Familieberichten cfo De Uitvaart Informatie Hulplijn 3 20 maandag 1 februari 20t0 kijk ook op m9nsenlinq.nl Helpen was je leven, voor iedereen stond je klaar. Dank voor alles wat je hebt gegeven, dank voor hetgeen wij betekenden voor elkaar. Wij zijn erg verdrietig door het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Jacob Moerland - Jaap - A St. Annaland, f Goes, 22 september 1931 29januari 2010 We zullen je missen. Goes: L.J. Moerland-Kopmels Dronten: Hans en Jantje Marieke, Anne, Sophie en Chris 's-Heer Hendrikskinderen: Toon en Laura Naomi, Chet, Cosmo Amsterdam: Margreet en Peer Nila, Len Tilburg: Caroline en René Vera, Bart Wij willen het verzorgend personeel van 'Ter Valcke', afdeling TV 12 hartelijk danken voor de liefdevolle verzorging. Berkenstraat 17 4462 VW Goes De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 3 febru ari om 13.00 uur in de kerk van de Protestantse Gemeen te, Kerkplein 1 te 's-Heer Hendrikskinderen. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er van 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in bovengenoemde kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Hotel Goes, Anthony Fokkerstraat 100. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom, Jacob Moerland in de ouderdom van 78 jaar. 's-Gravenpolder: Jo en Piet de Broekert- Goes: Kloetinge: Helmond: Heinkenszand: Kopmels Tont en Meta Kopmels- Gijzel Jan en Joke Kopmels- Langeler Adrie en Jan Langeler- Kopmels Nelly en Chris Harthoorn- Kopmels Neven en nichten Wij ontvingen het droevige bericht dat op 87-jarige leeftijd is overleden, de heer Engel Ringelberg Hij was erelid en medeoprichter van onze club. Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte. Bestuur en leden van Sport Vereniging Driewegen Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu Na jaren waarin haar krachten geleidelijk afnamen, maar haar wilskracht ongebroken bleef, is in alle rust in haar vertrouwde omgeving overleden onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Anna Jacoba Temmerman-van Hese weduwe van Pieter Johannes Temmerman op de leeftijd van 88 jaar. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum Ter Weel te Goes, in het bijzonder van unit 7 voorde liefdevolle verzorging. 29 januari 2010 Correspondentieadres: M.A.N. Mijnsbergen-Temmerman Wilgenstraat 13-09 4462 CJ Goes Onze moeder, schoonmoeder, oma en over-oma is opgebaard in het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 (naast de algemene begraafplaats) te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar woensdag 3 februari van 12.30 tot 13.00 uur. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematie plechtigheid plaatshebben in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Wij verzoeken u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij U kennis dat voor ons geheel Onverwachts is overleden onze geliefde schoonzus en tante Adrie Weststrate echtgenote van Kees Moerdijk Wij wensen Kees, kinderen en kleinkinderen Gods nabijheid en troost toe, nu en in de toekomst. J. Nagel kerke Moerdijk t A. Nagel kerke t J. Nagelkerke Heijboer Carla en Rinus J. Moerdijk M. Moerdijk Scheele t A. Moerdijk J. Moerdijk v/d Hart W. Moerdijk T.L. Moerdijk Hartog t M. de Jager Moerdijk H. de Jager Neven en nichten Krabbendijke, 28 januari 2010 Met ontroering namen wij kennis van het overlijden van onze meelevende buurvrouw Adrie Moerdijk Sterke de Heere onze buurman Kees en zijn kinderen en kleinkinderen in dit intense verdriet. fam. C. v.d. Boven kamp fam. M. Bom fam. J. Jansen fam. A. Cornelisse fam. F. Verwijs mevr. M. Muilwijk fam. H. v.d.Veen fam. S. Sinke Waarde, 28-01-2010 Clausstraat .- ~-' A. x r |gp n -V tfe.T'V' - V 2 WÊÊÊÊHÊÊÊ^^ - ty - fix v u 1 'i -i'/'7 De Heer is mijn Herder Verdrietig, maar dankbaar dat ze zo'n hoge leeftijd mocht bereiken geef ik u kennis dat de Heer heeft thuisgehaald mijn lieve zorgzame dappere moeder Maria Korstanje - Francke sinds 6 juli 1994 weduwe van Dingenis Korstanje 21-9-1917 's -HeerHendrikskinderen 1 29-1-2010 Goes Janny in herinnering Goes: Plony Couwervestraat 53-04 4461 XB Goes De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op donderdag 4 februari om 14.00 uur in kerkgebouw "De Hoogte", Populierenstraat 29 te Goes.Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Een speciaal woord van dank gaat uit naar de arts, team 1 en vrijwilligers van Zorgcentrum Ter WeeTin Goes. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Jacobus Vane weduwnaar van Corrie Krakeel A Dreischor 5 januari 1933 t Rijswijk 30 januari 2010 uit aller naam Familie Vane Liefste moeder, dapper mens je hebt je strijd gestreden. Niemand van ons, alleen God weet wat je hebt geleden. Al je pijnen zijn voorbij. Rust maar moeder, je bent nu vrij. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Jacoba Levina Michielsen Koosje weduwe van Albert Theophiel Marie Batselaere Hoek, 6 januari 1917 t IJzendijke, 29 januari 2010 IJzendijke: IJzendijke: Tiny Duysserinck - Batselaere Bennie Duysserinck Wendy en Martin Esmee, Tessa, Kim Ricky en Sascha Trudi Batselaere Markt 1 4515 BA IJzendijke De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op woensdag 3 februari om 14.00 uur in de NH kerk aan de Kerkstraat te IJzendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in "De Mauritshof", Mauritsweg 5 te IJzendijke. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 22