kijk ook op fTlensenlinq.nl Familieberichten lis Raoul Braam Raoul Braam Lia de Kam maandag 1 februari 2010 Met volle verbijstering vernamen wij het overlijden van Raoul Braam de zoon van onze buren Wij wensen Peter, Yvonne en Megan en verdere familie heel veel sterkte met dit enorme verlies Jan en Marike Piet t en Dianne Kees en Coby en kinderen "Woorden schieten tekort" Na het bericht dat Raoul Braam zoon van onze collega Yvonne plotseling is overleden. Lieve Yvon( Peter en Megan, we denken aan jullie Collega's Allévo Teams Kapel Ie- Reimerswaal Meta Bruynooge Diep geschokt hebben wij kennis genomen van het tragisch ongeval waarbij Raoul Braam om het leven gekomen is. Hij was een zeer gewaardeerd werknemer en bovenal een hele fijne collega. Wij wensen familie, vrienden en kennissen alle sterkte toe om dit verlies te verwerken. Raoul, we zullen je missen! Havenbrasserie BomDia, Wemeldinge Nicole, Raymond, Joop, Fenneke, John, Alexander, Daphne, Robin, Anne, Denise, Arno, Nathalie, Ilco, Antoinette, Andre, Debby, Felicia, Ingrid, Laura, Abel, Atjima, Kevin Totaal verbijsterd en diep bedroefd hebben wij kennisgenomen van het onverwachts overlijden van Raoul Wij wensen de ouders en verdere familie veeisterkte toe. Personeel Braam Diep geschokt hebben wij het bericht ontvangen, dat door een tragisch ongeval is overleden Raoul Braam Oud-leerling van onze school Wij wensen Peter, Yvonne, Megan en hun familie Gods onmisbare kracht toe om dit verlies te dragen. Team, directie, MR en ouderraad CBS De Hoeksteen Vol verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze klasgenoot Lieve Raoul, we kenden je nog niet zo lang maar in die korte periode zijn we gehecht geraakt aan je Zeeuwse accent, je droge grapjes en je altijd aanwe zige bereidheid om te helpen. We zullen je doorzet tingsvermogen en jouw krachtige persoonlijkheid in de klas ontzettend missen. We betuigen ons medeleven aan alle dierbaren. Daphne, Carola, Thomas, Melissa, Jesse, Sushant, Petar, Michelle, Jorinde, Thijs, Lauren en Karin Klas 1HM06 International Hotel Management NHTV Breda University of Applied Sciences Met verdriet en grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze (mede)student Raoul volgde sinds september 2009 de opleiding International Hotel Management en stond in korte tijd bekend als een goedlachse en ondernemende student. Hospitality zat in zijn bloed en zijn passie voor lekker eten drinken deelde hij het liefst met iedereen. Raoul is helaas maar 18 jaar geworden. Wij wensen zijn ouders, zus, familie, vrienden en bekenden alle sterkte met dit tragische verlies. College van Bestuur, Directie, medewerkers en studenten Academy of Hotel Management Facility Management NHTV Breda University of Applied Sciences Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang mochten be houden, geven wij u kennis dat in alle rust onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zus, schoonzus en tante Geertruida Wilhelmina Agatha Jonkers - de Wijs Truus in de leeftijd van 81 jaar. Uit aller naam: Nico Jonkers 29 januari 2009 Scheldestraat 1 flat 201, 4381 RPVIissingen Er is gelegenheid om afscheid van Truus te nemen op woensdag 3 februari van 13.30 tot 14.00 uur in Uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Overeenkomstig de wens van Truus: Geen rode bloemen Bij elk afscheid wordt een herinnering geboren Wij zijn verdrietig dat we veel te vroeg afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve dochter en zus In de leeftijd van 60 jaar. Vlissingen: A. de Kam Kamperland: W.M. de Kam H. de Groot Vlissingen, 4386 CP Oosterbaan 29 Gelegenheid tot afscheid nemen van Lia is mogelijk op donderdag 4 februari van 1.4.30 tot 15.00 uur in het uitvaartcentrum van Monuta "De Voorzorg" Industrieweg 20 in Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid zijn om 15.30 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Veel te vroeg overleden, onze ex-collega en broer van onze collega Megan, Raoul Braam Wij wensen zijn ouders, Megan, familie en vrienden veel sterkte. Richard, Miranda, Rowan, Stephanie, Anton, Neel, Margot, Nancy, Ruben en Ilse. Visjes Eten Drinken Wemeldinge Veilig in Gods handen. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen dat zeer plotseling is overleden Raoul Braam Tonnie en Linda Martijn Wie in de schaduw Gods mag wonen, hij zal niet sterven in de dood. Intens verdrietig zijn we door het plotseling overlijden van Raoul Braam Nellie Lamper-Willemsen Connie en Hans Jordy en Rebecca Roy Charissa Geschokt en verdrietig zijn we door het plotselinge overlijden van Raoul Door een droevig ongeval kwam een einde aan zijn nog zo jonge leven. Woorden van troost willen wij uitspreken, maar schieten tekort, alleen de herinnering blijft. We zullen Raoul en zijn spontaniteit en gezelligheid nooit vergeten. We wensen Pier en Yvonne, Megan, Jan en Rosa, Marjan en kinderen, oma van Stel en de verdere familie Gods kracht toe, nu en in de toekomst om dit verlies te dragen. Monique en Johan Marina en John Dieneke en Adrian We zijn diepgeraakt door het plotseling overlijden van Raoul Braam Zoon van onze vrienden Peter en Yvonne We wensen Peter, Yvonne, Megan en verdere familie heel veel sterkte toe met dit verlies Annie en Jo Ineke en Kees Jeannette en Anton •w Lia Ik wil me jou herinneren zoals je was toen we samen de wereldzeeën bevoeren. Goede reis. John ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Na een kortstondig ziekbed is onverwacht overleden mijn lieve en zorgzame man facobus Simpelaar V Biggekerke, 21 juli 1921 t Middelburg, 25 januari 2010 Biggekerke: N. Simpelaar-Corbijn Ko (in herinnering) Correspondentieadres: Kerkplein 15 4375 AA Biggekerke De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Uitsluitend schriftelijke condoleance. Onverwacht is van ons heengegaan onze lieve zwager en facobus Simpelaar uit aller naam: familie Corbijn Biggekerke, 25 januari 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 21