zeeland 121 koken als spannend feestje Ober Soep Voorwerk uitbreiding raadhuis kost 5,4 ton Vlijt Volharding samen met Apollo Inloopsymposium over borstkanker Carnavalsmis in kerk van Kwadendamme Expositie door cliënten Zuidwester Slumdog Millionaire in filmhuis Middelharnis dinsdag 2 februari 2010 isMiWiU^M^^BBaasaa Als 10-jarige observeerde Dylan zijn moeder wanneer ze kookte, sneed groenten voor haar, dekte de tafel mooi en diende als een jeugdige ober het eten op met een servet over zijn arm. „Ik stapte mis terwijl ik een blad met bakken soep droeg. Ik zat onder drie soorten soep, terwijl de rest van het plafond droop!" Dylan heeft zijn eigen keukenmessen. Die gebruikt hij zowel in het restaurant waar hij stage loopt als thuis in de keuken (foto) waar hij beurtelings met zijn moeder Yvonne van de Velde maaltijden bereidt. foto Ronald den Dekker DE GOEDKOOPSTE VAN ZEELAND DEZE WEEK: Elstar Kiwi's Bospeen Kogelspruiten Andijvie 2 kilo f 1,00 10 stuks 1,00 per bos 1,00 1 kilo 1,00 1 kilo 1,00 1 zak 1,00 1 kilo 1,00 1,00 Kogelspruiten Galia meloen Volop: Zoete lekkere Maroc Clementines (pitloos) en zoete sinaasappelen U VINDT ONS OP DE WEEKMARKT: GOES Dinsdag 07.30- 16.00 KAPELLE Dinsdag 07.30-12.00 MIDDELBURG Donderdag 07.30-16.30 VLISSINGEN Vrijdag 07.30- 16.30 Tevens kunt u dagelijks terecht in onze winkel in Kapelle (naast de Aldi) door Raymond de Frel heinkenszand - Atelier Kempe Thill uit Rotterdam mag zich stor ten op een verbouwings- en uit breidingsplan voor het gemeente huis van Borsele in Heinkenszand. De uitwerking van de plannen tot en met bestek kost 540.000 euro. Het voorontwerp van Kempe Thill werd door een selectiecommissie gekozen uit 25 inzendingen. Om te voorkomen dat het bij een voorlo pig ontwerp blijft, heeft Borsele de kosten in beeld gebracht tot het bouwplan volledig besteksgereed is. „Een compleet plan, waarmee wij zo de aanbesteding in kunnen. Dit voorkomt dat wij weer een plan op papier maken, het laten liggen en er vervolgens weer ande re ideeën ontstaan. Wij hebben in de loop der jaren voldoende van deze sessies gehad en betaald", meldt het college van burgemees ter en wethouders in een raads voorstel. De gemeenteraad besluit donderdag over het voorstel om '540.000 euro beschikbaar te stel len voor de voorbereidingskosten. Als zij akkoord gaat, worden nog deze maand alle benodigde gege vens voor de bouw aangescherpt. Voor de uitbreiding en renovatie wil het college maximaal 7,5 mil joen euro uittrekken. VLISSINIGEN De fanfare Vlijt Volharding uit Oost-Souburg en brassband Apollo uit Domburg geven vrijdag 5 fe bruari een concert in het Atrium van Zorgcentrum Ter Reede in Vlis- singen. Het dubbelconcert begint om 19.30 uur. De muziekgezelschappen wor den geleid door Josje de Regt (Vlijt 8c Volharding) en Patricia Geertse. Hun orkesten brengen een afwisse lend programma van modern en klassiek. GOES In het Admiraal de Ruyterzieken- huis in Goes is op vrijdag 5 maart een inloopsymposium over borst kanker. Het symposium is bedoeld voor pa tiënten en mensen die in de zorg werken, 's Morgens zijn er lezin gen en 's middags kunnen mensen workshops volgen, onder meer over werk en lymfedrainage. Het symposium begint om 10.00 uur. Aanmelden kan via het patiënten servicebureau: 0113-234881. KWADENDAMME In de Bonifaciuskerk in Kwaden damme wordt zondag 7 februari een carnavalsmis gehouden. Het thema is 'Me bin 'n eel ende', verwijzend naar het 33-jarig be staan van de carnavalsvereniging. In carnavalskringen is dat een jubi leum (drie keer elf)- Het thema zal als een rode draad door de viering heen lopen. De mis begint op een speciaal tijdstip: elf minuten voor elf. Het is één van de weinige keren in het jaar dat de kerk vol zit. GOEDEREEDE Zuidwester, de organisatie voor zorg- en dienstverlening aan men sen met een verstandelijke beper king en jongeren met sociale- en gedragsproblematiek houdt een ex positie in het kader van 'Kunstwe reld'. Dit is een project om cliënten van Zuidwester de kans te bieden zich tot kunstenaar te ontwikke len. De tentoonstelling met werk van deze mensen is te zien in het ge meentehuis van Goedereede. De expositie wordt dinsdag 9 fe bruari om 20.00 uur officieel geo pend. MIDDELHARNIS Filmhuis Middelharnis vertoont donderdagavond de met acht Os cars bekroonde film Slumdog Millio naire van regisseurs Danny Boyle en Loveleen Tandan. Het verhaal gaat over Jamal Malik, een jong weeskind dat besluit deel te nemen aan de Hindi-versie van het programma 'Who wants to be a Millionaire'. Tijdens de pauze van het programma wordt hij gear resteerd, omdat de politie niet kan geloven dat een straatjongen als hij zoveel kennis heeft, jamal is vast van plan zijn onschuld te bewij zen. De film begint om 20.00 üur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 61