20:20
Repondez@la question 22:00
Neuromarketïng. Des citoyens
sous influence 23:00 Questions
d'argent 23:05 Couper le son
00:05 50 degrés nord
RTBF2
08:55 Les niouzz 09:05 C'est
vous qui le dites 11:00 CCO
11:10 Scènes de crime 11:38
Questions d'argent 11:40 Plus
belle la vie 12:05 Une brique
dans le ventre 12:40 Toute
une histoire 13:40 Sans chichis
14:35 FBI, portés disparus
15:20 Tekenfilms 17:05 Les
niouzz 17:15,17:35 Rahan,
fils des ages Farouches 18:00
Air de families 18:05 Tout le
monde veut prendre sa place
18:55 Plus belle la vie 19:25
Les Griffin 19:50 Beursbe
richten 20:00 Le fantöme de
l'opéra 22:30 Le 12 minutes
22:42 KENO 22:45 Weerbe
richt 22:47 Beursberichten
22:49 Lotto- en jokeruitslagen
22:50 Le meilleur du web
23:00 Studio 1 23:15 Screen
agenda 23:30 Saved 00:15
Opinions - UCM
BBC 1
07:00 Breakfast 10:15 Heir
hunters 11:00 Wanted down
under revisited 11:55 Nieuws
en weerbericht 12:00 Best
of Homes under the hammer
12:30 Cash in the attic 13:15
Bargain hunt 14:00 Nieuws en
weerbericht 14:30 Regionaal
nieuws en weerbericht 14:45
Doctors 15:15 Murder, she
wrote 16:00 Nieuws en weer
bericht 16:05 Big and Small
16:15 Grandpa in my pocket
16:25 Tronji 16:50 OOglies
17:00 SMart 17:30 Street
monsters 17:35 Blue Peter
18:00 Newsround 18:15 The
weakest link 19:00 Nieuws en
weerbericht 19:30 Regionaal
nieuws en weerbericht 20:00
The One show 20:30 Jimmy's
supermarket secrets: Crop to
shop 21:25 Nieuws en weerbe
richt 21:30 Inspector George
Gently 23:00 BBC News 23:25
Regionaal nieuws en weerbe
richt 23:32 Weerbericht 23:35
The National Lottery draws
23:45 Air Force One
BBC 2
07:00 Big cook little cook
07:20 Clifford the big red dog
07:35 Boo! 07:45 Louie 07:55
Pingu 08:00 Tronji 08:25
Newsround 08:30 Deadly 60
09:00 League of super evil
09:10 Street monsters 09:15
Arthur 09:30 Wibbly Pig
09:40 Get squiggling 10:00
Louie 10:10 Finley the fire
engine 10:25 Lunar Jim 10:35
Little prairie dogs 10:45 Our
planet 10:55 Tellytales 11:10
Waybuloo 11:30 In the night
garden 12:00 Nature's calendar
12:30 The daily politics 14:00
See hear 14:30 Working lunch
15:00 Panic attack 15:30 Car
booty 16:00 Diagnosis murder
16:45 Flog it! 17:30 Ready
steady cook 18:15 Escape to
the country 19:00 Eggheads
19:30 Priceless antiques
roadshow 20:00 Coast 21:00
Natural world 22:00 Horizon
23:00 The persuasionists 23:30
Newsnight 00:20 Jonathan
Meades: Off-Kilter
Duitsland 1
09:00 Tagesschau 09:05 Rote
Rosen 09:55 Wetterschau
10:00 Tagesschau 10:03 Bri
sant 10:25 Urn Himmels Willen
11:15 In aller Freundschaft
12:00 Tagesschau 12:15 Buffet
13:00 Mittagsmagazin 14:00
Tagesschau 14:10 Rote Rosen
15:00 Tagesschau 15:10 Sturm
der Liebe 16:00 Tagesschau
16:10 Verrückt nach Meer
17:00 Tagesschau 17:05 Sport-
schau live: Schansspringen
19:20 Das Quiz mit Jörg Pilawa
19:45 Wissen vor 8 19:50 Das
Wetter im Ersten 19:55 Börse
im Ersten 20:00 Tagesschau
20:15 Die Spatziinder 21:45
Hart aber fair 23:00 Tagesthe-
men 23:28 Das Wetter im
Ersten 23:30 Tödliche Fracht
- Derweltweite Kampfgegen
Medikamentenfalscher 00:15
Nachtmagazin
Duitsland 2
09:00 Tagesschau 09:05
Voile Kanne - Service taglich
10:30 Die Arzte 11:15 Alisa
- Folge deinem Herzen 12:00
Tagesschau 12:15 dreh-
scheibe Deutschland 13:00
Mittagsmagazin 14:00 heute
- in Deutschland 14:15 Die
Küchenschlacht 15:00 heute
- Sport 15:15Tierische Kumpel
16:00 heute - in Europa 16:15
Alisa - Folge deinem Herzen
17:00 heute - Wetter 17:15
hallo deutschland 17:45 Leute
heute 18:00 SOKO Wismar
18:50 LOTTO Ziehung am
Mittwoch 19:00 heute 19:20
Weerbericht 19:25 Küstenwa-
che 20:15 Aktenzeichen XY...
