Omer Victor Rodts Q OP 36 familieberichten woensdag 3 februari 2010 Denk aan mij terug in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Met veel verdriet in ons hart moesten wij toch nog onverwacht afscheid nemen van mijn man, onze pa opa en opi Geertrudes Jozias Hamelink Trudes echtgenoot van Arlette Hamelink - Dhondt 13 oktober 1929 Goudsbloemstraat 5 4537 SL Terneuzen Terneuzen: Terneuzen: t 28 januari 2010 A. Hamelink - Dhondt Rachel en Rico Meivin, Siënna Manon De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bij dit afscheid blijven onze herinneringen Bedroefd en dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het heengaan van onze dierbare oom en oudoom geboren te Eede op 8 februari 1914 overleden te Aardenburg op 30 januari 2010 Neven en nichten Familie Rodts Familie de Milliano Gaaiperswei 243, Aardenburg Correspondentieadres: F. de Milliano Gladiolenlaan 1 4542 CX Hoek We zijn het verzorgendpersoneel van woonzorgcentrum Coensdike dankbaar voor de liefdevolle verzorging. De uitvaartdienst zal plaatsvinden in de parochiekerk van O.L. Vrouw ten Hemelopneming te Eede op zaterdag 6 februari 2010 om 10.00 uur. Aansluitend zal de bijzetting plaatsvinden in het familiegraf op de begraafplaats aldaar, waarna u in de gelegenheid gesteld wordt tot condoleren. Heel bijzonder heel gewoon gewoon een bijzondere vrouw. Heden overleed na een afnemende gezondheid, op de leeftijd van 98 jaar, onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma Adriana Magdalena Deseijn weduwe van Pieter Jacobus de Voogelaar A Biervliet, 18-05-1911 t Ruinen, 01-02-2010 Meppel: Francien van Belkum-de Voogelaar Utrecht: Anja Breda: Mark en Yolanda York en Zara Amsterdam: Rob en Day Ruinen: Ineke Oomen-de Voogelaar Henk Oomen Amsterdam: Charlotte en Tobias Terneuzen: Bram de Voogelaar Marian de Voogelaar-Heijnsdijk Erwin en Vanessa Yari en Thibeau Plakkebord: Ilse en Ingeborg Terneuzen: jan de Voogelaar Suzan de Voogelaar-den Exter Ruinen, 1 februari 2010 De Priensenije Corr. adres: Rembrandtlaan 60-10 7944 GK Meppel De crematie zal volgens de wens van de overledene in besloten kring plaatsvinden. Ma Zo sterk en ook zo broos veel te vroeg zijn we je kwijtgeraakt woorden schieten tekort om ons verdriet te omschrijven Ad en Jolanda Je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd je wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt maar eens dan komt de dag dat je haar moet laten gaan je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan Els en Carlo Ma Ik heb veel van je geleerd, je leerde me niet, wat het is om je te moeten missen. Jacquelien Zover we konden zijn we met je meegegaan De laatste fase moest je alleen doorstaan. Jo, moeder en oma, je was een schat voor ons allen, je te moeten missen, zal ons zwaar vallen Heel trots zijn wij, zo een vrouw, moeder en oma te hebben gehad. je blijft altijd bij ons, diep in ons hart. Na een korte periode waarin we hoopten op herstel, is tot ons grote verdriet overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma en mijn lieve zus Johanna Hendrina Hamelink echtgenote van Hendrik Koekkoek in de leeftijd van 76 jaar. Henk Koekkoek Frans en Heieen Robin en Lisa Maikel en René Ko en Agnes Martijn Wouter Kevin Henk en Els Angelique en Ronald Els en Carlo Nikita en Davey Ad en Jolanda Jacqueline Yannick Tinus Hamelink 1 februari 2010 Oudeweg 78 4571 LP Axel De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Lieve Oma Veel fijne herinneringen verzachten onze smart, voorgoed uit ons midden maar voor altijd in ons hart Yannick en Nikita Tot onze diepe droefheid is door de HEERE uit dit leven weggenomen onze geliefde en zeer zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Krina Johanna de Blaeij sinds 18 december 1998 weduwe van Abraham Jacobus Bliek op de leeftijd van 87 jaar. Heilige de HEERE deze ernstige roepstem aan ons aller hart Krabbendijke Zaamslag Krabbendijke H.l. Ambacht Krabbendijke Oud Beijerland Hoek Hoek J.A. Bliek L.A. Bliek-van Cadsand C.M.P. de Braai-Bliek J. de Braai J.M. Bliek A.E. Bliek-van de Wege M.C. van der Werf-Bliek A. van der Werf M.J. Bliek J.A. Bliek-Vader A.J. Bliek S.M. Bliek-van Tatenhove K.J. de Kramer-Bliek M.F. de Kramer A.H. Riemens-Bliek M.P. Riemens Klein- en achterkleinkinderen Hoek, 1 februari 2010 Zorgcentrum 'Vremdieke' Correspondentieadres: Terneuzensestraat 50, 4543 BP Zaamslag. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. zaterdag 6 februari om 10.30 uur in de Protestantse Kerk, Langestraat 6 te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd kerkgebouw. Geen bloemen. Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze vader en opa Gilles Maas Met trots kijken wij als familie terug op de mooie en waardige afscheidsdienst. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Gilles in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend. Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, februari 2010 Wat blijft is de emotie... familieberichten fam ilieberichteh0ftUne.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 100