liusuif] Truus en Kees van Rooijen-Postma üyarJadüri Gerard van Belzen Nicolaas Flikweert 28 I familieberichten dinsdag 2 februari 2010 Dinsdag 9 februari zijn onze ouders, groot- en overgrootouders 65 jaar getrouwd Ter gelegenheid van dit jubileum wordt op deze dag een receptie gehouden in Brasserie De Zeezot, Zuidstraat 1014361 AH Westkapelle. U bent van harte welkom tussen 15.00 en 17.30 uur Rian en Manfred Muskat-van Rooijen Renke en Julia Muskat: Leon, Fleur Joline Marjan van Rooijen Westkapelle, februari 2010 Krekepad 35,4361 JJ liever geen bloemen Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend en vol bewondering voor de manier waarop hij met zijn ziekte is omgegaan, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame vader en opa weduwnaar van Corrie van Belzen-van der Meijer in de leeftijd van 79 jaar. Middelburg: Annemarie en Wim Suzanne en Ramon Daniël Glen Serooskerke: Ger en Mieke Angela en Jurgen Ramon Vlissingen: Cees en Marian Jeroen Wouter en Rosanne Anniek 30 januari 2010 Correspondentieadres: Vrouwenpolderseweg 34, 4353 KA Serooskerke Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op woensdag 3 februari van 19.00 tot 19.30 in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 4 februari om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er omstreeks 14.00 uur gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Wij willen het personeel van Zorgstroom en het Sint Jans Hospice De Casembroot danken voor de goede verzorging. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Hendrika Francina Verheule-Nieuwdorp Middelburg: Mien Mol-Nieuwdorp Max Mol (in herinnering) Vlissingen: Rie en Jan Spanjer-Nieuwdorp Goes: Maddy en Wim Davidse-Nieuwdorp Middelburg: Janny en Bram Baas-Nieuwdorp Rotterdam: Francien en Kees Verkerk-Nieuwdorp Nichten en neven Goes, 1 februari 2010 "Herinnering is een vorm van ontmoeting. Kahiii Gibran Met ontzetting en verdriet hebben wij vernomen dat na een tragisch ongeval is overleden Raoul Braam oud-leerling van onze school-en broer van onze leerlinge Megan. Wij wensen zijn ouders en zus, de familie en vrienden Gods steun en troost toe om dit verlies samen fe kunnen verwerken. Namens bestuur, directie en personeel van het Ostrea Lyceum drs. J.A. Brand rector Ontroerd vernamen wij dat onze fijne en hulpvaardige buurman Jaap Moerland is overleden. In dankbare herinnering. Anno en Marijke Met diepe droefheid, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een moedig gedragen ziekte voor ons onverwachts, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa echtgenoot van Johanna Gezina Nieuwenhuis in de leeftijd van 77 jaar. Nieuwerkerk: Maurik: Oosterland: Putte (B): Oosterland: Nieuwerkerk: Nieuwerkerk: J.G. Flikweert-Nieuwenhuis Joke Nap-Flikweert Mari us Nap Arie Flikweert Rianne Flikweert-Bal Jan Flikweert Anita Vannieuwenhoven Martin Flikweert Mirjam Flikweert-Bakker Gert-Jan Flikweert Aleida Flikweert-Flier Aleida bij de Vaate-Flikweert Bart bij de Vaate Klein- en achterkleinkinderen 30 januari 2010 Deltastraat 8 4306 BK Nieuwerkerk Gelegenheid tot condoleren D.V. woensdag 3 februari van 19.30 tot 21.00 uur in "Salem", Molenstraat 16 te Nieuwerkerk. