JAN QUIST dlensenlinq.nl woensdag 3 februari 2010 familieberichten 137 Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van onze broer Jaap Goossen Hij is verlost, God heeft hem welgedaan. Hij mocht 83 jaar worden Zaamslag Jan Goossen Axel Francien Hamelink-Goossen Kostelijk is in de ogen des Heeren de dood Zijner gunstgenoten. Psalm 116:15 Levend vanuit haar geloof in God is op 52-jarige leeftijd plotseling van ons weggenomen onze lieve dochter, moeder, zus, schoonzus en tante Willeke Millenaar Terneuzen: M.A. Millenaar C.M. Millenaar - van der Hoeff Axel: Daniël Terneuzen: Maarten Millenaar Sas van Gent: Pia Doorns - Millenaar Jacky Doorns Terneuzen: Dorien Millenaar in herinnering Neven en nichten Terneuzen, 1 februari 2010 Correspondentieadres: Van Riebeeckstraat 7 4535 BA Terneuzen 1 Er is gelegenheid om afscheid van Willeke te nemen op donderdag 4 februari van 19.00 tot 19.30 uur in Rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6, Terneuzen. De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden vrijdag 5 februari om 13.30 uur in 1 voornoemd rouwcentrum. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Condoleren alleen schriftelijk. We zijn verdrietig en geschrokken door het onverwachtse overlijden van onze medewerkster Willeke Millenaar Willeke werkte sinds 2001 bij Dethon. In deze tijd hebben we haar leren kennen als een vriendelijke sociale vrouw. Wij verliezen met Willeke een gewaardeerde mede werkster. Haar familie en vrienden wensen we veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur, directie en medewerkers Dethon Dan ga ik op tot Gods altaren Tot God, mijn God, de bron van vreugd. Psalm 43: 4 Heden is kalm en rustig ingeslapen mijn zeer geliefde man, onze lieve vader en opa Jacob Goossen - Jaap - echtgenoot van Sara Florentina Scheele j in de leeftijd van 83 jaar. Axel Axel 1 Koudekerk aan den Rijn S.F. Goossen-Scheele Jaap en Sylvia Esther en Danny - Marijn Marjolein en Dennis Sjaak Yannick Steffan Axel Peter en Anja Noëlla en Jeffrey j 1 februari 2010 Wilhelminastraat 112 4571 JN Axel De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op vrijdag I 5 februari om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene 3 begraafplaats aan de Burchtlaan. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk, j Donderdag 4 februari is ervan 19.00 - 19.30 uur gelegenheid f om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. Wij willen de medewerkers van verpleeghuis "De Vurssche", en in het bijzonder afdeling Watervliet danken voor de liefdevolle verzorging van Jaap. Liever geen bezoek aan huis. Lieve Opa Jou te kennen vonden we zo fijn jou los te laten doet ons pijn We zullen je missen in dit leven en we zullen altijd om je blijven geven. Esther en Danny - Marijn Marjolein en-Dennis Noëlla en Jeffrey Yannick Steffan DÜfj&ïiuhliriM DANKBETUIGING vooralle wensen, kaarten, bloemen en geschenken die wij mochten ontvangen voor ons 60-jarig huwelijksjubileum Georges de Wilde en Time Jonkheym te Kloosterzande In plaats van kaarten Voor uw medeleven dat wij persoonlijk of schriftelijk van u mochten ontvangen tijdens zijn moeilijke periode en na het overlijden van zeggen wij u langs deze weg onze welgemeende dank Bryan Schijf Anja Sterk Zierikzee, Februari 2010 Fam. Sterk Juliana van Stolberglaan 39 3381 AN Giessenburg De vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van Tom ten Vaanholt waren hartverwarmend en hebben ons veel steun gegeven. Hiervoor onze oprechte dank. Corrie ten Vaanholt kinderen en kleinkinderen Vlissingen, februari 2010 DANKBETUIGING Wij willen u bedanken voor het hartverwarmende medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van Peter de Burger Dit alles is ons echt tot steun geweest. Maria Pieter, Claudia en Simone Martin en Sharona Familie de Burger Familie van de Velde DANKBETUIGING Uw warme belangstelling en medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma José Rijckaerd - van Hecke was heel erg fijn. Wij willen u hier hartelijk voor bedanken. Het zal ons gemis niet kleiner maken, maar het helpt ons wel bij de verwerking van ons verdriet. Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, 3 februari 2010 Volledig onverwachts is op veel te jonge leeftijd overleden onze dierbare collega Willeke Millenaar We verliezen in haar een gewaardeerde en vriendelijke collega. Haar aanwezigheid op onze afdeling zullen we zeker gaan missen. We wensen haar familie en vrienden veel sterkte om dit plotselinge verlies te verwerken. Collega's van de afdeling Montage Verpakking Dethon Terneuzen Voor uw medeleven en belangstelling, zowel persoonlijk als schriftelijk, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa Johannis Frans Blok betuigen wij u onze hartelijke dank. C.D. Blok Zoeteweij Kinderen en kleinkinderen Krabbendijke, februari 2010 ERZORGING Peter Butler Voor een neróoontifKe begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 39