Delta Sport kiest nu voor de 30|spc Korfballers van All-Ready houden schade beperkt tegen koploper Handbalvereniging DELTA SPORT-HABO'95 De handballers van Delta Sport verliezen de topper tegen Habo'95 uit Boekel. In Zierikzee eindigt het duel met 25-27 in het voordeel van de bezoekers. Delta Sport 2 kan het tot 7-7 nog bijbenen Bruse Boys houdt Kloetinge in bedwang Jaimy van Bloppoel blijft trainer Yerseke Degradatie feit voor dammers van PWG Pijnlijke nederlaag voor Groene Ster Toon Rijnberg blijft in race bij libretoernooi Deltasnnrt ^ll Deltasport Delta Sport-aanvoerder Bob van Lint (links) probeert een rebound achter de uitblinkende doelman van Habo'95 te werken. foto Ronald den Dekker maandag 1 februari 2010 MIDDELBURG De voetballers van Bruse Boys hiel den zaterdag Kloetinge, dat een klasse hoger speelt, op een 2-2-ge- lijkspel. Voor Bruse Boys scoorden Peter Willemse (tegen zijn oude club) en Mats Willemse (straf schop). Voor Kloetinge zorgden Etiënne Mallie en Rick Mulder voor de doelpunten. Zierikzee kreeg gisteren een flink pak op de broek van zondag-twee deklasser Goes: 6-0. In de eerste helft had Zierikzee het beste van het spel. Na rust zakte Zierikzee heel ver weg. YERSEKE Jaimy van Bloppoel is ook volgend seizoen trainer van voetbalclub Yer seke. Het wordt het derde seizoen voor Van Bloppoel, die met zijn ploeg een zwakke start had in de derde klasse van het zaterdagvoet bal, maar inmiddels is opgerukt naar de vijfde plaats. Vorig seizoen promoveerde Yerseke via de na- competitie naar de derde klasse na een derbyzege op Kruiningen. Yerseke is de eerste club waar Van Bloppoel hoofdtrainer is. Hij voet balde zelf onder meer bij Vlissin- gen en SSV'65. MIDDELBURG Voor de dammers van PWG 's-Gra- venpolder viel zaterdag het doek. Na de 17-3-nederlaag tegen VBI uit Huissen kan de Zeeuwse ploeg de gradatie uit de ereklasse niet meer ontlopen. PWG, dat met enkele in vallers aantrad, had tegen de Gel derse titelkandidaat geen schijn van kans. Net als vorig seizoen sleepten de Zeeuwen slechts drie schamele remises uit het vuur via Johnny de Leeuw, Arjo Kousema ker en Ruud Kloosterman. GORINCHEM In de strijd om de eerste plaats in de hoofdklasse leden de zaalvoet ballers van Groene Ster een pijnlij ke nederlaag in de topper tegen Fu- sala Boyz. De Vlissingse hoofdklasser kwam in Gorinchem met 2-0 achter, leid de daarna met 2-4 en stonden kort voor tijd nog met 4-6 voor. Uitein delijk werd het 8-6 door vier snelle treffrers in de slotfase. Abdoe Abdenbi (drie keer), André Siereveld, Salim Ben Sellam en Said Bouzambou scoorden voor Groene Ster. WISSENKERKE Gilles Sturm, twaalfvoudig win naar van het jaarlijkse libretoer nooi in Wissenkerke, hield ook in de tweede ronde zijn kansen op een dertiende eindzege intact. Zoon Martin met 3.871, Gerard Schipper uit Grijpskerke met 3.656 en Toon Rijnberg uit Haamstede steken Gilles Sturm (4.000) naar de kroon. Komende donderdag en zaterdag staan de derde ronde en de finales op de rol. In de B-groep is Herber Goudzwaard een van de kandidaten voor de eindzege. door Jaapjan Ritsema MIDDELBURG - Zonder veel aspira ties togen de korfballers van All-Ready naar Delft. Maar liefst veertien punten scheiddén de Zie- rikzeese hekkensluiter van koplo per DES. In zestig minuten onder streepte de thuisploeg dat krachts verschil nog maar eens en gaf All-Ready in de nadagen van het tweedeklasserschap het nakijken: 13-9. DES-All-Ready 13-9: De schade tot een acceptabel niveau beper ken luidde het credo. Cijfermatig lijkt All-Ready daarin een voldoen de gescoord te hebben. Coach Jan Voshart had daar een andere ge dachte over: „We hebben aanval lend onder de maat gespeeld." Om zichzelf in één adem te nuanceren: „DES heeft met straf voorverdedi- gen ons spel totaal ontregeld." De Zierikzeeënaars bleken niet te beschikken over een oplossing en ondergingen daarom lijdzaam de onontkoombare nederlaag. De winst van Valto op Olympia maakt de situatie nog precairder voor All-Ready. Met nog vijf wed strijden te gaan zal de Zierikzeese club zaterdag tegen Olympia de eindsprint moeten inzetten. Scores All Ready: Remy Quist, Anouk van Tiggelhoven en Esther Snoek 2, Martijn Peeren, Henk de Graaf en Deb bie Winkels 1. Tjoba-Antilopen 18-20: Tegen het spelbeeld in ging koploper Antilo pen met een 11-io-voorsprong de rust in. De lijf-aan-lijfduels wer den Tjoba na de pauze te machtig. Scores Tjoba: Marcel de Dreu 7, San- der Harinck, Niels Westmaas en Iris van de Velde 3, Gerben van Boven en Jo- hanneke Vleugel 1. RWA-Swift 14-13: Na rust (7-6) stond Swift tien minuten droog en zag RWA weglopen naar 11-7. Terug op 11-11 gingen twee ploe gen vol voor de winst, waarbij Swift in de slotseconden verloor. Scores Swift: Richard Geldof, Roel Klootwijk, Vera Kuijper en Anita Hoeks tra 3, Mattljijs Pouwer 1. TOP-Fortis 14-13: TOP nam wraak voor de nederlaag op Fortis die ze eerder dit zaalseizoen in Vlissin- gen .leden. In Arnemuiden won de ploeg nipt met 14-13. Nelleke van Belzen was de matchwinnaar. De Arnemuidse speelde niet alleen een puike partij, ze werd met vier treffers ook topscorer van TOP en maakte de winnende treffer. Scores TOP: Nelleke van Belzen 4, Pe tra de Ridder en Jeanine Marijs 3, Jordi Meulmeester 2, Leon van Belzen, Cor- né Bezemer 1Scores Fortis: Niels Be- belaar 6, Remco Crucq 3, Esther Kasse 2, Joyce Schoonaard, Mare Trimpe 1. HEERLE - De handballers van Delta Sport 2 leden gisteren de achtste nederlaag van het seizoen in de tweede klasse. Bij de reserves van Heerle werd het 28-15. Een over winning had Delta Sport op gelij ke hoogte gebracht met Heerle. Van een reserveteam kun je géén wonderen verwachten, benadruk te Jaco Vleeshouwer na afloop nog maar eens. De routinier wees naar de afwezigen bij de hoofdmacht op dit moment. Daar zit twee man in de ziekenboeg en één was op vakantie. „We hebben gelukkig B-tjes om op terug te vallen, maar een ingespeeld team is het niet." En daar maakte Heerle handig ge bruik van. Tot 7-7 was het duel aar dig in balans. Maar daarna was het snel over en uit voor de bezoekers. Scores Delta Sport 2: Peter Lefevre 9, Jan Groenendijk en Roy Lefevre beiden 2, Koen de Bruin en Arjo Nieuwkoop beiden 1.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 42