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. donderdag 4 februari om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Molenstraat 16 te Nieuwerkerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk. Na de begrafenis is er tevens gelegenheid de familie te con doleren in "Salem". - Geen bloemen - "Onze dank gaat uit naar de medewerkers van 'Allévo' thuiszorg voor de liefdevolle verzorging." Woorden schieten tekort. Je had nog zoveel plannen. Rust zacht. Raoul Braam Namens bestuur en leden van Badmintonvereniging Netwerk, Kapelle Wij hoorden dat de broer van onze klasgenote door een tragisch ongeval is overleden. Wij wensen Megan en haar familie veel sterkte toe. Klas H4g, Ostrea Lyceum Bedroefd delen wij u mede dat na een ernstige ziekte, nog onverwacht is overleden, onze geliefde broer, zwager en oom Nicolaas Flikweert in de leeftijd van 77 jaar Huizen: G. Flikweert t M. Flikweert-Kos t Nieuwerkerk: M. Flikweert J.R. Flikweert-Bal L. Flikweert Amersfoort: G. Mulder-Flikweert B. Mulder Nieuwerkerk, 30 januari 2010 Met diepe droefheid delen wij u mede dat, na een periode van ernstige ziekte, de Heere, op Zijn tijd, uit onze familie kring heeft weggenomen, onze geliefde zwager en oom Nico Flikweert echtgenoot van Hannie Flikweert-Nieuwenhuis Sterke en ondersteune de Heere onze geliefde zuster, schoonzuster en tante, Hannie, met haar kinderen, klein en achterkleinkinderen, in deze moeilijke weg. Dat de Heere deze roepstem mocht heiligen aan hun en onze harten. Nieuw-Vennep: Kees en Corrie Nieuwenhuis-van Steenis Bodegraven: Bernard en Bep Veldhuyzen-Nieuwenhuis Goudswaard: Jan en Janny van Kempen-Nieuwerihuis Ede: Wim en Truus Flier-Nieuwenhuis Schoondijke: Gijs en Diny Fieret-NieuwenHuis Nieuw-Vennep: Gertjan en Frida Nieuwenhuis-Voortman Lisserbroek: Bernard en Marrie Nieuwenhuis-de Jong Stellendam: Teunis en Hennie Human-Nieuwenhuis Zwaanshoek: Alexander en Marja Nieuwenhuis-van Steenis Waterlandkerkje: Erik en Ruth van de Pol-Nieuwenhuis neven en nichten. Nieuwerkerk, 30 januari 2010 Het is goed zo. Bedroefd, maar met dankbaarheid voor alle liefde, zorg en aandacht die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat plotseling uit ons midden is weggenomen mijn lieve levenspartner, onze moeder, oma en overoma Elsa Maria Bertha Hoogland-van der Ham levenspartner van Jan de Jonge eerder weduwe van Henk Hoogland in de leeftijd van 78 jaar. Krabbendijke: lan de Jonge Tsjechië: Marjan en Rob Amsterdam: Elles en Ben Amsterdam: Reinaenjohn Wormer: Henk t en Mirjam Kruiningen: Johnny t Kruiningen: Monique en Rien Klein- en achterkleinkinderen Bas 53 50 januari 2010 Nieukerckestraat 91 4413 EK Krabbendijke Gelegenheid tot condoleren woensdag 3 februari van 19.30 tot 20.00 uur in het mortuarium van Nieulande te Krabbendijke. Ingang via de Nieulandestraat. De crematie zal plaatsvinden donderdag 4 februari om 14.00 uur in het crematorium. Mastendreef 5, 4623 RE Bergen op Zoom. Na de crematie is er in de koffiekamer nog gelegenheid tot condoleren. Lieve kleine oma We zullen je missen. Janine en Jacky Ricardo. Veronique en Ramon Sven Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze zus en schoonzus Maria Korstanje-Francke Krabbendijke: Gerda v.d. Boomgaard-Francke Joh. v.d. Boomgaard Goes: Jannie Zandee-Francke J. Zandee Goes: Ans de Kraker-Francke t Mar. de Kraker Neven en nichten Kapelle 31 januari 2010 Vol bewondering en respect voor de manier waarop zij en haar gezin deze laatste jaren hebben ingevuld en beleefd moeten wij nu afscheid nemen van Karin Wolters-Oostrom Kapelle Alphen a/d Rijn 23-11-1971 31-01-2010 ons kleinkind en nicht. Wij zullen haar heel erg missen. Familie Oostrom Familie Renirie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 56