ungelöst 21:45 heute-journal
22:12 Weerbericht 22:15
Abenteuer Forschung 22:45
auslandsjournal 23:15 Markus
Lanz 00:20 heute nacht
Discovery
07:40 Dirty jobs: Maggot
farmer 08:30,08:55 Fifth gear
09:20 American chopper:
History of the OCC - special
10:15 Classic car club: Rolls-
Royce 10:40 Overhauling Bel
Air BBQ 11:35 Smash lab: Blast
proof building 12:30 How do
they do it?: Storms/Hovercraft
13:00 How do they do it?:
Roads/Coins 13:25 Nextworld:
Future danger 14:20 Extreme
engineering: High risk tower
15:15 Die Ludolfs 16:10
Chop shop: Boy racer 17:05
American hotrod: '40 Ford
18:05 Mythbusters: Hinden
burg mystery 19:00 Extreme
engineering: Navy amphibious
warship 20:00 American log
gers: Hurricane on the horizon
21:00 Ultimate survival: The
inside story 22:00 Whale
wars: The crazy Ivan 23:00,
23:30 Destroyed in seconds
00:00 Chris Ryan's elite police:
Colombia
National Geographic
07:00 Heads up: How does the
earth move? 07:30 Monkey
thieves: The monkey catcher
08:00 Michaela's wild chal
lenge 08:30 The snake wrang
lers: Mission to Malaysia 09:00
Monkey thieves: Return of the
rebel 09:30 Monkey thieves:
Searching for sanctuary 10:00
Rescue Ink: In your face 11:00
Earth investigated: Close
encounters 12:00 Secrets of
Egypt: Valley of the kings 13:00
Earth investigated: Pyramids
14:00 Earth investigated:
Close encounters 15:00 Bite
me with Dr Mike Leahy: USA
16:00 Predator CSI: Revenge
of the elephants? 17:00 Earth
investigated: Solar storms
18:00 Martian robots 19:00
Air crash investigation: Fire on
board 20:00 Is it real?: Bigfoot
20:30 Seconds from disaster
20:59 Know-how Wednesday
21:00 Secrets of Egypt 22:00
King Tut 23:00 Secrets of Egypt
00:00 King Tut
TMF
07:20 TMF Toons 07:40 TMF
Toons 08:10 TMF Toons 08:40
TMF Toons 09:00 Your chart
10:00 10X11:00 TMF hits
12:00 Top 25 meest bekeken
streams op tmf.nl 14:00
serveert 14:30 TMF hits 15:00
Your chart 16:00,16:30 Wat
te doen voor je poen 17:00
Kijk dit nou live 17:50 TMF
hits 20:00 Your chart 21:00,
21:30 Hollywood buzz 22:00
TMF NL 23:00 TMF Laat! 00:00
Midnight
MTV
09:00 Rewind 10:00 3 from 1
11:00 Top 11 at 11 12:00 Base
chart 13:00 Monster hits 14:00
Brand new 15:00 Diary of..-
15:25 Made 16:15,16:40 My
super sweet 16 17:10 The hills
17:35 The city 18:00 Disaster
date 18:30 Room raiders 18:55
True life 19:50,20:15 Hogan
knows best 20:40 Cribs 21:10
The X-Effect 21:35 Disaster
date 22:00 Bully beatdown
22:30 Nitro circus 22:55
Jackass 23:20 Fist of Zen 23:50
After hours
TV 5
08:00 Canadees nieuws 08:30
Wari 09:00 Flash 09:05 En
voyage 09:35 Littoral 10:00
Flash 10:05 Des chiffres et
des lettres 10:30 Plus belle la
vie 11:00 Tout sur moi 11:20
Rêves d'hotel 11:30 Une
brique dans le ventre 12:00
Flash 12:05 Coureurs des bois
12:30 Adopte-moi 13:30
Belgisch nieuws 14:05 Tout
un hiver sans feu 15:35 Tony
Zoreil 16:00 Nieuws 16:30
Questions pour un champion
17:00 Questions a la une 18:00
Nieuws 18:20 L'invité 18:30
Le journal de l'éco 18:35
Jeanne Poisson, Marquise de
Pompadour 20:15 Leqons de
style 20:30 Frans nieuws 21:00
Complement d'enquête 22:45
Les villages de France 23:00
Nieuws 23:10 Zwitsers nieuws
23:35 Afrikaans nieuws 23:50
Avocats et associés
Eurosport
08:30 Free ride spirit 08:45,
09:30 Schansspringen 10:30
Noordse combinatie 11:00
Atletiek 12:30 Schansspringen
13:30 Snooker 15:00 Bowls
17:15 Schansspringen 19:00
Eurogoals flash 19:10 Atletiek
21:00 Wednesday selection
21:10 Paardensport 22:10
Riders club 22:15 Golf 23:15
Golf 23:45 Golf club 23:50
Yacht Club 23:55 Wednesday
selection 00:00 Olympisch
magazine
CNN
07:00 World report 08:30
World sport 09:00 World
report 09:30 World business
today 10:00 World report
10:30 Inside the Middle East
11:00 Larry King 12:00 World
report 12:30 World sport
13:00 World report 14:00
Amanpour. 14:30 TalkAsia
15:00 World business today
16:00 International desk 17:00
The brief 17:30 World sport
18:00 Prism 18:30 Inside the
Middle East 19:00 International
desk 20:00 Quest means busi
ness 21:00 Amanpour. 21:30
World one 22:00 Connect
the world 23:00 BackStory
23:30 World sport 00:00 The
situation room