René van Denderen Lieve René, 32 I familieberichten Ik heb de bloemen gevraagd voor je te glimlachen. De vogels vroeg ik voor je te fluiten. En de zon stuurt je haar warme stralen. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijk heid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Martha Louisa Pateer tante Martje Zij overleed in de leeftijd van 80 jaar. Kuitaart: Guust Pateer Familie Pateer 30 januari 2010 Cathelijneweg 5 A, 4584 LK Kuitaart U kunt afscheid nemen van tante Martje in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 5 februari van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 6 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Cornelius te Lamswaarde, gevolgd door de begrafenis op de begraaf plaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Getroffen zijn wij door het onverwachte overlijden van ons voormalig koorlid Mart Pateer Ons medeleven gaat uit naar haar familie die wij veel sterkte toewensen om dit verlies dragen. Bestuur, leden en dirigent van zangvereniging "Terra Sancta" Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemdmaar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Hermans Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa Andreas Carolus van Goethem .Andre echtgenoot van Hermien van Goethem-Bisschop Hij overleed in de leeftijd van 68 jaar. Hulst: Hermien van Goethem-Bisschop Hulst: Jolanda en Marco Eggermont-van Goethem Thijs, Ernst-Jan, Kim. Babs Clinge: Andy van Goethem en Nelleke Langeraert Kenrick Melissa en Robin Chanella en Stefan Ivana Joel 30 januari 2010 De Butstraat 40,4561 LV Hulst U kunt afscheid nemen van Andre in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 3 februari van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 4 februari om 10.30 uur in de Brouwzaele, Mr. F.J. Haar- manweg 52-54 te Terneuzen. De crematie volgt in stilte. Gelieve enkel schriftelijke condoleance. Bedroefd,maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, is toch onverwachts van ons heengegaan, onze schoonbroer en oom Andre van Goethem Wij wensen Hermien, |olanda-Marco, Andy-Nelleke, en de kleinkinderen veel sterkte toe. Jo t en José Paula en Andre Frans en Marij Marij en Ro Marleen t Neven en Nichten dinsdag 2 februari 2010 Als leven lijden wordt, is sterven een verlossing. Bedroefd delen wij u mede dat overleden is mijn zus, schoonzus en onze tante Lyma Haverbeke weduwe van Camiel Doens IJzendijke, 12 juli 1917 t IJzendijke, 30 januari 2010 Canada: Agnes Cammaert-Haverbeke IJzendijke: Stella Haverbeke-Wijffels Neven en nichten De crematieplechtigheid zal in familiekring plaatsvinden. Ik ben nu in een diepe slaap gesust Zodra ik wakker wordt gekust wacbt mij een nieuwe taak op Aarde Na een liefdevolle verzorging in de Sterre te Clinge, is overleden mijn lieve broer, onze oom en oudoom Boom, 11 maart 1932 Clinge, 30 januari 2010 HulstAdriana Biesbroeck-van Denderen kinderen en kleinkinderen correspondentie-adres: Adriana Biesbroeck-van Denderen Gentsestraat 23 4561 EH HULST Voor de afscheidsbijeenkomst, is er vrijdag 5 februari tussen 10.00 uur en 10.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen van René in het Uitvaartcentrum de Ridder, Hughersluys 22 te Terneuzen. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats vrijdag 5 februari a.s. om 10.30 uur bij bovenstaand uitvaartcentrum. Na de afscheidsbijeenkomst is er aldaar gelegenheid om te condoleren. René zal daarna in besloten kring worden begraven op het kerkhof te Nieuw-Namen. Indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, bent u toch welkom. Wij danken allen, en in het bijzonder het team van Sterredreef 29, die er voor gezorgd hebben René zijn teven zo aangenaam mogelijk te maken. Stil en eenvoudig ben je weggegaan Stil en eenvoudig zul je in onze harten blijven voortbestaan Bert, Adrie, Marianne, Nel, Francien, Hobby, Carina Emelienne, Christel, Valerie Rezy, Simonne, Marina Mariska, Bianca, Ingeborg Marina, Kim, Marianne, Imke Clinge, 30 januari 2010 Sterredreef 29 O fllenseniinq.nl Nu denkt aan ons: de zon, de maan, de sterren en jij... Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan onze lieve mama en allerliefste oma Rosalia Paulina Colsen-Vonk Rosa weduwe van Jan Colsen Zij overleed in de leeftijd van 90 jaar. Kloosterzande: Marie-José en Ron Davy in dierbare herinnering Debby en Bart Roland en Veronic Bergen op Zoom: Irene en Piet Mitja, Jorrin Niels en Nancy, Shania Jurgen, Sander Wij willen het personeel van WZC Antonius bedanken voor de liefdevolle verzorging van onze ma en oma 30 januari 2010 Huize St. Antonius, Pastoor Versterplein 1Kloosterzande Correspondentieadres: Eisenhowersingel 44,4587 EW Kloosterzande U kunt afscheid nemen van ons ma en oma in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 3 februari van 18.00 tot 18.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 4 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Martinus te Kloosterzande, waarna om 13.00 uur de crematieplechtig heid volgt in de aula van het crematorium "Heimolen", Waasmunstersesteenweg 13 te Sint Niklaas. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren. «rOPMWfUBb Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te bedanken willen wij dat langs deze weg doen. Hartelijk dank voor het meeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader, opa en overopa Adriaan Andries Waterman Riet Waterman - Poortvliet kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Krabbendijke, februari 2010 Ruim 25 jaar een begrip in Zeeland. tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 34