zeeland 125 geen drama maar een avondje lachen ÏSÏÏSSS Vraagpunt Veere helpt op tv walcheren iedereen met alles Kinderkoren Beeckmancollege woensdag 3 februari 2010 W het fijnere blijspel. En blijspel is ven van de vrolijke (ook lachwekken- geval. Dat moet ook, benadrukt ker lachen. Maar dan weer geen zit natuurlijk ook niet iedereen te dan: toneelstuk waarin mensen en de) kant voorgesteld worden. Marina Geerse. „Het publiek wil flauwe mopjes en op overspel, dat wachten. Je moet dus goed zoeken hun handelingen in het dagelijkse le- Enfin, gelachen wordt er in ieder geen drama maar een avondje lek- in veel van die stukken voorkomt, naar een geschikt stuk." Toneelvereniging Serooskerke brengt het blijspel Wie is wie? foto Lex de Meester Toneelvereniging Tot Leringhe ende Vermaeck: Voorzichtig...breekbaar! Toneelvereniging Serooskerke: Wie is wie? Een klucht over twee bange men sen die via een brief in een oud landhuis terechtkomen, waar bo- - vendien spoken rondwaren. 5 februari: De Arne, Arnemuiden, 20u 6 februari: De Zaete, Yerseke, 14u 6 maart: Van Cittershof, Sint Lau rens, 20u 13 maart: Lammerenburcht, Vlis- singen, 14u 13 maart: De Couburg, Koudeker- ke, 20.15u 19 maart: De Spil, Gapinge, 20u 26 maart: De Vergulde Baars, Mid delburg, 20u 27 maart: Dorpshuis, Nieuw- en Sint Joosland, 20u 9 april: Verenigingsgebouw, Vrou wenpolder, 19.45u 10 april: Akkoord, Veere, 19.45u Een blijspel over een ziekenzaal in een overvol ziekenhuis, met een ietwat gestreste wethouder, een vermoeide landloper en een inge deukte ouwe rocker, die worden verzorgd door twee heel verschil lende verpleegsters. 5 februari: Juliana, Biggekerke,20u 19 februari: Ons Huis, Meliskerke, 20u 26 maart: De Zandput, Seroosker ke, 20u 27 maart: De Zandput, Seroosker ke, 20u arnemuiden - Jeugdkoor Jubilate, onder leiding van Ina Hoebeke, en Jeugdkoor Immanuel, onder lei ding van Elsa Wondergem, wer ken vrijdag mee aan een kinderko renavond in de Hervormde Kerk aan de Markt in Arnemuiden. Aan vang: 19.15 uur. vlissingen - Lijsttrekkers van poli tieke partijen in Vlissingen treden binnenkort met elkaar in debat In woners van de stad mogen zelf de onderwerpen aandragen. Elke partij krijgt één vraag voorge legd, waarover vervolgens een dis cussie volgt. De elf vragen worden vooraf gefilmd bij de vragensteller. Het debat wordt uitgezonden door TV Walcheren, op dinsdag 2 maart om 19.00 en 22.00 uur, en woens dag 3 maart om 11.00 en 15.00 uur. O Stuur je vraag in via verkiezingen@tvwalcheren.nl of Gemeente Vlissingen, afdeling communicatie, Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen door Maurits Sep domburg - Het Centrum voor Jeugd en Gezin wordt omgedoopt tot Vraagpunt Veere. Die naam moet duidelijk maken dat ieder een er terecht kan met vragen over elk willekeurig onderwerp, ver klaart wethouder Jaap Melse. In de Veerse raadscommissie maat schappelijke ontwikkeling is giste ren ingestemd met een plan van aanpak voor de oprichting van een Centrum voor Jeugd en Gezin (CJG). Elke gemeente moet zo'n centrum opzetten. Veere is bezig met de voorbereidin gen, maar heeft er een andere naam voor bedacht: Vraagpunt Veere. M. Walraven van PvdA/GroenLinks twijfelde of dat een goede keuze is. „Ik denk niet dat de naam de lading dekt, want het CJG gaat toch over knelpunten in de opvoeding van kinderen en is toch een vraagbaak voor ouders en jongeren", vroeg zij zich hard op af Wethouder Melse benadrukte dat het centrum openstaat voor ieder een en dat daarom een bredere naam is gekozen. „Maar", merkte hij op, „het is een werknaam, het kan dus veranderen." Waar Vraagpunt Veere wordt ge huisvest, is nog niet bekend. kapelle - De inschrijving voor de nieuwe middelbare school Isaac Beeckman in Kapelle is begonnen, half februari is de sluitingstermijn. Er zijn tweehonderd reserverin gen, waarvan tien van Walcheren. In totaal kan de school tachtig leer lingen plaatsen. PI=RLODS ARCHITECTEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 27