in Müuiorkliii Strand aan de Schelde De Kaloot is me veel te lief... Met grote verslagenheid en intens verdrietig, maar dank baar voor de fijne tijd, geven wij u kennis van het geheel onverwacht overlijden van mijn lieve partner en maatje, onze dochter, zus, schoonzus en tante Add ie den Herder in de leeftijd van 62 jaar. Kees Steketee A. den Herder-Geelhoed t J.J.J. den Herder f D.P. den Herder-Bijleveld Ria en Ad Jan en Petra Marc en Dominique Marcel en Carolien, Sem 30 januari 2010 Ovezandseweg 5 4436 RE Oudelande Op donderdag 4 februari is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid van Addie te nemen in Rouw- centrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 5 februari om 13.30 uur in de Hervormde kerk te Oudelande, waar na aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Dorpshuis 'D'n Ostpit' te Oudelande gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Addie Lief vrouwfje, we zullen je heel erg missen Bol Mammie Si? Witteman Princes Si? Mokes Si Broer Si Tommy Si Percy Si Wat was je goed voor ons. Wij zijn diep geschokt dat plotseling is overleden onze lieve Addie levenspartner van onze neef Kees Goes: Ome Leo Harinck Goes: Eisen JackTeekamp Goes: Co en Mina Meeuwse Goes: Kees en Marjan Meeuwse Wemeldinge: Corrie Meeuwse Goes: Marijke Meeuwse Vesc (Frankrijk): Sjaaken Ella Meeuwse Onze groep is niet meer compleet Addie, we zullen je heel erg missen Je lach, humor en interesse in mensen blijven een voorbeeld voor ons Lqu en Riet Gillis en Ina Ronald en Lia Mathieu en Linda Christiaan en Mariëtte Verdrietig en vol ongeloof hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze beste vriendin Addie den Herder We wensen Kees en verdere familie veel sterkte toe. Frans en Riet van der Weele Lieve Addie, Wat was je een goed mens Wat had je een groot hart voor alles wat leeft Wat zullen we je missen Kees, we zijn er voor je Sander en Marian Littel Gitta Voss en Arthur Roose Marco Wagenaar en Jolijn Hendriks Met grote verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van Addie den Herder Levenspartner van ons kerkenraadslid Kees Stekétee. Wij wensen Kees en verdere familie veel kracht en sterkte bij het dragen van dit verlies. Namens gemeente en kerkenraad van de Hervormde Gémeente te Oudelande Arie J. Houwaart, predikant Gerard Korstanje, preses En zie, de HERE stond bovenaan en zeide: Ik ben de HERE, de God van uw vader Abraham en de God van Isaak; Genesis 28: 13a Na een leven dat gekenmerkt werd door liefde, goedheid en eenvoud, is na een moeilijke laatste levensperiode, toch nog onverwachts overleden mijn lieve, zorgzame man, onze vader en opa Frans van der Horst in de leeftijd van 77 jaar. Yerseke: A. van der Horst - Kooman Yerseke: Niek Middelburg: Arjan en Marjon Inez, Julian Yerseke: leanine en Esther 31 januari 2010 Nieuwe Kerkstraat 30 4401 BJ Yerseke De gedachtenisdienst, geleid door Ds. W.F. van de Woestijne, wordt vrijdag 5 februari om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan 1 a te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in bovengenoemd gebouw gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Frans van der Horst in de leeftijd van 77 jaar Nick t en Adrie Nies en Dick Cor en Wil Gerrit en Joke neven en nichten Toch nog onverwachts is overleden onze behulpzame buurman Frans van der Horst We wensen Jannie en de kinderen veel sterkte toe. W.A. van Velzen N.M. en Ella van de Bosch Clemens en Leon Niels en Patries Arie en Willeke, Jens, Myrna Bienvenu en Nanette, Jordan Lang hebben wij mogen genieten van zijn genegenheid, gezelligheid, humor en kritische kijk op de wereld, maar op 29 januari 20-10 overleed in de leeftijd van 95 jaar, onze lieve vader, schoonvader en opa. Abraham Jacobus van Pesch Bram Tebing Tingi 5 mei 1914 Heerhugowaard 29 januari 2010 Weduwnaar van: ALbertien Charlotte Oetgens van Waveren Pancras Clifford Philip van Pesch Milly en Johan Tuinman - Van Pesch Peter Annelies Roelof van Pesch en Piet Beun De plechtigheid voorafgaand aan de crematie, zal plaatshebben op donderdag 4 februari om 14.30 uur in crematorium Schagerkogge te Schagen. Correspondentie adres; 't Eiland 20 1749GA Warmenhuizen dinsdag 2 februari 2010 familieberichten 29 Afscheid nemen is Alle mooie herinneringen meedragen Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overgroot-oma Helena Jacoba van Belzen weduwe van C.G. Kole in de leeftijd van 83 jaar Vlissingen: W.H. Rook - Kole t A.H. Rook Stefan en Franny AnoukSilvan Linda Goes: N.M Kole M. Kole - Blanker Lilian Annika Delft: H.C. Marijs - Kole P.l. Marijs Dennis Patrick Youri Vlissingen, 31 januari 2010 Correspondentieadres: Rietzangerstraat 7, 2623 LW Delft Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 3 februari van 19:00 tot 19:30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 in Vlissingen. De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 5 februari om 14:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging van onze moeder in "Ter Reede(woning nr. 5). Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Leentje Kole-van Belzen Maatje van Belzen-Caljouw Kitty van Belzen-van Bemden Annie Nijsen-van Belzen Irma Wondergem-van Belzen Jan Wondergem Piet van Belzen Riet van Belzen-Hendriks Neven en nichten Toch nog onverwachts is overleden onze schoonzuster Lenie Kole-van Belzen Wij wensen haar kinderen heel veel sterkte met dit verlies. Schoonzusters zwagers, neven en nichten Middelburg, 31 januari 2010 Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat is overleden op 90- jarige leeftijd onze lieve Oma Fien Holtrop Wij zullen haar missen. Bali, 31 januari 2010 Menno en Dorothe Menno, Manon, Daniëlle, Rik Fiona en Bartjan Roy, Ruth Bas Mark Leela Ryan 2 Februari 1998 2 Februari 2010 In liefdevolle herinnering Karin de Fouw-van Oort Wel verloren maarniet vergeten, voor altijd in ons hart. Pa en ma de Fouw

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 31