Colofon O IDens9nlinq.nl tinurmm E. 1 ft 1 4 LI LEiiiiü^iuiiwiH ém Wwh'&n Christina Johanna van Cadsand fl kijk ook op Blijf met ons Lukas 24: 29 Verdrietig, maar dankbaar wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat in het bijzijn van zijn gezin is overleden mijn lieve man, onze pa, opa en opapa Abraham Michiel de Pooter - Bram - echtgenoot van Debora Sara Schroevers Zaamslag 24-10-1936 Gent f 30-1 -2010 Axel D.S. de Pooter-Schroevers Tilburg Mattie en Henk Eline en Peyman - Milo Veerle Zuiddorpe Wilma en Wim Daisy en Roderick William Zaamslag Wim en Hermien Michael Kaylee en Mare Kloosterzande Cees en Sandra Rob Tijn Lynn Zaamslag Wilhelminastraat 76 4571 JN Axel Debbra en Cor Joost Tom Wout Woensdag 3 februari is er van 13.15 -13.50 uur gelegenheid tot condoleren in de Christelijke Gereformeerde Kerk, Axelsestraat 9 te Zaamslag, waarna om 14.00 uur de rouwdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Lieve Opa Bram We houden allemaal heel veel van jou. Je was een sterke, lieve opa. Eline en Peyman - MiloVeerle Daisy en Roderick, William Michael, Kaylee en Marc Rob, Tijn, Lynn Joost, Tom, Wout we wensen je een goede reis naandag 1 februari 2010 21 Wegens familieomstandigheden zijn wij van maandag 1 februari t/m donderdag 4 februari Gesloten Café 't Gemeentehuis, Dorpsplein 6 Zuiddorpe Dag Lieve Opa de Beule Kevin, Renate, Roy, Carolien, Yannick, Kylie, Marvin Wij zijn geschokt en vol ongeloof door het bericht dat ons oud-bestuurslid en lid Camiel de Beule zo plotseling is overleden. Camiel heeft erg veel voor onze vereniging gedaan waar voor we hem zeer dankbaar zijn. Wij wensen Erna, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte en kracht toe met dit grote verlies. Bestuur en leden duivenvereniging De Postduif Heikant Als ik zo oud geworden ben dat ik geen mens meer herken en niet eens jouw naam meer weet pak dan mijn hand heel even beet en zeg me zo gedag Laat me voelen dat je me mag Wellicht dat ik het gevoel herken dat ik voor iemand iemand ben Herinner mij, maar niet in sombere dagen Herinner mij in de stralende zon hoe ik was toen ik alles nog kon. Na een arbeidzaam leven is overleden mijn zorgzame moeder, schoonmoeder en onze oma weduwe van Arie Verpoorte *2-11-1924 f 30-1-2010 Arie en Willy Verpoorte-den Deurwaarder Andy en Daniëlle Correspondentieadres: Veer 39 4543 NJ Zaamslag De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden op donderdag 4 februari om 14.00 uur in de Christelijke Gereformeerde Kerk, Axelsestraat 9 te Zaamslag. Vooraf is er van 13.30 - 13.50 uur gelegenheid tot condoleren in "De Wingerd", naast het kerkgebouw. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis "Ter Schorre", unit R14, voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen. Dag lieve Joris, In een zee van liefde ben je geboren Op golven van liefde ben je gestorven Lieve Afke en Arnoud. we denken aan jullie! liefs CristelAmber en Rico 1 februari 2009 "Nobody said it is easy Rik We missen je zo! Papa en Mama, Ton en Ilona, Joost, Oma 1 februari 2006 1 februari 2010 Maartje Elise Vermue Onbegrijpelijk, al 4 jaar zonder onze Maartje. Ik kan je fantaseren. Ik kan je dromen wat ik wil. Maar ik krijg mijn verlangen, Naar jou daarmee toch niet stil. Dag lieve prutsemuts, we missen je! Papa, Mama Sjoerd Sanne Jolijn en Job Uw medeleven na het overlijden van onze dierbare broer, schoonbroer en oom heeft ons goed gedaan. Hiervoor onze oprechte dank. Familie Van Hoecke Iedere uitvaart uniek. Yarden Yarden Slager Uitvaartzorg Walcheren Wij zijn er voor iedereen! 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar. Voor algemene vragen 0800 1292 I Voor het melden van een overlijden 0800 8192 Simon Slager Yarden Slager Uitvaartzorg Walcheren Coudorp 2 Slager Gedenkstenen 4455 AK Nieuwdorp (Zld) Tel. 0113 671 500 vw.slagergedonkstenon.nl WWW.yarden.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 23